Poradniki Eksperta

LEGO Minecraft do 200 zł – ranking [TOP10]

 2023-12-08 

Jedną z najbardziej popularnych gier komputerowych jest gra Minecraft. Fani tej gry budują różne światy i przeprowadzają ciekawe misje. Świat gier został przeniesiony do świata klocków. Zestawy zawierają unikalne elementy wzorowane na tych wirtualnych. Nie musisz naruszać swego budżetu domowego, gdyż znajdziesz LEGO Minecraft do 200 zł. Zestawy te zwierają kultowych bohaterów, z którymi dziecko nie będzie chciało się rozstać. Składanie klocków gwarantuje ogromną frajdę. Oto kilka ciekawych zestawów z tej kategorii.

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Możliwość przebudowy zestawu

Solidna podstawa do budowy

Liczne akcesoria znane z gry

Niektóre elementy wymagają wyjątkowej precyzji podczas składania

W kategorii LEGO Minecraft do 200 zł mieści się zestaw Bastion w Netherze. Składa się on aż z 300 elementów przeznaczonych do złożenia dla dziecka w wieku powyżej 8 lat. Gwarantuje nieograniczone możliwości zabawy. W trakcie przeprowadzanej misji można użyć funkcji wybuchu, która jeszcze bardziej urozmaica zabawę. Zestaw ten to nie lada gratka dla miłośników tej popularnej gry.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Łatwe składanie i rozkładanie klocków

Duża ilość elementów

Czytelna instrukcja

Najmniejsze elementy łatwo zgubić

Zestaw Minecraft Loch szkieletów umożliwia złożenie jaskini pełnej stalaktytów i stalagmitów oraz innych elementów nadających jej tajemniczego charakteru. Do zestawu dołączono figurkę badacza, który za pomocą kuszy i kilofa może dokonać wielu interesujących odkryć. Na uwagę w tym zestawie zasługuje obrotowa ściana, za którą kryje się niespodzianka. Atutem jest tu także możliwość przebudowy zestawu zgodnie z pomysłami i wyobraźnią dziecka.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa

Możliwość wizualizacji budowli w aplikacji

Ruchome elementy

Nie są przeznaczone do zabawy dla maluchów

Strzałem w dziesiątkę dla pasjonatów gry w Minecrafta będzie zestaw Rezerwat Pandy. Cała konstrukcja budowli jest ruchoma. Głowa pandy porusza się na zawiasach. Do domku można zajrzeć otwierając plecy pandy zbudowanej z klocków. Każde z wnętrz pokoi można wyposażyć inaczej, by zabawa była jeszcze ciekawsza. Do zestawu dołączono również bambusową dżunglę oraz figurki małej i dużej pandy, badacza dżungli i szkieletu.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Możliwość wygodnego poruszania figurkami

Perfekcyjne dopasowanie klocków

Krótki czas składania budowli

Dość mała budowla po złożeniu

Ciekawą propozycją LEGO Minecraft do 200 zł jest zestaw Dom na grzybie. Z 272 elementów można zbudować dom, którego ściany i dach można podnieść. Tuż obok domu znajduje się drzewo i skrzynia. Do odgrywania scenek niezwykle przydatne są figurki Alexa, grzybowej krowy oraz pajęczego jeźdźca, który może zaatakować w każdej chwili. Atrakcyjny wygląd klocków zachęca do samodzielnego ich składania, a następnie odgrywania scenek.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Wygodne tekturowe pudełko

Zdejmowany dach budowli

Dwie ruchome pszczoły

Kwiaty są bardzo drobne

Pszczeli ul to zestaw klocków LEGO Minecraft do 200 zł, które umożliwiają zbudowanie domu w kształcie ula. Dołączono do niego szereg tematycznych akcesoriów takich, jaki np. plastry miodu czy kolorowe rośliny. Zabawa polega nie tylko na zbieraniu miodu i poruszaniu małymi pszczołami, ale również obronie bazy przed najeźdźcami, czyli mobami. Z tymi klockami dziecko może kreatywnie spędzić czas, rozwijając jednocześnie swoje zdolności manualne.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Kolorowa książeczka ułatwiająca składanie

Może być ozdobą pokoju dziecięcego

Domek wyposażony w meble

Małe elementy trudne do czyszczenia

Z klocków LEGO Minecraft Siedlisko lisów mały budowniczy zbuduje na solidnej podstawie domek, który swym kształtem przypomina śpiącego lisa. Jego dach można podnieść, by ustawić elementy wyposażenia. Do zabawy niewątpliwie przydadzą się dołączone do zestawu figurki zwierząt, bohatera w lisiej skórze oraz groźnego utopca. Estetyczne wykonanie całego pudełka oraz ilustracja przedstawiająca budowlę po złożeniu klocków zachęca dziecko do kreatywnej zabawy.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Wrota z ręcznie sterowanym mechanizmem

Możliwość łączenia z innymi zestawami

Kilka figurek do zabawy

Ułożenie klocków bez dość skomplikowanej instrukcji może być trudne

Zestaw Zniszczony portal umożliwia małemu konstruktorowi zbudowanie niezwykłej budowli, która przeniesie go w podróż między wymiarami. Został on wyposażony w ręcznie sterowany mechanizm umożliwiający aktywowanie i dezaktywowanie wrót. Całą konstrukcję można wykonać zgodnie z przejrzystą instrukcją, a następnie przebudować według własnych upodobań. Dziecko ma więc wiele możliwości, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Możliwość obracania budowli w aplikacji

Figurki utrzymujące w rękach akcesoria

Szeroki zakres widzenia

Szybkie składanie klocków

Zestaw inspirowany grą Minecraft Przygoda na mokradłach, umożliwia dziecku po szybkim złożeniu klocków przeprowadzenie akcji obronnej. Z dobrze znaną wszystkim fanom tej gry, figurką Alexa gracze pokonają dwóch wrogich mobów zombie i szlama. Pomocne w tym będą takie elementy jak topór i dynamit, który można zdetonować. Uwagę przyciąga również mała żabka, która przygląda się pojedynkowi. Przygoda na mokradłach to świetny pomysł na prezent dla siedmiolatka i nie tylko.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Realistyczne odwzorowanie gry

Estetyczne opakowanie

2 figurki

Mała ilość elementów

W kategorii LEGO Minecraft 200 zł nie można zapomnieć o zestawie Zasadzka Creepera. Umożliwia on zbudowanie kultowego bohatera antagonisty. Pełni on jednocześnie funkcję zasadzki, w którą może wpaść nasz bohater.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Wykonane z dbałością o szczegóły

Zestaw można postawić na półce

Różne możliwości zabawy

Przeważa czarna kolorystyka

LEGO Minecraft Arena Endu to atrakcyjny zestaw klocków, który przeznaczony jest dla ośmiolatków i nieco starszych dzieci. Arena Endu to miejsce do odegrania scenek walki, w której uczestniczą wojownik Endu i smoczy łucznik. Figurki zostały wyposażone w specjalne zbroje i różnorodne elementy służące do walki. Dziecko może więc bez problemy wcielić się w postać z gry komputerowej i przenieść ją do swojego pokoju.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756