Polecane produkty podobne

Opis produktu


Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.

Rower BMX ATALA Crime M11  - Rower BMX Rower BMX
Rower BMX ATALA Crime M11  - Rama Rama 11"
Rower BMX ATALA Crime M11  - Rozmiar Koła Rozmiar Koła
Rower BMX ATALA Crime M11  - hamulec V-Brake
Rower BMX ATALA Crime M11  - Gwarancja 1 bieg
Rower BMX ATALA Crime M11  - Rok produkcji Produkcja 2020

Atrakcyjny design

Skomplikowane ewolucje to Twoja pasja? Zadbaj, by rozwijała się w możliwie najlepszych warunkach i sięgnij po sprzęt, który to ułatwi. Decydując się na oryginalny, męski rower BMX Atala Crime 20 w energetyzującym, pomarańczowym kolorze zyskasz ochotę do działania! Charakteryzujący się unikalną geometrią, maksymalnie ułatwi Ci codzienny trening, jednocześnie ucząc zachowania stabilności w trakcie wykonywania kolejnych trików.

Doskonałe połączenie elementów pozwoliło stworzyć prawdziwie męski rower, gwarantujący wysoki komfort użytkowania i trwałość poszczególnych elementów. Mając na uwadze Twoje poczucie bezpieczeństwa, rama roweru, a także pozostałe części zostały objęte 24-miesięczną gwarancją.

Rower BMX ATALA Crime M11

Rower dla pasjonatów

Męski rower BMX Atala Crime 20 w odważnym, pomarańczowym kolorze powstał z myślą o prawdziwych pasjonatach! Charakteryzujący się 11-calową, stalową ramą, doskonale tłumiącą drgania, zapewni Ci wyjątkowy komfort podczas wykonywania kolejnych ewolucji. Lekki i zwrotny jest doskonałym sposobem na rozwijanie Twojego hobby!


Rower BMX ATALA Crime M11  - rama

Odpowiednio dobrane koła

Odpowiednie koła także mają znaczenie - właśnie dlatego męski rower BMX Atala Crime 20 został wyposażony w koła 20-calowe, gwarantujące doskonałą zwrotność, zdecydowanie lepsze przyspieszenie i mniejszą masę. Zastosowanie starannie dobranych obręczy zapewni Ci większą kontrolę nad pojazdem i zdecydowanie ułatwi realizację zamierzonych celów.

Rower BMX ATALA Crime M11  - koła

Pozostałe rozwiązania

Proponowany rower męski BMX Atala Crime 20 to doskonała kombinacja nie tylko kolorów - starannie połączone części pozwoliły zrealizować wyjątkowy projekt! Prawdziwie męski rower, wyposażony w jeden, odpowiednio dostosowany do jego charakteru bieg, jest gotowy na nowe wyzwania - stalowa kierownica Atala i siodełko BMX zapewnią Ci komfort użytkowania przez cały czas trwania treningu.

Rower BMX ATALA Crime M11  - kierownica

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.

Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.

Rower usługa montażu wniesienia przygotowanie do jazdy

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ roweru: BMX
Rama: Stalowa, 11"
Rozmiar ramy [cal]: 11
Rozmiar koła [cal]: 20
Przerzutka przednia marka: Brak
Przerzutka tylna marka: Brak
Waga [kg]: 13
Przeznaczenie: Dla chłopca
Kolor: Pomarańczowy

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Rower młodzieżowy ATALA Crime 20 cali dla chłopca Pomarańczowy
Produkt archiwalny

Rower młodzieżowy ATALA Crime 20 cali dla chłopca Pomarańczowy

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756