Poradniki Eksperta

Hulajnoga elektryczna dla dziecka – ranking produktów [TOP6]

Dziecięca hulajnoga ma przede wszystkim oferować bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego powinna być wyposażona w pełne oświetlenie, czyli przednią lampę święcąca białym światłem oraz tylną ostrzegawczą czerwonego koloru. Dzięki nim Twoje dziecko poruszające się na hulajnodze będzie widoczne z daleka. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na obecność dzwonka, którym można zasygnalizować swoją obecność np. pieszym. Jeśli chodzi o akcesoria, to z pewnością niezbędny będzie odpowiedni kask do hulajnogi. Oprócz niego można pomyśleć o ochraniaczach. Oczywiście z hulajnogi najmłodsi powinni korzystać pod opieką dorosłych.


hulajnoga elektryczna dla dziecka


Czym się charakteryzuje hulajnoga elektryczna dla dziecka?


W ofercie sklepu Media Expert znajdziemy kilkanaście różnego typu hulajnóg elektrycznych. Część z nich jest rekomendowana do użytku przez dzieci zarówno kilkuletnie, jak i nastolatków. Jakie występują różnice między nimi, a modelami tradycyjnymi? Przede wszystkim dotyczą rozmiarów pojazdu. Hulajnoga elektryczna dla dziecka jest przystosowana do mniejszego obciążenia. W najmniejszych modelach będzie to ok. 50 kg, aż do 90 kg w tych większych. Standardowe obciążenie tradycyjnej hulajnogi elektrycznej wynosi zazwyczaj do 100 kg. Podczas gdy w modelach dla dorosłych standardowy rozmiar kół to ok. 8 cali, dziecięca hulajnoga zazwyczaj będzie miała 5 lub 6 calowe koła. Do tego pojazd może być wyposażony w regulację kierownicy, więc łatwo dopasujesz jej pozycję do wzrostu dziecka. Zasięg hulajnogi również jest ograniczony – zazwyczaj wynosi nieco ponad 10 km. W pojazdach dla najmłodszych będzie to zaś kilka kilometrów. Wynika to przede wszystkim z zastosowania akumulatorów o mniejszej pojemności.


Napęd hulajnogi i prędkość


Jaki silnik ma hulajnoga elektryczna dla dziecka? W największych modelach stosuje się silniki o mocy od 250 do 350 W. To górna granica w tego typu pojazdach. Znajdziemy jednak na rynku także mniejszej hulajnogi z silnikami o mocy 50 czy 120 W. Silnik o takiej mocy oznacza oczywiście ograniczenie prędkości do np. 15 km/h. Ma to na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa jazdy. W modelach z silnikami o mocy 250 lub 350 W prędkość pojazdu sięga nieco ponad 20 km/h. W dużym stopniu zależy to również od naszej wagi.


Czasem mniej znaczy więcej


Jak widać hulajnoga elektryczna dla dziecka ma liczne ograniczenia. Dotyczą one przede wszystkim mocy, zasięgu czy prędkości. Jest to ważne nie tylko z powodów bezpieczeństwa. Dziecięce hulajnogi są przede wszystkim lekkie, ich masa praktycznie nie przekracza 10 kg. Łatwiej więc nimi manewrować czy je przenosić. Nawet dla kilkulatka prowadzenie hulajnogi nie będzie stanowiło dużego wysiłku. Bez trudu zmieścisz też hulajnogę w bagażniku na wyjazd. Dodajmy do tego, że gdy w trakcie spaceru Twoje dziecko znudzi się hulajnogą, możesz ją bez problemu złożyć i wygodnie nieść.Ranking hulajnóg elektrycznych dla dzieci


Nie tylko dorośli coraz częściej korzystają z pojazdów elektrycznych. To także dobry wybór dla najmłodszych na dojazdy do szkoły, czy po prostu aktywności na świeżym powietrzu. Hulajnoga elektryczna dla dziecka różni się jednak nieco od modelu dla dorosłych. Przede wszystkim zazwyczaj będzie miała słabszy silnik oraz będzie lżejsza. Rozwija także prędkość poniżej 25 km/h. Mniejsze koła to również charakterystyczna cecha, którą ma hulajnoga elektryczna dla dzieci. Ranking przygotowany przez nas prezentuje sześć wartych uwagi modeli i znacznie ułatwi Ci zakup odpowiedniego pojazdu. Znajdziesz w nim propozycje zarówno dla najmłodszych jak i nastolatków, którzy oczekują nieco większej prędkości od swojej hulajnogi.


Sprawdź również: Hulajnoga elektryczna - ranking [TOP7]


Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Loonar


Oferowana przez markę Skymaster hulajnoga elektryczna dla dziecka – Loonar, w kolorze żółtym, jest bardzo lekka i łatwa w prowadzeniu, a po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki regulacji wysokości kierownicy z łatwością dopasujesz ją do wzrostu użytkownika, także wtedy, gdy latorośl podrośnie. W trakcie jazdy prędkość czy stan akumulatorów można na bieżąco kontrolować na czytelnym ekranie LCD. Dopuszczalne obciążenie wynoszące 100 kg pozwala na korzystanie z hulajnogi także dorosłym.


Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Loonar Żółty


SKYMASTER Loonar Dane techniczne


Silnik o mocy 250 W

Prędkość maksymalna: 22 km/h

Zasięg: do 12 km

Koła o rozmiarze 6 cali

Obciążenie: do 100 kgUdogodnienia


Wyświetlacz LCD

Atrakcyjna kolorystyka

Składana konstrukcja

Masa: 8,2 kg

Wykonana z wytrzymałego aluminiumHulajnoga elektryczna FIAT F500 F55-2W


Pierwszym Fiatem Twojego dziecka może być hulajnoga elektryczna F500-F55-2W. Ze względu na ograniczoną moc polecamy ją przede wszystkim młodszym dzieciom. Zaletą jest także przystępna cena. Na pewno sprawdzi się jako pierwsza hulajnoga elektryczna dla dziecka i pozwoli oswoić się najmłodszym z poruszaniem takimi pojazdami nie narażając ich na duże ryzyko kontuzji.


Hulajnoga elektryczna FIAT F500 F55-2W Biały


FIAT F500 F55-2W Dane techniczne


Silnik o mocy 120 W

Prędkość maksymalna: 12 km/h

Zasięg: do 10 km

Koła o rozmiarze 5,5 cala

Obciążenie: do 70 kgUdogodnienia


Czas ładowania: do 8 godzin

Masa: 9,2 kg

Wskaźnik zużycia baterii

Atrakcyjny design

Składana konstrukcjaHulajnoga elektryczna FIAT F500 F55-2B


Lekka i kompaktowa hulajnoga elektryczna dla dziecka Fiat F500 F55-2B po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Rozwija prędkość do 12 km/h, co pozwoli najmłodszym zakosztować nieco adrenaliny, a jednocześnie jest na tyle bezpieczna, że w razie wywrotki nie powinni zrobić sobie krzywdy. Na uwagę zasługuje też atrakcyjne wzornictwo i symbole nawiązujące do Fiata 500.


Hulajnoga elektryczna FIAT F500 F55-2B Niebieski


FIAT F500 F55-2B Dane techniczne


Silnik o mocy 120 W

Prędkość maksymalna: 12 km/h

Zasięg: do 10 km

Koła o rozmiarze 5,5 cala

Obciążenie: do 70 kgUdogodnienia


Szeroki i komfortowy podest

Masa: 9,2 kg

Wskaźnik zużycia baterii

Atrakcyjny design

Regulacja wysokości kierownicyHulajnoga elektryczna SPOKEY Mobius Comfort


Mająca bogate doświadczenie w tradycyjnych hulajnogach marka Spokey oferuje elektryczny model Mobius Comfort przeznaczony dla najmłodszych. Przednie koło jest wyposażone w amortyzator, który czyni jazdę bardziej komfortową. Dzięki wykonaniu z aluminium pojazd jest trwały oraz lekki, a jego masa to tylko 8 kg. Dopuszczalne obciążenie wynoszące 100 kg sprawia, że mogą z niego korzystać także dorośli.


Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mobius Comfort Czarny


SPOKEY Mobius Comfort  Dane techniczne


Silnik o mocy 250 W

Prędkość maksymalna: 22 km/h

Zasięg: do 15 km

Koła o rozmiarze 8 cali

Obciążenie: do 100 kgUdogodnienia


Tylne światło LED

Wskaźnik zużycia baterii

Standard szczelności IPX4

Podwójny system hamowania

Składana konstrukcjaHulajnoga elektryczna SKYMASTER Loonar


Dostępna w ofercie marki Skymaster niebieska hulajnoga elektryczna dla dziecka Loonar została wyposażona w ekran LCD. Podczas jazdy wyświetla się na nim informacja o prędkości, a także stanie naładowania akumulatora. Lekka konstrukcja hulajnogi sprawia, że jest bardzo zwrotna, a jej prowadzenie nie będzie sprawiało problemów nawet najmłodszym.


Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Loonar Niebieski


SKYMASTER Loonar Dane techniczne


Silnik o mocy 250 W

Prędkość maksymalna: 22 km/h

Zasięg: do 12 km

Koła o rozmiarze 6 cali

Obciążenie: do 100 kgUdogodnienia


Regulacja wysokości kierownicy

Składana konstrukcja

Masa: 8,2 kg

Czas ładowania: 3 godziny

Rozkładana stopkaHulajnoga elektryczna SKYMASTER Astroo


Nasz ranking zamyka hulajnoga elektryczna dla dziecka Skymaster Astroo. Dzięki regulowanej kierownicy jej wysokość można z łatwością dopasować do wzrostu latorośli. Hulajnoga została wykonana z aluminium, które jest lekkie, a do tego trwałe. Napęd na tylne koło pozwala na dynamiczną jazdę. Pojazd sprawdzi się np. w dojazdach do szkoły czy jeździe rekreacyjnej. Dobrą widoczność zapewnia odblaskowe światło.


Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Astroo Czarno-pomarańczowy


SKYMASTER Astroo Dane techniczne


Silnik o mocy 250 W

Prędkość maksymalna: 20 km/h

Zasięg: do 12 km

Koła o rozmiarze 6 i 5cali

Obciążenie: do 90 kgUdogodnienia


Regulacja wysokości kierownicy

Składana konstrukcja

Wyświetlacz LCD

Atrakcyjna kolorystyka

Rozkładana stopka


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert