Poradniki Eksperta

Ranking klimatyzatorów 2021 Najlepsze klimatyzatory [TOP 10]


Nic nie przynosi ulgi od upalnych temperatur lepiej niż powiew chłodnego powietrza. Letnie dni nie zawsze są dla nas łaskawe, serwują nam więcej skwaru niż ochłody, ale i na to jest pewien sposób. Coraz popularniejsze stają się klimatyzatory montowane w domach i mieszkaniach. Rynek oferuje przeróżne rozwiązania, którym postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej i dlatego właśnie stworzyliśmy ranking klimatyzatorów, które najlepiej wpasują się w wysokie wymagania większości osób. Wszystkie modele są dostępne z usługą montażu w cenie.


Klimatyzator GORENJE Split Pandora AST-12UW4RVETE00A


Wiesz już, że chcesz kupić klimatyzator do mieszkania. Ranking otwieramy produktem marki Gorenje, znanej na rynku ze swoich nowatorskich pomysłów w kwestii chłodzenia. Najlepsze klimatyzatory tej marki doskonale reprezentuje model Split Pandora AST-12UW4RVETE00A. Przeznaczony jest do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 35 metrów kwadratowych. Dzięki wysokiej mocy 3,5 kW podczas chłodzenia oraz 4,0 kW w trakcie ogrzewania, możemy być pewni, że klimatyzator spełni swoje zadanie w krótkim czasie. Pomagają mu w tym dwie funkcje: Super i Smart. Pierwsza z nich obniża temperaturę, druga podtrzymuje ją przy pomocy automatycznego systemu dobierania siły nawiewu.


ranking klimatyzatorów


GORENJE Split Pandora AST-12UW4RVETE00A Dane techniczne:


Moc: 3500 W

Poziom hałasu: 56 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 35 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Wysoka moc działania

Funkcje Super i SmartKlimatyzator TCL Split Elite TAC-12CHSD XA71I


Klimatyzator firmy TCL przeznaczony jest do małych i średnich pomieszczeń, nie przekraczających 23 metrów kwadratowych. Charakteryzuje go wyjątkowo niski poziom generowanego hałasu, a także liczne udogodnienia dla użytkownika. Split Elite TAC-12CHSD XA71I może być sterowany poprzez Wi-Fi, wystarczy, że na naszym smartfonie zainstalujemy odpowiednią aplikację. Klimatyzator zapamiętuje wybrane przez nas ustawienia, które można wykorzystać w późniejszym czasie. Możemy też w pełni polegać na jego automatycznym systemie regulacji pracy.


ranking klimatyzatorów


TCL Split Elite TAC-12CHSD XA71I Dane techniczne:


Moc: 3516 W

Poziom hałasu: 19 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 23 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Sterowanie smartfonem

Funkcja zapamiętywania ustawieńKlimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW


Klimatyzator Midea Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę i łatwość obsługi. Urządzenie Może być sterowane zarówno z poziomu panelu ustawień, pilota, a także smartfona. Zastosowanie w tym modelu czynnika R32, znacznie podnosi jego walory ekologiczne, pozwalając na efektywniejsze oszczędzanie energii, nawet o 10 procent w stosunku do innych tego typu klimatyzatorów. Regulowany wylot powietrza zapewnia przyjemny chłód w każdym miejscu pomieszczenia (do 35 metrów kwadratowych).


ranking klimatyzatorów


MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW Dane techniczne:


Moc: 3500 W

Poziom hałasu: 57 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 35 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Sterowanie smartfonem

Regulowany wylot powietrzaKlimatyzator BEKO Split BIVPI 120


Również marka Beko posiada w swojej ofercie wydajny klimatyzator. Ranking nie mógłby się obyć bez tego produktu. Model Split BIVPI 120, który zapewnia efektywne chłodzenie na powierzchni do 23 metrów kwadratowych wyposażony został w sporą liczbę dostępnych programów i funkcji. SelfClean+ pozwala na automatyczne oczyszczanie się urządzenia, bez potrzeby ingerencji człowieka. ZoneFollow zapewnia natomiast optymalną temperaturę dla każdego pomieszczenia. Aktywny filtr węglowy i filtr katalityczny gwarantują najwyższą jakość powietrza, wolną od zanieczyszczeń. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie czujnika temperatury w pilocie, co pozwala na skuteczniejsze chłodzenie.


ranking klimatyzatorów


BEKO Split BIVPI 120 Dane techniczne:


Moc: 3500 W

Poziom hałasu: 56 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 23 m kw

.


Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Oczyszczanie powietrza dzięki aktywnemu filtrowi węglowemu

Funkcja SelfClean+ (samoczyszczenie wentylatora)Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-09HRFN8-QRD6GW


To klimatyzator, który pomimo małej mocy, potrafi zapewnić doskonałe chłodzenie w pomieszczeniach do 28 metrów kwadratowych. Niski pobór mocy przekłada się na doskonałe wyniki ekologiczne urządzenia, plasując go w najwyższej klasie energetycznej A+++. Stosunkowo niskie nasilenie hałasu podczas pracy może być dodatkowo obniżone podczas pracy w trybie Sleep. Klimatyzator posiada również funkcję samooczyszczania oraz możliwość sterowania poprzez smartfon.


ranking klimatyzatorów


MIDEA Split Breezeless MSFAAU-09HRFN8-QRD6GW Dane techniczne:


Moc: 2600 W

Poziom hałasu: 55 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 28 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Sterowanie smartfonem

 Funkcja samooczyszczaniaKlimatyzator WHIRLPOOL Split SPIW309L


Marka Whirlpool proponuje nietuzinkowy klimatyzator do mieszkań. Ranking uwzględnia go m.in. za to, że poza funkcjami chłodzenia i grzania, posiada również program osuszania oraz oczyszczania powietrza przy użyciu filtra z aktywnym węglem. Program oszczędzania energii potrafi obniżyć pobór mocy nawet o 41 procent, w czym pomaga funkcja pomiaru temperatury w pilocie i samym urządzeniu, dzięki czemu łatwiej utrzymać stały poziom pracy w całym pomieszczeniu (do 25 metrów kwadratowych).


ranking klimatyzatorów


WHIRLPOOL Split SPIW309L Dane techniczne:


Moc: 2700 W

Poziom hałasu: 56 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 25 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Funkcja pomiaru temperatury w pilocie

Program oczyszczania powietrzaKlimatyzator WHIRLPOOL Split SPIW312L


Kolejny produkt firmy Whirlpool uzupełnia nasz ranking klimatyzatorów. Urządzenie przeznaczone jest do średnich i dużych pomieszczeń, o maksymalnej powierzchni do 35 metrów kwadratowych. Podobnie jak poprzedni model z naszej listy, również i ten posiada funkcje chłodzenia, grzania, a także osuszania i oczyszczania powietrza przy użyciu filtra z aktywnym węglem. Model Split SPIW312L posiada jednak o wiele większą moc, bo aż 3400 W.


ranking klimatyzatorów


WHIRLPOOL Split SPIW312L Dane techniczne:


Moc: 3400 W

Poziom hałasu: 56 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 35 m kw.WHIRLPOOL Split SPIW312L Dane techniczne:


Moc: 3400 W

Poziom hałasu: 56 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 35 m kw.Klimatyzator TCL Split Ocarina TAC-12CHSD TPG11I


Model Split Ocarina TAC-12CHSD TPG11I od firmy TCL doskonale nadaje się do niewielkich pomieszczeń, o maksymalnych wymiarach do 23 metrów kwadratowych. Jego małe rozmiary pozwoliły na znaczne obniżenie poziomu hałasu, który generowany wewnątrz budynku nie przekracza 19 dB (przy wyborze odpowiedniego programu). Funkcja zapamiętywania ostatnio wybranych ustawień, pozwala na zachowanie naszych preferencji na stałe. Możemy nimi zarządzać poprzez aplikację na smartfona. Klimatyzator posiada również zabezpieczenie przed zamrożeniem, przy pracy w niskich temperaturach.


ranking klimatyzatorów


TCL Split Ocarina TAC-12CHSD TPG11I Dane techniczne:


Moc: 3516 W

Poziom hałasu: 19 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 23 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Sterowanie smartfonem

Funkcja zapamiętywania ostatniego programuKlimatyzator BEKO Split BIVPI 090


Urządzenie Split BIVPI 090 to zdecydowanie najmniejszy model, który przedstawia nasz ranking klimatyzatorów. Przy niewielkiej mocy 2700 W, pozwala na schłodzenie pomieszczenia o wymiarach 18 metrów kwadratowych. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i/lub magazynowych. Klimatyzator wykorzystuje funkcję SelfClean+, czyszcząc się bez potrzeby ingerencji z zewnątrz. Filtr jonizacyjny i filtr z aktywnym węglem zapewnia doskonałą jakość powietrza.


ranking klimatyzatorów


BEKO Split BIVPI 090 Dane techniczne:


Moc: 2700 W

Poziom hałasu: 54 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 18 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Funkcja samooczyszczania SelfClean+

Niewielkie rozmiaryKlimatyzator BEKO Split BIVPI 180


Ranking klimatyzatorów ściennych zamyka kolejny produkt od firmy Beko. Model Split BIVPI 180 to odpowiedź na naprawdę wysokie wymagania osób, które celują w profesjonalne i najwydajniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Split BIVPI 180 posiada ogromną moc 5100 W, dzięki temu z łatwością schłodzi spore pomieszczenia o powierzchni do 35 metrów kwadratowych. Nie generuje przy tym przesadnego hałasu, pracując z głośnością 58 dB wewnątrz budynku i 64 dB na zewnątrz. Klimatyzator posiada funkcję SelfClean+ oraz zestaw filtrów: jonizacyjny i aktywny węglowy.


ranking klimatyzatorów


BEKO Split BIVPI 180 Dane techniczne:


Moc: 5100 W

Poziom hałasu: 58 dB

Maksymalna powierzchnia chłodzenia: 35 m kw.Udogodnienia:


Niskie zużycie energii

Funkcja SelfClean+

Filtr węglowy (wspomaga oczyszczanie powietrza)


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert