Poradniki Eksperta

Słuchawki True Wireless – ranking [TOP10]

 2024-03-01 

Słuchawki True Wireless ranking wygrywają niemal zawsze z tego samego powodu, którym jest ich niezwykle wysoki komfort użytkowania. W tego typu słuchawkach nie znajdziesz absolutnie żadnych przewodów, nawet jeśli przyjrzeć się kwestii ładowania. W przeważającej większości odpowiada za to etui ładujące, ale niektóre modele oferują ładowanie indukcyjne. Czy tego typu rozwiązanie gwarantuje także wysoką jakość dźwięku? Zdecydowanie tak, ale to nie koniec przydatnych funkcji, o których przeczytasz w naszym rankingu.

10.0  / 10
539,00 zł
10.0  / 10
1229,00 zł
9.5  / 10
319,00 zł
9.5  / 10
299,00 zł
9.0  / 10
799,00 zł
8.5  / 10
999,99 zł
8.5  / 10
249,00 zł
8.5  / 10
499,00 zł

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Aktywna redukcja szumów

Sterowanie dotykowe

Czas pracy 30 godzin

Słuchawki bez funkcji ładowania indukcyjnego

SAMSUNG Galaxy Buds FE SM-R400 jako słuchawki True Wireless ranking otwierają, robiąc duże wrażenie. Możesz liczyć na niezwykle wydajny akumulator, który pozwala na czas pracy sięgający nawet 30 godzin. Niezwykle przydatna funkcja aktywnej redukcji szumów skutecznie odetnie Cię od zgiełku otoczenia.

Tryb ambient natomiast pozwoli Ci słuchać muzyki i rozmawiać ze znajomymi w tej samej chwili. Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon, co pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Sterowanie funkcjami odbywa się w pełni dotykowo.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Czujnik kontaktu ze skórą

Wbudowany mikrofon

Szybkie parowanie

Ten model nie oferuje wbudowanego odtwarzacza MP3

W kategorii słuchawki True Wireless ranking bierze pod uwagę różne urządzenia. W przypadku AirPods Pro II przystosowane zostały do pracy z urządzeniami od firmy Apple. Wykorzystano w nich procesor H2, pozwalający na wdrożenie AI do obsługi wielu funkcji. Czujnik kontaktu ze skórą pozwala na automatyczne uruchomienie odtwarzania muzyki. 

Procesor ogranicza również zniekształcenia dźwięku. Śledzenie ruchu głowy i korekcja EQ sprawiają, że dźwięk jest dopasowany do tego, w jaki sposób używasz słuchawek. Słuchawki w etui można ładować indukcyjnie.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Pasmo przenoszenia 20 – 20 000 Hz

Parowanie z dwoma urządzeniami

Czujniki przewodnictwa kostnego

W tych słuchawkach nie skorzystasz z akcelerometru

Te słuchawki True Wireless ranking zdobywają w kwestii świetnego dostosowania do potrzeb wszystkich melomanów. Szerokie pasmo przenoszenia wynoszące od 20 do 20 000 Hz zapewnia słyszalność zarówno niskich, jak i wysokich tonów.

Wysoka jakość dźwięków to zasługa zaawansowanych rozwiązań, jak procesor eliminujący zakłócenia, aktywna redukcja szumów i przetwornik Dynamic Driver X. Wbudowane 3 mikrofony wspierane są przez przewodnictwo kostne, co poprawia jakość prowadzonych rozmów.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Wkładki douszne w zestawie

Dynamika 97 dB

Wodoodporne

Wszystkie funkcje dostępne wyłącznie z urządzeniami Apple

JBL Tune Beam to słuchawki True Wireless ranking szturmujące niezwykłą wytrzymałością. W tym modelu możesz bowiem liczyć na akumulator, który po pełnym naładowaniu zapewnia czas pracy do 48 godzin. Słuchawki są odporne na zachlapanie, wilgoć, a także obecność kurzu i pyłu.

