Opis produktu

Podwieź swojego pupila w przyczepce Tail Wagon marki Burley. Ta przyczepka rowerowa została przemyślana pod kątem wygodnego i łatwego załadunku i rozładunku, szybkiego czyszczenia i maksymalnej wytrzymałości. Przyczepka mieści psy o wadze do 34 kg. Solidna rama i przestronne wnętrze zapewniają pupilom komfort, bezpieczeństwo i ochronę. Duża tylna klapa bagażnika jest opuszczana i zapewnia niski prześwit, co ułatwia załadunek zwierząt. Wewnątrz siatkowe okna, które zapewniają maksymalną wentylację.

 

Przyczepka rowerowa Tail Wagon jest niezwykle łatwa w obsłudze. Pojemne kieszonki pomieszczą smycze, worki na śmieci, smakołyki i inne drobiazgi. Wytrzymałe koła zapewniają płynne prowadzenie na nieutwardzonych nawierzchniach. Po zakończeniu jazdy przyczepkę można szybko złożyć, dzięki czemu transport i przechowywanie jest niezwykle wygodne.

 

Lekka konstrukcja przystosowana do jazdy na rowerze. Wyjmowana podłoga nadaje się do prania. Bezpieczna dla zwierząt, bez haczyków, rozdarć i ostrych krawędzi. Punkty mocowania do torby na przyczepie. Kółka z przyciskiem szybkiego demontażu. Wytrzymała aluminiowa rama.

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Liczba pasażerów: 1
Pasy bezpieczeństwa: Nie
Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Tak
Materiał: Aluminium
Wentylacja: Tak
Nośność: 34 kg
Rama: Aluminiowa
Rozmiar kół: 16"
Szerokość siedziska: 44 cm
Szerokość ramion: 70.5 cm
Wysokość oparcia: 53.5 cm
Wymiary [mm]: 705 x 800 x 850
Funkcje: Możliwość złożenia
Kolor: Zielony
Dodatki: Kieszenie wewnętrzne, Odblaski, Wyjmowana podłoga
Gwarancja: 24 miesiące
Rodzaj: Przyczepka rowerowa

Producent

 • Nazwa producenta/importera: BURLEY
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Przyczepka rowerowa BURLEY Tail Wagon Zielony

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756