Poradniki Eksperta

Bidon dla 2-latka – ranking [TOP10]

 2023-11-30 

Bidon dla dwulatka powinien być wystarczająco pojemny i mieć uchwyty, żeby dziecko mogło z łatwością go utrzymać. Dużą zaletą będzie także to, by był łatwy w czyszczeniu i w pełni rozkręcany dla jak najlepszego zachowania higieny. Absolutną podstawą jest wykonanie go z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów. Jaki wybrać bidon dla 2-latka? Ranking, który przygotowaliśmy, z pewnością pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję! Dowiedz się, jaką butelkę dla malucha wybrać.

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Obecność zaworka antyprzeciekowego

Możliwość mycia w zmywarce

Ergonomiczna budowa

Brak wymiennych słomek w zestawie

Butelka B.BOX w kolorze kobaltowym zdecydowanie przyciągnie uwagę dziecka. Wykonana została z polipropylenu oraz silikonu. Oba te tworzywa są gładkie w dotyku i łatwe w czyszczeniu. Ta butelka dla dzieci posiada uchwyty, które umożliwiają trzymanie jej przez dziecko obiema rękami. Konstrukcja produktu została tak przemyślana, by możliwe było picie z niej również w chwili, gdy butelka jest odwrócona do góry dnem.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Uszczelka chroniąca przed rozlewaniem

Możliwość mycia w zmywarce

Odchylana pokrywka

Nie wolno wkładać jej do mikrofali

Butelka Philips Avent wyróżnia się niezwykle uroczym designem i dopracowaną konstrukcją. W środkowej części ma wgłębienie – na tej samej wysokości znajdują się dziecięce ręce, gdy trzymają butelkę. Posiada dwa symetryczne uchwyty i słomkę, dzięki której picie z pojemnika jest wygodne. Butelka ma pojemność dwieście mililitrów.

Można rozłożyć ją na części do czyszczenia i bez obaw o uszkodzenia myć w zmywarce. Konstrukcja butelki i specjalna budowa słomki umożliwiają opróżnienie jej do końca, pijąc w naturalnej pozycji.

Przykrywka umożliwiająca schowanie rurki

Odważnik w końcowej części słomki

Rurka zapobiegająca kapaniu

Brak smoczka dla młodszych dzieci

Jaki bidon dla 2-latka? Ranking, który stworzyliśmy, musiał uwzględniać kultową butelkę CANPOL! Ma ona starannie zaprojektowaną konstrukcję i uwielbianą przez maluchy grafikę w zwierzątka. Wewnątrz butelki znalazł się odważnik, który sprawia, że słomka zawsze dosięgnie resztek napoju znajdujących się w środku.

Bidon został wykonany z silikonu i tworzywa sztucznego oraz jest wyposażony w giętką rurkę, która zapobiega kapaniu. Rurkę można schować, dzięki obecności pokrywki, co pozwala zachować pełną higienę picia. Produkt ma pojemność dwieście siedemdziesiąt mililitrów, zatem pomieści nieco więcej napoju niż konkurencja. Butelkę można myć w zmywarce, a także podgrzewać w niej napój w mikrofali.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Uszczelka zapewniająca szczelność

Dwukierunkowy zawór w słomce

Możliwość mycia w zmywarce

Brak dodatkowych słomek w zestawie

Butelka B.BOX w kolorze fioletowym zachwyci każde dziecko. Ma dwa uchwyty o ergonomicznym kształcie, które umożliwiają wygodne trzymanie pojemnika oburącz. Posiada też pokrywkę, która pozwala osłonić ustnik. Wewnątrz znajduje się giętka słomka z odważnikiem w końcowej części, sprawiającym, że można wypić wszystko z wnętrza naczynia.

Słomka posiada dwukierunkowy zawór, co oznacza, że można pić z niej nawet wówczas, gdy butelka jest odwrócona do góry nogami. Wszystkie elementy można odkręcić, a butelkę szybko umyć w zmywarce.

Pojemność dwieście siedemdziesiąt mililitrów

Wygodne, szerokie uchwyty

Niekapiąca rurka

W zestawie tylko jedna słomka

Butelkę CANPOL BABIES Exotic Animals zdobi grafika misia koali, co sprawia, że dzieci są znacznie bardziej zainteresowane jej użytkowaniem. Wykonana została z silikonu i łatwego w czyszczeniu tworzywa sztucznego. Wewnątrz znajduje się słomka z obciążnikiem, natomiast na zewnątrz pokrywka, która pozwala zamknąć napój.

Konstrukcja produktu daje możliwość wypicia napoju do ostatniej kropli, a co więcej wspiera harmonijny rozwój mowy oraz zgryzu.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Pojemność trzysta mililitrów

Można myć w zmywarce

Zawór antyprzeciekowy

Brak uchwytów do nauki picia

Butelka PHILIPS Avent ma konstrukcję pozbawioną uchwytów, zatem sprawdzi się dla dzieci, które już ich nie potrzebują. Ma piękną, intensywną zieloną barwę, silikonową słomkę i pokrywkę, która kształtem nawiązuje do grzebieni na grzbiecie dinozaurów. Słomka jest tak wygięta, by bez najmniejszych przeszkód sięgać nawet po ostatnie mililitry napoju. Można myć ją w zmywarce, a sama butelka ma niewiele części i da się ją w pełni rozkręcić.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Podtrzymywanie temperatury napoju

Miękka, silikonowa słomka

Korek niekapek

Nie posiada uchwytów do nauki picia

Butelka CHICCO to prawdziwy majstersztyk, jeśli chodzi o bidon dla 2-latka. Ranking nie bez podziwu prezentuje ten model. Ma on właściwości podobne do kubków termicznych, zatem może w skuteczny sposób podtrzymywać temperaturę napojów – wszystko to dzięki podwójnym ściankom oraz przemyślanej konstrukcji zatyczki. Wykonana została z silikonu i tworzywa sztucznego. Ma korek niekapek oraz łatwy system otwierania i zamykania, z którym poradzi sobie dziecko.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Korek przeciwko kapaniu napoju

Obecność wygodnych uchwytów

Możliwość mycia w zmywarce

Nie można podgrzewać napojów w mikrofalówce

Butelka PHILIPS Avent nadaje się do nauki picia, ponieważ ma praktyczne uchwyty. Została wyposażona w korek przeciwko kapaniu, zatem sprawdzi się idealnie w każdych warunkach. Można bezpiecznie wkładać ją do zmywarki, ale nie do mikrofali. Kształt słomki jest tak dopasowany, by można było pić w naturalnej pozycji, jednocześnie dosięgając nawet resztek napoju, które znajdują się we wnętrzu butelki. Wszystkie elementy butelki są odkręcane.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Dodatkowe elementy zapewniające szczelność

Żywe kolory przyciągające uwagę dziecka

Możliwość mycia w zmywarce

Brak możliwości podgrzewania zawartości w mikrofalówce

Butelka od B.BOX to doskonały bidon dla 2-latka! Ranking butelek musiał zatem ją uwzględnić. Posiada wymienną słomkę i przezroczyste ścianki, dzięki czemu łatwiej zachować higienę oraz kontrolować stan napełnienia butelki. Posiada korek zapobiegający kapaniu, a pić z niej można nawet wówczas, gdy jest odwrócona do góry dnem.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Słomka ustawiona pod kątem

Wykonana z Tritanu

Wolna od BPA

Przeznaczona dla dzieci umiejących samodzielnie pić

Ta butelka ma pojemność czterysta pięćdziesiąt mililitrów, zatem jest znacznie większa niż inne. Posiada zintegrowane zamknięcie i jest wolna od BPA. Ma słomkę ustawioną pod kątem, więc picie z niej jest bardzo wygodne. W górnej części konstrukcji znajduje się uchwyt, który pozwala przypiąć ją do plecaka lub nosić w palcach.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756