Sterowanie dotykowe pozwala na przełączanie się pomiędzy trybami, pośród których znajdziesz prowadzenie rozmów telefonicznych. Umożliwiają to 4 wbudowane mikrofony z aktywną redukcja szumów. Wygodnym trybem jest również funkcja ambient, pozwalająca na słuchanie zarówno muzyki, jak i osób w Twoim otoczeniu.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

3 ustawienia odtwarzanego dźwięku

Mikrofon z redukcją szumów

System ANC

Ten model nie jest przeznaczony do gamingu

Oppo Enco Air 3 Pro jako słuchawki True Wireless ranking na pewno wygrywają w kwestii dostosowania do odtwarzania muzyki w najwyższej możliwej jakości. Pasmo przenoszenia wynosi do 20 do 40 000 Hz, co oznacza, że usłyszysz wszystkie wysokie i niskie tony. Dynamika na poziomie 107 dB zapewni niezapomniane wrażenia ze słuchanej muzyki.

Słuchawki oferują 3 podstawowe ustawienia odtwarzanego dźwięku, ale użytkownik może skorzystać z trybu dostosowywania. Rozwiązania te uzupełnia aktywna redukcja szumów skutecznie izolująca zakłócenia z Twojego otoczenia.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

System korygowania kanałów audio

Zarządzanie połączeniami

Technologia Direct Pitch

Model nie oferuje aktywnej redukcji szumów

Powietrzne słuchawki True Wireless ranking odwiedzają po raz pierwszy. Technologia Direct pitch w nowatorski sposób podchodzi do kwestii odtwarzanego dźwięku. Dźwięk przekazywany jest przez powietrze, wykorzystując odwrócone fale dźwiękowe. Pozwoli Ci to na pozostanie w kontakcie z otoczeniem, ponieważ muzyka nie zagłusza pozostałych dźwięków.

Każda słuchawka jest skonstruowana w taki sposób, aby pasowała do obu uszu. Urządzenie sterowane jest dotykowo i umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Akumulator pozwala na 36 godzin pracy.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Odtwarzanie wysokich i niskich tonów w zakresie od 20 do 40 000 Hz

Wielopunktowe połączenie

Dźwięk w jakości Hi-Fi

Słuchawki nie wspierają przewodnictwa kostnego

Te słuchawki True Wireless ranking uzupełniają o kolejny niezwykle interesujący model dla melomanów. Technics EAH-AZ60M2E-K oferują pasmo przenoszenia wynoszące od 20 do 40 000 Hz, co przekłada się na świetną słyszalność praktycznie wszystkich dźwięków.

Jakość Hi-Fi to zasługa przesyłania bezprzewodowo za pomocą kodeku LDAC. Ten model możesz połączyć z aż trzema urządzeniami, a przełączanie pomiędzy nimi jest możliwe za pomocą intuicyjnego sterowania dotykowego.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Pomijanie i przewijanie utworów

Słuchawki dla sportowców

Dynamic Range Control

Model bez regulacji głośności

Shokz Openfit są słuchawkami powietrznymi, które doskonale nadają się dla sportowców. Unikatowa konstrukcja zapewnia wysoką jakość dźwięku, a także możliwość używania słuchawek w dowolnym uchu. Dynamiczny kontroler częstotliwości działa jak kontroler dźwięku, dostosowując go do danej sytuacji.

Sterowanie dotykowe ułatwia zarządzanie funkcjami słuchawek, w tym odbieranie połączeń i pomijanie utworów. Ten model jest wodoodporny.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Funkcja ANC

Etui ładujące

Tryb gry

Funkcja wykrywania kontaktu ze skórą nie jest dostępna w tym modelu

Słuchawki True Wireless ranking użyteczności uzupełniają dzięki modelowi Edifier TWS1 PRO 2. Czas pracy akumulatora wynosi 6 godzin dla pojedynczej słuchawki i do 18 godzin z etui ładującym.

Unikatowy tryb gry gwarantuje niskie opóźnienia w przesyłanym dźwięku, co jest możliwe dzięki zastosowaniu łączności Bluetooth 5.3. Ten model jest również odporny na zachlapanie i wilgoć.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

25 godzin działania z etui ładującym

Szybkie ładowanie

Bluetooth 5.2

Słuchawki bez funkcji ANC

Marshall Minor III należą do niezwykle interesujących rozwiązań dostępnych w sprzedaży. Słuchawki True Wireless ranking zamykają, oferując niezwykle wydajny akumulator, pozwalający na 25 godzin pracy przy wykorzystaniu etui.

Szerokie pasmo przenoszenia (20 – 20 000 Hz) i dynamika na poziomie 93 dB to gwarancja głębokiej, żywej i niezwykle czystej muzyki. Słuchawki oferują również funkcję odbierania połączeń.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756