Poradniki Eksperta

Trymer do brody – ranking produktów [TOP10]

Urządzeniem, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów, jest trymer do brody. Ranking, który przedstawiamy poniżej, prezentuje dziesięć modeli różnych producentów, które są warte uwagi. Jeśli nie wiesz, jaki trymer do brody wybrać, czym kierować się przy zakupie oraz jakie cechy powinno mieć dobre urządzenie, sprawdź przygotowane przez nas zestawienie.


Trymer PHILIPS Multigroom 7000 MG7745/15


Philips Multigroom MG7745/15, to pierwsza prezentowana przez nas maszynka do brody. Ranking obejmuje ten sprzęt ze względu na jego wszechstronność, a także wydajność i precyzję cięcia. Model ten służy do golenia, cięcia, przycinania, stylizowania, a także wykańczania boków zarostu. Wyposażony jest w wiele końcówek, którymi możesz pielęgnować lub golić zarówno zarost twarzy, jak i na ciele. Ważnymi zaletami urządzenia, są: technologia DualCut, dzięki której cięcie jest łatwe i szybkie, oraz samoostrzące się ostrza.


Sprawdź również:

Jak przycinać brodę?
Trymery - ranking produktów [TOP10]


jaki trymer do brody


Trymer PHILIPS Multigroom 7000 MG7745/15 Dane techniczne


Technologia DualCut

Czas pracy: 180 minut

Ładowanie: 3 godziny

Akumulator litowo-jonowy

Urządzenie „14 w 1”Udogodnienia


Szybkie ładowanie w 5 minut

Możliwość mycia pod wodą

Do zastosowania na twarzy, głowie i ciele

Antypoślizgowy uchwyt

Etui podróżneStrzyżarka BRAUN MGK3220


Strzyżarka Braun MGK3220, to kolejny z wybranych przez nas produktów. Urządzenie to ma aż sześć nakładek do stylizacji włosów i zarostu twarzy oraz ciała. Jest niezwykle wszechstronne, a do tego umożliwia dobór stylizacji idealny do oczekiwań i potrzeb. 13 poziomów regulacji długości strzyżenia, pozwala strzyc, tak jak lubisz. Jednym z wyróżników modelu, są ostrza ze stali szlachetnej Lifetime Sharp Blades, które na długo zachowują idealną ostrość. Z urządzenia korzystać możesz na mokro, jak i sucho, a po pracy, po prostu umyj je pod bieżącą wodą.


jaki trymer do brody


BRAUN MGK3220 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowo-sieciowe

Regulacja długości w zakresie 0,5-21 mm

13 ustawień długości strzyżenia

Czas pracy: 50 minut

Ładowanie: 600 minutUdogodnienia


Automatyczne dostosowanie napięcia

Wskaźnik naładowania i stanu baterii

Golenie na mokro

Nasadka do włosów w nosie i uszach oraz brwi

Możliwość mycia pod bieżącą wodąTrymer GÖTZE & JENSEN TR500


Jeśli chcesz ujarzmić włosy w nosie lub uszach, a nie potrzebujesz bardziej zaawansowanego urządzenia, wybierz trymer Götze & Jensen TR500, który przeznaczony jest do przycinania włosków właśnie w nosie i uszach. Trymer przydatny będzie także do trymowania brody i brwi. Model ma niewielkie rozmiary i z łatwością zmieści się w męskiej kosmetyczne. Jest lekki, poręczny i łatwy w obsłudze. W zestawie z urządzeniem, znajdują się dwa grzebienie do konturowania brody i baków.


jaki trymer do brody


Trymer GÖTZE & JENSEN TR500 Dane techniczne


Ostrza ze stali nierdzewnej

Zasilanie bateryjne

Rodzaj baterii: AAA

Wodoodporna obudowa

Do nosa, uszu i brwiUdogodnienia


Dwa grzebienie do konturowania

Nasadka zabezpieczająca

Nadaje się do mycia pod wodą

Praktyczna, czarna obudowa

Dwa lata gwarancji


Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000


Remington Graphite G4 PG4000 to kolejny w naszym zestawieniu, wyróżniający się trymer do brody. Ranking uwzględnia ten sprzęt ze względu na precyzyjne, grafitowe samoostrzące się ostrza, a także duży zakres długości strzyżenia. Model ten ma aż siedem końcówek do wszechstronnych zadań. Są to: głowica trymująca, trymer liniowy do włosków w nosie, brwi i bokobrodów, trymer precyzyjny do mikro-zarostu, a także regulowany grzebień do włosów i brody, dwa grzebienie stałe oraz głowica goląca. Po pracy, urządzenie wystarczy opłukać pod bieżącą wodą. Obsługa oraz zmiana końcówek, są bezproblemowe i szybkie. Urządzenie zasilane jest akumulatorowo. Po pełnym cyklu ładowania, trwającym do 10 godzin, sprzęt może pracować ok. 60 minut.


