Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D Czarny

Kod: 548296
Porównaj
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 70
Moc silnika [W]: 450
Rozmiar kół [cale]: 10
Amortyzacja: Nie
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Tempomat: Nie
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 15.3
Aż do 70km na jednym ładowaniu
Nowoczesny silnik indukcyjny 450W
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D Czarny
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D Czarny
3 999 00
199,95 zł x 20 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Opis produktu

Deklaracja zgodności z przepisami obowiązującymi hulajnogi elektryczne


Najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, ładowania i konserwacji hulajnóg elektrycznych


Ekologiczny środek transportu

Niezła jazda na prąd!

SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D to wyjątkowe połączenie zaawansowanych technologii, wydajności i stylowego designu, które zapewniają użytkownikowi niezapomniane doświadczenia podczas poruszania się po mieście. Dzięki jej solidnej konstrukcji, dużemu zasięgowi i eleganckiemu wyglądowi jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodny i ekologiczny środek transportu w mieście.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny zaawansowane technologie wydajna stylowy design solidna konstrukcja duzy zasieg elegancki wyglad wygodny ekologiczny srodek transportu w miescie

Wydajny i mocny silnik

Hulajnoga SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D została wyposażona w mocny i energooszczędny silnik o mocy 450 W, który zapewnia mocną i płynną jazdę. To oznacza, że z łatwością pokonasz różne rodzaje terenu, w tym podjazdy o nachyleni do 22% i nierówności. Silnik z napędem na tylne koło rozpędza hulajnogę do maksymalnej prędkości dochodzącej do 20 km/h. Jest to wystarczająca prędkość, która pomoże użytkownikowi dotrzeć z punktu A do punktu B w szybkim czasie.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny silnik mocny energooszczedny moc 450 W  wzniesienia do 22 % naped na tylne kolo maksymalna predkosc do 20 km/h

Zasilanie

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D ma wydajną baterię o napięciu 36 V i pojemności 15,3 Ah, której czas lądowania wynosi około 6 godziny. Dzięki wbudowanej ładowarce 3A użytkownik w szybki sposób może naładować akumulator i cieszyć się przyjemną jazdą.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny bateria wydajna apiecie 36 V pojemnosc 15,3 Ah czas ladownaia okolo 6 godziny wbudowana ladowarka 3A

Ochrona akumulatora

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D ma wbudowany mechanizm ochronny SMART BMS, który w inteligentny sposób zarządza baterią, wydłużając jej żywotność. System ten zabezpiecza akumulator przed zwarciem, przeładowaniem czy nadmiernym rozładowaniem. Dodatkowo SMART BMS chroni baterię przed wysoką temperaturą oraz przed wyłączeniem przy niskim napięciu.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny wbudowany mechanizm ochronny SMART BMS zarzadza bateria wydluza zywotnosc

Technologia RideyLONG

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D zasilana jest przez technologię RideyLONG, dzięki której zasięg pojazdu został poprawiony. Technologia ta zarządza pomiędzy silnikiem bezszczotkowym, oponami i zoptymalizowanym algorytmem kontrolera, które razem zapewniają bardzo duży zasięg hulajnodze – do 70 km na jednym ładowaniu akumulatora. Dzięki takiemu rozwiązaniu długa droga do pracy czy biura oraz przejażdżki po mieście mogą trwać bardzo długo.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny technologia RideyLONG zwiekszony zasieg do 70 km

Eksploruj miejską dżunglę

W celu zapewnienia większego komfortu podczas jazdy, MAX G2D ma system podwójnego zawieszenia – z przodu amortyzator hydrauliczny, a z tyłu podwójne zawieszenie sprężynowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszelkie stopnie, krawężniki, drogi szutrowe czy progi zwalniające nie są jej straszne. Jazd jest bardzo komfortowa!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny system podwojnego zawieszenia z przodu amortyzator hydrauliczny z tylu podwojne zawieszenie sprezynowe

Zdobywaj miasto

Hulajnoga została zaprojektowana z myślą o codziennych podróżach do pracy, szkoły czy na zakupy. Dzięki 4 trybom jazdy, użytkownik ma możliwość dostosowania sposobu jazdy do swoich potrzeb i warunków panujących na drodze. Użytkownik może wybrać spomiędzy trybu ECO, który jest dostosowany do dalekiej jazdy. Tryb SPORT umożliwia szybką jazdę, natomiast tryb DRIVE to połączenie tych dwóch trybów.

Dzięki aplikacji Segway-Ninebot możesz w prosty sposób uruchomić tryb WALK, dzięki któremu hulajnoga może poruszać się z maksymalną prędkością do 5 km/h, dzięki czemu użytkownik może jechać powoli w towarzystwie swoich znajomych.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny 4 tryby jazdy ECO SPORT DRIVE WALK

Podwójny pakiet bezpieczeństwa

W hulajnodze SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D zamontowano dwa rodzaje hamulców - przedni bębnowy i tylny elektroniczny, które charakteryzują się bardzo dużą siłę hamowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma zapewniony skuteczny i niezawodny system hamowania.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny hamulce przedni bebnowy tylny elektroniczny duza sila hamowania skuteczny niezawodny system hamowania

Zawsze stabilna jazda

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D ma wbudowany system TCS, czyli system kontroli trakcji. Jest to funkcja, która odpowiada za utrzymanie większej stabilności podczas jazdy na śliskiej drodze w porównaniu z modelami, które nie mają tego systemu. Dzięki temu systemowi użytkownik może podróżować w pełni komfortowo, nie obawiając się wywrotki na mokrej trasie.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny wbudowany system TCS system kontroli trakcji

Połącz się!

SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D za pomocą Bluetooth może łączyć się z dedykowaną aplikacją Segway-Ninebot, dzięki której użytkownik w prosty sposób może sprawdzać i zarządzań parametrami hulajnogi. Sprawdź stan naładowania baterii, zaktualizuj oprogramowanie czy zablokuj/odblokuj hulajnogę – wszystko to masz w zasięgu jednej ręki!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny aplikacja Segway-Ninebot lacznosc Bluetooth sprawdzanie zarzadzanie parametrami

Śledź swoją hulajnogę

Dzięki pomocy Apple Find My możesz bez problemu zlokalizować swoją hulajnogę SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D w razie, np. kradzieży. Wystarczy, że za pomocą aplikacji Segway-Ninebot włączysz usługę Apple Find My i sparujesz ją ze swoim pojazdem. Dzięki takiemu rozwiązanie bez problemu znajdziesz ja, gdziekolwiek będzie.

UWAGA! Usługa Apple Find My dostępna jest dla użytkowników Apple z systemami iOS 14.5, iPad OS 14.5 i Mac OS Big Sur 11.1 lub nowszym.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny aplikacja Apple Find My dla uzytkownikow Apple

Czytelne parametry

Hulajnoga ma wyświetlacz z kolorowymi diodami LED, które w czytelny sposób wyświetlają informacje o pojeździe – prędkość, moc, tryb czy stan naładowania baterii. Wszystkie parametry są widoczne na pierwszy rzut oka, dzięki czemu w przejrzysty sposób możesz śledzić wszelkie parametry swojej hulajnogi.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny wyswietlacz z kolorowymi diodami LED informacje o pojezdzie

Płynna jazda

SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D ma 10-calowe, samonaprawiające się opony bezdętkowe, które są gwarancją płynnej jazdy. Opony mają warstwę żelową, dzięki której są odporne na przebicia, doskonale tłumią drgania i wstrząsy powstające podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny opony 0-calowe samonaprawiające się opony bezdetkowe warstwa zelowa odporne na przebicia tlumia drgania i wstrzsy nie wymagaja pompowania

Ciśnienie w oponach

Należy pamiętać, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza w oponach hulajnogi elektrycznej. Jest to ważne z kilku powodów, które bezpośrednio wpływają na wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Prawidłowo napompowane opony mają lepszą wydajność i zdecydowanie lepszy zasięg, ponieważ zmniejszają opór toczenia, dzięki czemu bateria może dłużej działać, a zasięg się zwiększy.

Odpowiednie ciśnienie w oponach to bezpieczeństwo. Opony z prawidłowym ciśnieniem mają lepszą przyczepność i stabilność, co przekłada się skrócenie czasu hamowania.

Opony to swego rodzaju pochłaniacze drgań, amortyzatory, które absorbują wszelkie nierówności, pochłaniają wstrząsy, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.

Nieprawidłowo napompowane opony szybciej się zużyją, ponieważ zbyt niskie ciśnienie prowadzi do uszkodzeń i przetarć, a zbyt wysokie ciśnienie wpływa na zużycie bieżnika. Prawidłowo napompowane opony będą bardziej trwałe, dzięki czemu posłużą dłużej.

Prawidłowe ciśnienie wpływa również na trwałość – takie opony, kiedy spotkają na swojej drodze ostre przedmioty są mniej podatne na przebicia czy uszkodzenia, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe.

Ciśnienie w oponach należy sprawdzać, kiedy opony są zimne, ponieważ jazda może zwiększyć cienienie. W utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia w oponach należy sprawdzać je regularnie oraz dostosować się do zaleceń producenta. Zalecane ciśnienie dla hulajnóg elektrycznych to od około 2,0 do 3,5 bara (30-50 PSI). Dokładne wartości mogą się różnić od modelu oraz typu opon.


Dostosuje się do użytkownika

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D ma regulowaną kierownicę, której maksymalna wysokość dochodzi do 126,4 cm, dzięki czemu można ją dopasować do wzrostu użytkownika. Dodatkowym atutem pojazdu są manetki z antypoślizgową powłoką oraz duży podest, który odpowiada za stabilną jazdę. Maksymalne obciążenie hulajnogi wynosi do 120 kg.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny regulowana kierownica do 126,4 cm manetki z antyposlizgowa powloka duzy podest obciazenie do 120 kg

Zawsze dobrze widoczny

W celu zapewnienia użytkownikowi jak największego bezpieczeństwa podczas poruszania się po mieście, hulajnoga SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D ma przednie światło o mocy 2,1 W, które jest gwarancją lepszej widoczności podczas poruszania się po zmroku. Dzięki tak dużej mocy użytkownik jest widoczny przez innych uczestników ruchu do 13,5 metra.

Dodatkowo tylne światło hamowania, kierunkowskazy oraz odblaski z certyfikatem E-MARK sprawiają, że użytkownik jest zawsze dobrze widoczny, co przekłada się na bezpieczną jazdę.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny przednie swiatlo moc 2,1 W widocznosc do 13,5 metra tylne swiatlo hamowania odblaski kierunkowskazy z certyfikatem E-MARK

Niech Cię usłyszą!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D została wyposażona w sygnał dźwiękowy, co dodatkowo ułatwia i usprawnia jej użytkowanie. Sygnał dźwiękowy umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami drogi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny sygnal dzwiekowy

Do jazdy w każdych warunkach pogodowych

Kolejnym atutem hulajnogi SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D jest jej konstrukcja, która została wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości. Hulajnoga ma standard pyłoszczelności IPX5, co oznacza, że można nią podróżować w każdych warunkach pogodowych.

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny konstrukcja ze stali o wysokiej wytrzymalosci standard pyloszczelnosci IPX5 jazda w kazdych warunkach pogodowych

Zabierz ją, gdzie tylko chcesz!

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej istotnej zalecie. Hulajnoga SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D posiada składaną konstrukcję, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i z pewnością znajdziesz dla niej miejsce w bagażniku. Spraw sobie radość i zabieraj hulajnogę w każdą podróż!

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D Czarny skladana konstrukcja

Zawartość zestawu

W zestawie wraz z hulajnogą elektryczną SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2D znajduje się ładowarka oraz niezbędna dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc silnika [W]: 450
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 70
Rozmiar kół [cale]: 10
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Amortyzacja: Nie
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 15.3
Tempomat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D Czarny
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D Czarny
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter Max G2 D Czarny
3 999 00
199,95 zł x 20 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3999,00 zł
3 999 00