Produkt archiwalny
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 5.9 M19 29 cali męski Czarno-grafitowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Rower górski MTB ROMET Rambler R7.3 B U18 27.5 cala Niebiesko-żółty
Rower górski MTB ROMET Rambler R7.3 B U20 27.5 cala Niebiesko-żółty
Rower górski MTB ROMET Rambler R9.3 A U18 29 cali Grafitowo-czarny
Rower górski MTB ROMET Rambler R7.3 U20 27.5 cala Granatowo-szary
Rower górski MTB ROMET Rambler R7.3 C U20 27.5 cali Niebiesko-żółty
Produkt archiwalny
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 5.9 M19 29 cali męski Czarno-grafitowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower MTB
Rower Indiana MTB X-Pulser 5.9 przeznaczony do jazdy po bardzo wymagającym terenie. Szerokie spektrum modeli w ofercie Indiana pozwala dopasować rozmiar jak i model do każdego klienta.
Rower MTB X-Pulser 5.9 wyposażony w wysokiej jakości opony gwarantuje przyczepność na drodze utwardzonej jak i pozwala utrzymać doskonałą sterowność na błotnistym gruncie.
Idealny dla osób, które lubią wyzwania i wybierają trudniejsze trasy. Rower Indiana MTB X-Pulser 5.9 jest przystosowany do tego aby zamontować wszelkie potrzebne akcesoria takie jak licznik, błotniki, sakwy, nóżki i np. etui, które zabezpieczy Twój smartfon w trakcie nawigacji w terenie.
Rama
Aluminiowa rama sprawia, że rower X-Pulser 5.9 jest lżejszy, dzięki czemu łatwiej się go prowadzi. Jazda jest bardziej płynna a Ty bardziej możesz skupić się na podziwianiu widoków niż na manewrowaniu rowerem. Pamiętaj, żeby dopasować rozmiar ramy do swojego wzrostu oraz długości wewnętrznej nogi.
Rama 19 cali w rowerze MTB przeznaczona jest dla osób o wzroście od 174 do 180 cm.
Koła
Rozmiar koła 29 cali znacznie zwiększa komfort jazdy, ponieważ większe koło dużo lepiej sobie radzi z zagłębieniami i nierównościami terenu oraz jest szybsze i wygodniejsze. Do tego ich dwukomorowa aluminiowa konstrukcja zwiększająca wytrzymałość pokona różne niespodziewane przeszkody!
hamulce tarczowe hydrauliczne
Skuteczne hamowanie to podstawa bezpieczeństwa. W tym modelu wykorzystaliśmy przednie i tylne hamulce tarczowe hydrauliczne renomowanej marki Shimano. Masz pewność, ze będą działać już przy lekkim naciśnięciu w każdych warunkach pogodowych! Nie musisz się też obawiać długiego zjazdu, na pewno będą cały czas tak samo skuteczne!
Przerzutki Shimano DEORE
Płynną i praktycznie bezobsługową jazdę bez niespodzianek zapewni przerzutka przednia i tylna Shimano Deore. Shimano jest symbolem doskonałej jakości i niezawodności, to wyższa półka w rowerowym świecie. Zmienisz przełożenia również podczas postoju. Dwadzieścia biegów zapewni idealną jazdę w warunkach dużego zróżnicowania terenu.
Wspornik kierownicy
Aluminiowy wspornik kierownicy jest lekki, dzięki czemu ma przełożenie na mniejszą masę całkowitą roweru X-Pulser 5.9.
Amortyzator
Amortyzator marki ROCK SHOX to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu Twoje nadgarstki są bezpieczne! Nawet po długiej trasie czy spotkaniu bliskiego stopnia z niewysokim krawężnikiem nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości.
5 letnia gwarancja
Rama objęta jest 5 letnią gwarancją, co zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa na długo. Najważniejsza część Twojego roweru jest najwyższej jakości i nie zawiedzie Cię niezależnie od liczby przejechanych kilometrów.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.
Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.
Filmy:
Dane techniczne
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Deore |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Deore |
| Amortyzator przód marka: | Rock Shox |
| Amortyzator przód typ: | XC30 29" Pop Lock |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Parametry | |
| Kolor: | Czarno-grafitowy |
|---|---|
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Czarno-grafitowy |
| Typ roweru: | MTB XC |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolekcja: | 2021 |
| Gwarancja na ramę: | 5 lat |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Pedały w zestawie: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 16 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy [cal]: | 19 |
| Rozmiar ramy: | L |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Napęd | |
| Liczba przełożeń: | 20 |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Deore |
| Przerzutka przednia model: | FD-M616 |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Deore |
| Przerzutka tylna model: | RD-M6000 |
| Manetki marka: | Shimano Deore |
| Manetki typ: | SL-M6000 |
| Kaseta marka: | Shimano Deore |
| Kaseta typ: | HG-50 11-36 10 Speed |
| Wolnobieg marka: | Brak |
| Wolnobieg typ: | Brak |
| Korba marka: | Shimano Deore |
| Korba typ: | FC-M627-10 36/22T |
| Hamulec przedni marka: | Shimano |
| Hamulec tylny model: | BR-MT400 |
| Hamulec przedni typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka: | Shimano |
| Hamulec przedni model: | BR-MT400 |
| Hamulec tylny typ: | Tarczowy hydrauliczny |
Koła | |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Opona marka: | Schwalbe |
| Opona typ: | 29 x 2.1 |
| Obręcze: | Indiana |
| Piasta przód marka: | Shimano Deore |
| Piasta przód typ: | M-6000 |
| Piasta tył marka: | Shimano Deore |
| Piasta tył typ: | M-6000 |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Techniczne | |
| Amortyzator przedni: | Tak |
| Amortyzator przód marka: | Rock Shox |
| Amortyzator przód typ: | XC30 29" Pop Lock |
| Amortyzator tylny: | Nie |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Kierownica marka: | Magix |
| Kierownica typ: | A6012 |
| Wspornik kierownicy marka: | Magix |
| Wspornik kierownicy typ: | A6938 R10 H40 FOV |
| Siodełko marka: | DDK |
| Siodełko typ: | SA-100 MTB |
| Sztyca siodła marka: | Zoom |
| Sztyca siodła typ: | SP-C207 31.6 x 350 |
| Łańcuch marka: | Indiana |
| Łańcuch typ: | Stalowy |
| Oświetlenie przód typ: | Odblask |
| Oświetlenie tył typ: | Odblask |
| Wpuszczane linki: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | BOTTARI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1 |
| Ulica i numer budynku: | ul. Długa 7 |
| Kod pocztowy: | 96-325 |
| Miasto: | Radziejowice-Parcel |
| Adres elektroniczny: | biuro@bottari.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.