jaki trymer do brody


REMINGTON Graphite G4 PG4000 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Grafitowe ostrza

13 ustawień długości strzyżenia

Czas pracy: 60 minut

Ładowanie: 600 minutUdogodnienia


Siedem wymiennych głowic

Nasadka zabezpieczająca

Głowice i ostrza do mycia pod bieżącą wodą

Wyświetlacz LED

Eleganckie etui w zestawie
Trymer PHILIPS Multigroom MG5730/15


Ten produkt, to prawdziwy kombajn do strzyżenia wszystkich włosów na twarzy i ciele. Philips Multigroom MG5730/15 to model typu „11 w 1”, wyposażony w wydajne, samoostrzące się ostrza oraz szeroki wachlarz nasadek do cięcia i trymowania. Jest w pełni wodoodporny, więc można go nie tylko w całości opłukać pod bieżącą wodą, ale nawet używać wprost pod prysznicem. Urządzenie zasilane jest akumulatorowo, a czas pracy po pełnym cyklu ładowania, wynosi 80 minut. Dzięki technologii DualCut, ostrza tną z jeszcze większą wydajnością, a przy tym nawet przez cztery lata użytkowania, nadal zachowują taką samą ostrość, jak na początku użytkowania.


jaki trymer do brody


PHILIPS Multigroom MG5730/15 Dane techniczne


Technologia DualCut

Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy: 80 minut

Ładowanie: 16 godzin

Urządzenie „11 w 1”Udogodnienia


Automatyczne dostosowanie napięcia 100-240 V

Możliwość mycia pod bieżącą wodą

Do zastosowania na twarzy, głowie i ciele

Antypoślizgowy uchwyt

Etui podróżneStrzyżarka BRAUN MGK5280


Model Braun MGK5280, to kolejny wyróżniający się trymer do brody. Ranking urozmaica jako wielofunkcyjne urządzenie dla tych, którzy lubią niekiedy skorzystać także z tradycyjnej, manualnej maszynki do golenia. Zestaw obejmuje trymer z wieloma końcówkami oraz dodaną do tego maszynkę marki Gilette. Urządzenie jest multifunkcyjne: przeznaczone do przycinania baków, brody, włosów na głowie, a także na ciele, w uszach, czy w nosie. To niezawodny sprzęt zasilany akumulatorowo, z cyklem ładowania wynoszącym zaledwie 60 minut, przy działaniu do 100 minut na jednorazowym ładowaniu. Model wyróżnia automatyczne dopasowanie napięcia do 100-240 V, ergonomiczny kształt, lampka kontrolna oraz funkcja szybkiego ładowania.


jaki trymer do brody


BRAUN MGK5280 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Regulacja długości w zakresie 0,5-21 mm

13 ustawień długości strzyżenia

Czas pracy: 100 minut

Ładowanie: 60 minutUdogodnienia


Automatyczne dostosowanie napięcia

Wskaźnik naładowania i stanu baterii

Golenie na mokro i sucho

Nasadka do włosów w nosie i uszach oraz brwi

Możliwość mycia pod bieżącą wodąTrymer GÖTZE & JENSEN TR700


Trymer Götze & Jensen TR 700 to propozycja dla tych panów, którzy lubią konkretne rozwiązania, bez mało przydatnych dla nich funkcji. Jeśli szukasz urządzenia, które zapewni Ci po prostu szybkie, wydajne trymowanie, sprawdź ten właśnie model. Ma on zasilanie akumulatorowe, a cykl ładowania trwa 90 minut. Dokładnie tyle samo wynosi czas nieprzerwanej pracy. Choć jest to sprzęt niezwykle prosty w obsłudze (sterowanie odbywa się jednym pokrętłem), pozwala stylizować zarost twarzy, baki, czy brwi. W zestawie z modelem, znajduje się jedna nasadka grzebieniowa z regulacją długości cięcia w zakresie 1-10 mm. Sprzęt ten jest trwały, łatwy w czyszczeniu i konserwacji.


jaki trymer do brody


GÖTZE & JENSEN TR700 Dane techniczne


Zasilany akumulatorowo

Tytanowe ostrza

Czas pracy: 90 minut

Ładowanie: 90 minut

Zakres długości strzyżenia: 0,1-10 mmUdogodnienia


Blokada ustawień strzyżenia

Gumowe boki

Nasadka grzebieniowa w zestawie

Sterowanie pokrętłem

Głowice i ostrza do mycia pod wodąTrymer REMINGTON G6 PG6000


Kolejną propozycją w naszym zestawieniu, jest trymer Remington G6 PG6000. Model ten ma zasilanie akumulatorowe i może pracować do 90 minut na jednym ładowaniu. Urządzenie wyposażone jest w 10 nakładek, umożliwiających dowolną stylizację włosów na głowie i ciele. Są to, m.in. nakładka do włosów i brody, pionowy trymer do nosa i uszu, a także grzebień do włosów i brody. Samoostrzące się ostrza z grafitową powłoką, zapewniają wydajne cięcie i niezwykłą ostrość przez długi czas. Sprzęt jest lekki, ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Dzięki wskaźnikowi niskiego poziomu baterii, zawsze podłączysz sprzęt w odpowiednim czasie. Pełen cykl ładowania, wynosi 4 godziny.


jaki trymer do brody


REMINGTON G6 PG6000 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Samoostrzące się ostrza z powłoką grafitową

7 ustawień długości strzyżenia

Czas pracy: 90 minut

Ładowanie: 240 minutUdogodnienia


Dziesięć wymiennych głowic

Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Głowice i ostrza do mycia pod bieżącą wodą

Wskaźnik ładowania

Eleganckie etui w zestawieTrymer do brody GÖTZE & JENSEN TR900


Trymer do brody Götze & Jensen TR900, to sprzęt cechujący się nowoczesnym wyglądem, trwałością i prostotą obsługi. Wyposażony jest w osiem wymiennych nakładek o zakresie długości strzyżenia od 0,5 mm do 12 mm, które czynią model niezwykle wszechstronnym. Sprzęt zapewnia 90 minut nieprzerwanej pracy na akumulatorze, a jeden pełny cykl ładowania, również wynosi 90 minut. Zaletą urządzenia są wytrzymałe i precyzyjne tytanowe ostrza. Pozostałe zalety trymera, to możliwość mycia pod bieżącą wodą, czytelny wyświetlacz LED oraz gumowane boki i ergonomiczny kształt.


jaki trymer do brody


GÖTZE & JENSEN TR900 Dane techniczne


Zasilany akumulatorowo

Tytanowe ostrza

Czas pracy: 90 minut

Ładowanie: 90 minut

Zakres długości strzyżenia: 0,5-12 mmUdogodnienia


Klasyczny wygląd

Gumowe boki

8 nasadek do strzyżenia

Wyświetlacz LED

Możliwość mycia pod wodąTrymer BRAUN Seria 3 BT3221


Zastanawiasz się jeszcze, jaki wybrać trymer do brody? Ranking zamyka model marki Braun Seria 3 BT3221. To sprzęt wyróżniający się nowoczesną, energetyzująca kolorystyką. Jest prosty w obsłudze – sterowanie odbywa się pokrętłem. Model zasilany jest akumulatorowo, a na jednym ładowaniu, pracuje do 50 minut. Nasadka grzebieniowa, która jest w zestawie z urządzeniem, pozwala regulować długość strzyżenia w zakresie 0,5-10 mm. Do wyboru jest aż 20 ustawień długości. Ostrza wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej i pozwalają precyzyjnie przycinać włosy na głowie oraz zarost twarzy. Pełen cykl ładowania wynosi 10 godzin.


jaki trymer do brody


BRAUN Seria 3 BT3221 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Regulacja długości w zakresie 0,5-10 mm

20 ustawień długości strzyżenia

Czas pracy: 50 minut

Ładowanie: 600 minutUdogodnienia


Prosta obsługa przy pomocy pokrętła

Wskaźnik naładowania i stanu baterii

Golenie na mokro i sucho

Lampka kontrolna

Głowica i ostrza do mycia pod bieżącą wodą


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert