Poradniki Eksperta

Najlepsza golarka do ubrań - ranking [TOP 5]

Często zastanawiamy się, co zrobić, gdy na ukochanym sweterku pokazują się charakterystyczne dla zmechacenia węzełki. Potrafią się one zrobić nawet na delikatnych tkaninach. Jak to jest możliwe? Coraz więcej ubrań szytych jest z materiałów mieszanych i to one najczęściej się mechacą. Kupując, np. bawełniany T-shirt z domieszką, robimy tak, żeby się zbyt prędko nie zdefasonował, bo słabej jakości bawełna się wyciąga, a nawet „puszcza” oczka. Przecież mało kto, kupuje stroje ze szlachetnych tkanin prosto od projektantów, zwłaszcza dla dzieci, które szybko z takich ubrań wyrastają. Kiedyś owych „węzełków”, czy „supełków”, panie pozbywały się za pomocą popularnych pumeksów, a dla bezpieczeństwa czyszczonych rzeczy, zawijano je w pończochę nylonową. Jednak po pierwsze, mimo wszystko można było w ten sposób uszkodzić tkaninę, a po drugie, pumeksy też się zmieniły i dodatkowo większość z nich zastąpiono tarkami do stóp. Można jednak nadal przywracać tkaninom dobry wygląd za pomocą tzw. golarek do ubrań, bez większych obaw, że zniszczymy strój bezpowrotnie, przecierając go na wylot. Te golarki kosztują niewiele i warto mieć takie urządzenie w domu, choćby na wszelki wypadek, gdy od czasu do czasu coś się nam zmechaci. Ich działanie jest bardzo proste. Dla zainteresowanych, przygotowaliśmy nawet zestawienie pod hasłem – najlepsza golarka do ubrań. Wśród proponowanych przez nas modeli, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zastanawiacie się, jaka golarka do ubrań jest najlepsza, przeczytajcie poniższe zestawienie.


Golarka do ubrań PHILIPS GC026/00


Ten model usuwa zmechacenia ze wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych, a wszystko dzięki nasadce z regulowaną wysokością. Ostrza tej golarki wykonują aż 8 800 obrotów na minutę, a z uwagi na trzyotworową siateczkę, zbierają zmechacenia różnych rozmiarów. Najlepiej jest rozłożyć daną rzecz, np. na stole i włączyć golarkę, która działa na baterie i nie potrzebuje kabla sieciowego.


najlepsza golarka do ubrań


PHILIPS GC026/00 Dane techniczne


Zasilanie bateryjne

 Usuwanie zmechaceń z delikatnych tkaninUdogodnienia


Wyjmowany pojemnik na zebrane resztki

Na wyposażeniu dwie baterie AA marki PhilipsGolarka do ubrań CAMRY CR9606


Oto model, który można uznać za wyjątkowy. Dlaczego? Bo ta golarka wyposażona została w uchwyt. Może też pracować dłużej, gdyż poza zasilaniem bateryjnym, ma również sieciowe, czyli niezależne od wyczerpujących się z czasem baterii. Ma jeszcze jeden plus. Można nią odświeżyć dywan, zbierając z niego zmechacenia, jeśli powstaną. Poniżej prezentujemy dane techniczne i udogodnienia związane z tym modelem.


najlepsza golarka do ubrań


CAMRY CR96 Dane techniczne


Zasilanie bateryjne i sieciowe

Usuwanie zmechaceń z dywanówUdogodnienia


Wyjmowany pojemnik na zebrane resztki

Na wyposażeniu min. pędzelek do czyszczenia golarkiGolarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR900


Najlepsza golarka do ubrań – nasz ranking ma kolejne novum. Model, który ma inny sposób ładowania. Jest to bowiem golarka akumulatorowa, która może pracować bez przerwy przez 50 minut. Potem trzeba ją naładować. W jej rączce znajduje się też klejąca rolka. Ta z kolei zbiera sierść naszych pupili, jak też włosy i nitki z ubrań. Można powiedzieć, że wszystko do czyszczenia naszych ubrań znajduje się w jednym miejscu.


najlepsza golarka do ubrań


GÖTZE & JENSEN LR900 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Usuwanie zmechaceń oraz sierści klejącą rolkąUdogodnienia


Wyjmowany pojemnik na zebrane resztki

Na wyposażeniu min. kabel USB – USBC do ładowania golarkiGolarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500 BEZPRZEWODOWA


Mała, ale bardzo szybko pracująca. Stworzono ją z myślą o przywracaniu świetności różnym rodzajom tkanin. Usuwa zatem zmechacenia zarówno z ubrań, jak też z pledów, czy koców. Może dodatkowo pracować na kablu, będąc podłączona do sieci. Jest to, bowiem golarka do tkanin akumulatorowa, którą po wyczerpaniu mocy, wystarczy ponownie naładować.


najlepsza golarka do ubrań


GÖTZE & JENSEN LR500 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe i sieciowe

Do różnego rodzaju tkaninUdogodnienia


Wyjmowany pojemnik na zebrane resztki

Na wyposażeniu min. przewód do ładowaniaGolarka do ubrań MILLA HOME LR300 BEZPRZEWODOWA


Z uwagi nas pierścień ochronny, w który jest wyposażona, to urządzenie poradzi sobie bez problemu z tkaninami delikatnymi oraz z długim włosem. Warto zaznaczyć, że ryzyko zaciągnięcia materiału jest minimalne. Ta malutka i bardzo tania golarka do ubrań, poradzi sobie również z innymi rzeczami, zwłaszcza, że pracując zasilana bateriami, w ogóle nie potrzebuje źródła prądu. To ona kończy ranking o nazwie: „najlepsza golarka do ubrań”.


najlepsza golarka do ubrań


MILLA HOME LR300 BEZPRZEWODOWA Dane techniczne


Zasilanie bateryjne

Do tkanin delikatnych i z długim włosemUdogodnienia


Wyjmowany pojemnik na zebrane resztki

Na wyposażeniu min. szczoteczka do czyszczenia ostrzy


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert