Poradniki Eksperta

Golarka do miejsc intymnych – ranking produktów [TOP 10]

 2022-10-06 

Pozbycie się niechcianych włosków, to marzenie wielu pań i panów. Depilatory, golarki czy urządzenia IPL, to doskonałe zamienniki jednorazowych maszynek, kremów i pianek do depilacji, czy wosku. Są inwestycją, która szybko się zwróci w postaci idealnie gładkiej, pozbawionej włosków skóry i dużej wygody – specjalne akcesoria ułatwią depilację, nawet trudnodostępnych miejsc. Jednym z najpopularniejszych urządzeń, jest maszynka do golenia miejsc intymnych dla mężczyzn i kobiet. Innym rozwiązaniem, jest depilator mający specjalną głowicę ułatwiającą usuwanie włosków z okolic bikini czy pach, które są dużo delikatniejsze i podatniejsze na podrażnienia. Jaka golarka do miejsc intymnych będzie najlepsza i jakie powinna mieć funkcje?

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Nasadka do miejsc wrażliwych

Ergonomiczny kształt

Oświetlenie miejsca depilacji

Regulacja prędkości

2 liczby prędkości

Nasze zestawienie otwiera model BRE730/10, będący doskonałym połączeniem depilatora i golarki. Urządzenie pozwala na bezprzewodową pracę przez 40 min i wygodne usuwanie włosków z całego ciała i twarzy. O Twój komfort dba funkcja stosowania na mokro, nasadka do napinania skóry i depilacji obszarów delikatnych. Głowica goląca zagwarantuje Ci szybkie i bezbolesne pozbycie się niechcianych włosków. Ciekawym rozwiązaniem jest obrotowy peeling do stóp, który skutecznie pomoże Ci usunąć stary naskórek i odpowiednio zadbać o stopy.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Oświetlenie miejsca depilacji

Dodatkowe nakładki

Szczoteczka do czyszczenia

2 wymienne głowice

2 liczby prędkości

Depilator LE700, to także doskonała golarka do miejsc intymnych. Wszystko dzięki specjalnej nasadce, pozwalające bezboleśnie pozbyć się niechcianych włosków z okolic bikini, czy pach. Z pewnością docenisz możliwość stosowania urządzenia na pod wodą, lampkę LED i dwie prędkości pracy, które dostosujesz do depilowanych partii i grubości włosków. Nie możesz zapomnieć o funkcji szybkiego ładowania i bezprzewodowej pracy przez 40 min – to rozwiązanie sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się w podróży i zapewni Ci dużą łatwość docierania do trudnodostępnych miejsc.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Depilacja miejsc wrażliwych

Ergonomiczny kształt

Lampki kontrolne

Peeling

2 liczby prędkości

Ruchoma głowica, nasadka do golenia czy lampka podświetlająca golone partie, to tylko niektóre zalety tego modelu. Docenisz go także za możliwość używania na mokro, lampkę podświetlającą golone fragmenty i system masażu, dzięki któremu depilacja będzie dużo przyjemniejsza. Model SES9030 Flex to także duża swoboda użytkowania i kompleksowa pielęgnacja skóry. Specjalna szczoteczka do peelingu, pomoże Ci zadbać o jej wygląd i usunąć stary naskórek. Dzięki temu rozwiązaniu, w naturalny i nieinwazyjny sposób sprawisz, że będzie ona miękka i gładka – dokładnie taka, jak lubisz.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Ruchoma głowica depilująca

Szczoteczka do czyszczenia

SensoSmart™

2 liczby prędkości

Firma Braun oferuje depilator z funkcją golenia. Model 9-880 Silk-epil 9 pozwala szybko i łatwo usunąć włoski z delikatnych miejsc twarzy, a także ich stylizację, za pomocą odpowiedniej nasadki. W urządzeniu zastosowano specjalny czujnik, zapewniający odpowiednią siłę nacisku do depilowanych partii – jeśli będzie ona zbyt duża, poinformuje Cię o tym czerwona lampka. Ruchoma głowica dopasuje się do konturów ciała, a załączone akcesoria, pozwolą m.in. zadbać o skórę twarzy. Praktycznym dodatkiem jest trymer do usuwania włosków z nosa czy uszu, który ponadto doskonale sprawdzi się podczas regulacji brwi.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Podświetlenie LED

Możliwość mycia pod wodą

Rękawica peelingująca

Ergonomiczny kształt

Dodatkowe nasadki

2 liczby prędkości

Kolejną propozycją dla pań, szukających wielofunkcyjnych urządzeń, jest model BRE721/00 wyposażony w nasadki dedykowane m.in. do golenia miejsc intymnych, usuwania włosków z twarzy, stylizacji okolic bikini, czy napinania skóry. Dużym ułatwieniem jest specjalna lampka, dzięki której zauważysz i usuniesz nawet najkrótsze włoski, a także możliwość stosowania urządzenia zarówno na sucho, jak i podczas kąpieli, co jest szczególnie ważne w przypadku pań, odczuwających dyskomfort podczas depilacji. Gorąca woda sprawia, że usuwanie włosków jest zdecydowanie mniej bolesne i bardziej komfortowe.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Podświetlenie LED

Funkcja masażu

Golarka

Nasadka do przycinania

Ergonomiczny kształt

2 liczby prędkości

Model 3-410 Silk-epil 3, to klasyczne urządzenie zasilane sieciowo i usuwające włoski za pomocą pęset. Specjalne rolki masujące napinają skórę, przez co zmniejszają dyskomfort podczas depilacji, a lampka SmartLight ułatwia dostrzeżenie i pozbycie się nawet najkrótszych włosków. Panie preferujące golenie delikatnych miejsc, z pewnością zainteresują nasadki z golarką i trymerem, pozwalające na bezbolesne pozbywanie się niechcianych włosków lub ich stylizację. Co więcej, regulacja prędkości pracy umożliwia dostosowanie intensywności obrotów do grubości włosków i konkretnych partii ciała.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Podświetlenie LED

Ruchoma głowica

Możliwość mycia pod wodą

50 min pracy na baterii

Ergonomiczny kształt

2 liczby prędkości

Model SES5-885BS to depilator bezprzewodowy, którego możesz używać tam, gdzie czujesz się komfortowo – w sypialni i pod prysznicem. Po nałożeniu odpowiedniej nakładki, urządzenie doskonale sprawdzi się jako golarka do miejsc intymnych. Wszystko dzięki regulacji prędkości pracy, funkcji oświetlenia golonych partii i ergonomicznemu kształtowi ułatwiającemu usuwanie włosków pod papachami, czy z okolic bikini. Dużą zaletą tego modelu, są dodatkowe nasadki zwiększające jego możliwości. Co więcej, na co dzień możesz skorzystać ze szczoteczki do peelingu, dzięki której zadbasz o odpowiednie oczyszczenie skóry twarzy i poprawisz jej wygląd.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Możliwość mycia głowicy pod wodą

Ergonomiczny kształt

Golarka

Nasadka do przycinania

Usuwa włoski z cebulkami

2 liczby prędkości

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu BRE245/00, stworzonego dla pań szukających prostych, skutecznych i zasilanych sieciowo urządzeń. Model ten, usuwający włoski o długości nawet 0,5 mm, ma dwa ustawienia prędkości, nasadkę grzebieniową i głowicę golącą, które zapewniają duży komfort depilacji miejsc intymnych. Charakterystyczny kształt urządzenia sprawia, że doskonale leży w dłoni, co zwiększa wygodę depilacji. Warto pamiętać, że model ten działa także bezprzewodowo, co dla wielu pań będzie bardzo dobrą informacją.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Podświetlenie LED

Możliwość mycia pod wodą

Trymer

Ergonomiczny kształt

Dodatkowe nasadki

1 liczba prędkości

Philips BRL140/00 to golarka mająca głowicę z ruchomą folią, dostosowującą się do kształtów ciała. Dzięki temu, płynnie pokona nierówności i usunie wszystkie włoski nawet z trudnodostępnych miejsc. Dołączone w zestawie nasadki, ułatwią napinanie skóry, przycinanie włosków, czy ich precyzyjne golenie. Co więcej, możliwość używania na sucho i mokro gwarantuje pełny komfort – można korzystać z niej pod prysznicem, czy podczas kąpieli. Wskaźnik naładowania akumulatora, pozwala trzymać rękę na pulsie i odpowiednio zaplanować golenie, a ergonomiczny uchwyt, zapewni dużą wygodę usuwania włosków. Jest to świetna golarka do miejsc intymnych, dlatego nasz ranking nie mógł jej pominąć.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.0 / 10

Podświetlenie LED

Ruchoma głowica

Trymer

Możliwość mycia pod wodą

Ergonomiczny kształt

3 liczby prędkości

Nasze zestawienie zamyka maszynka do miejsc intymnych firmy Panasonic. Model ES-EL8C-G503 to depilator z wymiennymi głowicami do depilacji miejsc intymnych, szczoteczką do peelingu, czy też głowicą golącą. Zaletą urządzenia są trzy tryby pracy, pozwalające dostosować jej prędkość do części ciała i grubości włosów – do depilacji delikatnych partii można wykorzystać łagodniejszy tryb, a do nóg intensywniejszy. Dzięki podświetleniu bez problemu zauważyć można i na długo usunąć nawet najkrótsze włoski.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756