Poradniki Eksperta

Robot sprzątający z mapowaniem - dlaczego warto?

Bardzo często domowe porządki kojarzą nam się z przykrym obowiązkiem, który pochłania ogromną ilość czasu i energii. Aby przywrócić utracony blask poszczególnych wnętrz, musimy m.in. pozbyć się zalegającego kurzu, ustawić porozrzucane rzeczy na swoje miejsce czy też usunąć nieestetyczne zabrudzenia z powierzchni mebli i podłogi. Ten ostatni element może wydawać się szczególnie problematyczny, ponieważ płytki, panele, a zwłaszcza dywany znacznie szybciej się brudzą, ze względu na codzienne użytkowanie. Jeżeli chcesz, aby w każdym z pomieszczeń w Twoim domu podłoga lśniła nienaganną czystością, warto wybrać funkcjonalny robot sprzątający z mapowaniem. Dzięki niemu rutynowa czynność odkurzania stanie się niesamowitą przyjemnością.


Robot sprzątający z mapowaniem


Robot sprzątający z mapowaniem - inteligentny sprzęt do Twojego domu


Robot sprzątający z mapowaniem to nowoczesne urządzenie na miarę naszych czasów. Kryje w sobie wiele rewelacyjnych funkcji, które ułatwiają rozprawienie się z wszelkimi zabrudzeniami. Oprócz designerskiego wykończenia charakteryzuje się precyzją ruchów i dokładnością, uzyskaną dzięki innowacyjnym szczotkom o gumowym pokryciu i silnej mocy ssania. Czujniki podczerwieni sprawiają, że robot sprzątający z mapowaniem określa układ pomieszczenia, w którym będzie pracował, włącznie z ustawieniem mebli i ewentualnymi przeszkodami w postaci np. progów. To właśnie dzięki tej funkcji sprzęt idealnie zbiera kurz i nieczystości z wszystkich narożników, spod ścian, genialnie radzi sobie z przejściami między podłogą a dywanem. Jego kompaktowe umożliwiają mu wjeżdżanie pod niektóre elementy wyposażenia, tak aby zapewnić czystość nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Do tego pracuje niezwykle cicho i nie zakłóca spokoju domowników.
Podłoga nieskazitelnie czysta


Ten nowoczesny odkurzacz został stworzony z myślą o sprzątaniu podłóg, bez konieczności nadzorowania jego pracy przez użytkownika. Innowacyjna funkcja kolizji zapobiega obijaniu mebli podczas czyszczenia powierzchni płaskich i umożliwia omijanie leżących na jego drodze przeszkód, np. zabawek dziecka. Z kolei czujniki spadu odpowiadają za wykrywanie wszelkich schodów lub stopni. Robot sprzątający z mapowaniem działa na bazie wydajnego akumulatora, którego zasilanie odbywa się w specjalnym porcie zamocowanym do ściany. Po zakończonym sprzątaniu urządzenie samodzielnie odnajduje do niego drogę i automatycznie podłącza się do ładowania. Użytkownik powinien jedynie pamiętać, aby co jakiś czas opróżnić pojemnik z zanieczyszczeniami, o czym przypomni mu przejrzysty, LED - owy wyświetlacz. 


Zdalne czyszczenie robotem sprzątającym z mapowaniem


Obsługa robota sprzątającego z mapowaniem jest banalnie prosta, a przy tym sprawia niesamowitą przyjemność. Wystarczy, że właściciel zainstaluje na swoim smartfonie specjalną aplikację mobilną, która pozwoli mu dostosować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb. Za jej sprawą może np. wybrać godziny i dni tygodnia, kiedy sprzęt ma posprzątać kuchnię, salon, pokój dziecka, lub całe mieszkanie jednocześnie. Użytkownik ma też możliwość dopasować odpowiedni tryb pracy odkurzacza. Drugim sposobem obsługi robota sprzątającego z mapowaniem jest wydawanie mu określonych poleceń głosowych. Ten sprzęt to nie lada gratka dla wszystkich fanów nowoczesnych rozwiązań.


Potrzebujesz pomocy w porządkowaniu domowych wnętrz? Wybierz jeden z modeli nowoczesnych robotów sprzątających z mapowaniem i ciesz się lśniącą podłogą każdego dnia. 


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert