Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
---|---|
Google Find My Device: | Nie |
Rodzaj baterii: | Litowo-manganowa |
Dedykowany model: | Smartfony z systemem iOS od wersji 14.5 |
Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Kolor: | Czarny |
Zasilanie: | Bateryjne |
Światło-odblask rowerowy MILI LiTag HD-P16-BT posiada lokalizator zgodny z aplikacją iOS Apple Find My. Zaprojektowany dla roweru ze wbudowany jednym LiTagiem.
Tylna lampa rowerowa LiTag została zaprojektowana z myślą o mniejszym współczynniku kształtu, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla rowerzystów ceniących zarówno styl, jak i praktyczność. Jej trwała konstrukcja zapewnia długotrwałą wydajność, a jasne tylne światło poprawia widoczność na drodze, zapewniając bezpieczeństwo podczas każdej jazdy.
Zwiększone bezpieczeństwo i widoczność na każdą przejażdżkę
Jedź pewnie, wiedząc, że Twój rower jest wyposażony w zaawansowane funkcje śledzenia. Tylne światło rowerowe LiTag zapewnia bezpieczeństwo podczas każdej podróży, zapewniając spokój ducha i lepsze wrażenia z jazdy na rowerze. Zainwestuj w ten niezbędny dodatek już dziś i ciesz się idealnym połączeniem bezpieczeństwa, funkcjonalności i eleganckiego designu.
Wymiary światełka-odblasku [mm]:
(szer. x wys. x gł.) 61 x 46 x 16.
Grubość [mm]: | 9 |
---|---|
Szerokość [mm]: | 37 |
Wysokość [mm]: | 37 |
Gwarancja: | 12 miesięcy |
Kolor: | Czarny |
Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Rodzaj: | Lokalizator |
Dedykowany model: | Smartfony z systemem iOS od wersji 14.5 |
Rodzaj baterii: | Litowo-manganowa |
Zasilanie: | Bateryjne |
Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
Google Find My Device: | Nie |
Nazwa: | eVatmaster Consulting GmbH |
Ulica i numer budynku: | Bettinastr. 30 |
Kod pocztowy: | 60325 |
Miasto: | Frankfurt am Main |
Adres elektroniczny: | contact@evatmaster.com |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.