Smartwatch HUAWEI Watch D Czarny + Zabezpieczenie ekranu
Smartwatch HUAWEI Watch D Czarny + Zabezpieczenie ekranu
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Poczuj się pewnie

6 powodów, aby wybrać HUAWEI WATCH D
SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Pomiar ciśnienia krwi, analiza EKG

Jeżeli dbasz o swoje zdrowie, masz wysokie wymagania i szukasz świetnie wyposażonego smartwatcha, HUAWEI WATCH D jest właśnie dla Ciebie. W kwestii dbania o Twoje dobre samopoczucie WATCH D jest niezwykle wszechstronny. Możliwe, że zainteresują Cię: ulepszony pomiar tętna, profesjonalna analiza snu, monitorowanie saturacji (SpO2), a także ponad 70 trybów treningowych. Ale to nie wszystko. Tu następuje czas na dwa asy spod rękawa: analizę EKG oraz przełomowy pomiar ciśnienia krwi. Mimo dość kompaktowej konstrukcji, znajdziesz tu minipompkę i poduszkę powietrzną, które umożliwiają dokładny pomiary ciśnienia krwi. Z wszystkich tych funkcji skorzystasz przez 7 pełnych dni na jednym ładowaniu, w połączeniu zarówno ze smartfonami z Androidem, jak i z iOS.

SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Przełomowy pomiar ciśnienia krwi

HUAWEI WATCH D wykorzystuje stworzony przez Huawei algorytm pomiaru ciśnienia TruBP™, oparty na modelu kaskadowym i różnych wzorcach ciśnienia krwi. Co niezwykle ważne, inteligentnie pomoże Ci w wykonaniu prawidłowych pomiarów, w szczególności eliminując nieprawidłową sylwetkę czy ułożenie rąk. Smartwatch charakteryzuje się marginesem błędu przy pomiarze ciśnienia w granicach ±3 mm Hg. Jest to możliwe dzięki wysoce precyzyjnemu czujnikowi ciśnienia, skrupulatnej kontroli reakcji i mniejszemu oporowi powietrza. Uzyskanie tak precyzyjnych wyników podczas spontanicznych odczytów jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalne zaprojektowanego, rozciągliwego paska, ergonomicznie ukształtowanej poduszki powietrznej i motylkowego zapięcia. W HUAWEI WATCH D możesz ustawić spersonalizowane przypomnienia o wykonywaniu pomiarów o wyznaczonych porach, np. po pobudce czy przed zaśnięciem. Pozwoli Ci to na regularne monitorowanie zmian ciśnienia krwi, co może okazać się istotne podczas konsultacji niepokojących wyników z lekarzem.

SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Analiza EKG, której nie umknie żaden impuls

Aplikacja EKG w HUAWEI WATCH D na bieżąco i proaktywnie poinformuje Cię o wykrytych zagrożeniach dla zdrowia Twojego serca. Wykorzystuje do tego wysokiej klasy moduł z czujnikiem EKG, wykonując jednokanałowy pomiar i analizując wyniki w czasie rzeczywistym. Potrafi rozpoznać rytm zatokowy, migotanie przedsionków oraz przedwczesne pobudzenia przedsionkowe i komorowe. Nowa, ulepszona technologia elektrod sprawia, że zbierają one sygnał EKG dokładniej i bardziej responsywnie. Elektrody pokryte są powłoką PVD i znajdują się na zakrzywionym, szafirowym korpusie, zapewniając wygodę użytkowania i dokładne dopasowanie. Wystarczy, że dotkniesz dolnego przycisku, znajdującego się z boku zegarka i przytrzymasz go przez 30 sekund, a po zakończeniu pomiaru wynik zostanie wyświetlony na ekranie zegarka i automatycznie zapisany w aplikacji Huawei Zdrowie.

SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Dbanie o zdrowie to najlepszy z nawyków

Dzięki HUAWEI WATCH D dbanie o zdrowy tryb życia stanie się dla Ciebie niemal niewymagającym wysiłku nawykiem. Za sprawą krótkich, codziennych zadań do wykonania, możesz monitorować wiele ważnych dla Twojego zdrowia aspektów, takich jak: ciśnienie krwi, aktywność fizyczna czy waga. Jeśli zaś zdecydujesz się wybrać ten smartwatch dla bliskiej Ci osoby, wówczas docenisz proste udostępnianie danych zdrowotnych pomiędzy członkami Twojej zdrowotnej społeczności w aplikacji Huawei Zdrowie. Dzięki raportom dotyczącym ciśnienia krwi oraz powiadomieniom o nieprawidłowych odczytach, z jeszcze większą uwagą zadbasz o zdrowie osób, które tego potrzebują.

SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Wie lepiej, bardziej kompletnie

Zegarek HUAWEI WATCH D oferuje Ci ulepszoną technologię monitorowania tętna HUAWEI TruSeen 5.0+, która wykorzystuje 8 czujników fotoelektrycznych rozmieszczonych w formie pierścienia, z dwoma grupami źródeł światła, zwiększającymi możliwość przeciwdziałania zakłóceniom poprzez zbieżność różnych sygnałów. Ergonomiczna, szafirowa tylna obudowa zegarka jest zakrzywiona w taki sposób, aby zredukować zakłócenia świetlne. Najnowszy algorytm monitoruje tętno z większą precyzją dzięki przetwarzaniu sygnału o wysokiej wierności, z elektrodami powlekanymi folią nano-optyczną PVD, zapewniając lepsze odczyty EKG. Pozwala także na monitorowanie poziomu SpO2, czyli kluczowego wskaźnika dotlenienia organizmu. Niskie dotlenienie może prowadzić do zmęczenia, utraty pamięci, a także być zagrożeniem dla zdrowia.

Z kolei funkcja HUAWEI TruSleep™ 2.0 analizuje kluczowe fazy snu, w tym sen głęboki i lekki, fazy REM, drzemki oraz liczbę przebudzeń. Na tej podstawie oceni jakość Twojego snu i przedstawi spersonalizowane porady, które pomogą Ci jak najlepiej wypocząć w nocy. Dzięki wbudowanemu czujnikowi, zegarek wykrywa temperaturę Twojej skóry, informując na bieżąco o jej zmianach. Zegarek będzie także monitorować poziom Twojego stresu i w razie potrzeby zarekomenduje Ci ruch, odpoczynek lub ćwiczenia oddechowe, przez co pomoże Ci lepiej poradzić sobie z wyzwaniami dnia.

SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Prawdziwy, komfortowy smartwatch, który może więcej

HUAWEI WATCH D to także piękny zegarek na Twoim nadgarstku. Zakrzywione szkło 2.5D połyskuje przy każdym ruchu Twojej ręki, a wytrzymała aluminiowa rama uzupełniona jest o dwa poręczne przyciski, które pozwolą Ci na szybki dostęp do menu aplikacji oraz monitorowania ciśnienia krwi. Zegarek jest kompatybilny z systemami Android oraz iOS, oferując wszystkie funkcje dbania o zdrowie bez zamykania Cię w jednym ekosystemie.

Zegarek rozpoznaje sześć popularnych rodzajów treningu i jest wyposażony w funkcję pozycjonowania GNSS, która pozwala na bardziej precyzyjne śledzenie tras na świeżym powietrzu. Mając do wyboru ponad 70 trybów treningowych, możesz zacząć biegać, wiosłować, skakać na skakance lub jeździć na rowerze wedle własnego uznania. WATCH D może też zostać Twoim inteligentnym asystentem głosowym, dzięki któremu nie pominiesz żadnego powiadomienia, skontrolujesz odtwarzanie muzyki, sprawdzisz prognozę pogody i ustawisz nowe przypomnienie lub alarm.

Już czas, żeby odpowiedź na jeszcze ważne pytanie: czy jedno bezprzewodowe ładowanie HUAWEI WATCH D pozwoli Ci na aż 7 dni standardowego korzystania z wszystkich wymienionych tu funkcji? Otóż tak.

Wyniki pomiaru ciśnienia i analizy EKG mają charakter wyłącznie poglądowy i nie powinny służyć jako podstawa do diagnozy medycznej ani leczenia. Wartość błędu pomiaru ciśnienia wskazuje jedynie na dokładność pomiaru ciśnienia przez urządzenie. Zaleca się dokładne zapoznanie z instrukcją.

SMARTWACH HUAWEI WATCH D KOMFORT PEWNOŚĆ ANALIZA KRWI EKG ZDROWIE POZIOM NATLENIENIA KOMFORT

Co w opakowaniu?

Smartwatch HUAWEI Watch D, ładowarka USB-A/złącze magnetyczne, dodatkowy pasek, etui na poduszkę powietrzną, poduszka powietrzna, miarka obwodu nadgarstka, etui i dokumentacja.Zobacz więcej:Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj: Smartwatch
Komunikacja: Bluetooth, NFC
Kompatybilna platforma: Android, HarmonyOS, iOS
Rozmiar wyświetlacza [cal]: 1.64
Szerokość koperty [mm]: 38
Wykonanie paska: Fluoroelastomer
Wodoszczelność: Tak
Pulsoksymetr: Tak
Krokomierz: Tak
GPS: Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Przypadkowe Uszkodzenia
Naprawimy lub wymienimy po wypadku
Wymienimy na nowy stłuczony wyświetlacz
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 3 lat
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Przypadkowe Uszkodzenia
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Naprawimy lub wymienimy po wypadku
Wymienimy na nowy stłuczony wyświetlacz
Naprawimy lub wymienimy po przepięciu prądu
Otrzymasz nowe urządzenie po kradzieży z włamaniem
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 3 lat

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet SMART (Smartwatch)

  • Montaż szkła/ folii ochronnej ( szkło/folia do kupienia oddzielnie)
  • Instalacja karty pamięci zakupionej wraz z urządzeniem w Media Expert
  • Pierwsze uruchomienie Smartwatcha
  • Konfiguracja ustawień podstawowych – język, godzina, data
  • Instalacja dedykowanej darmowej aplikacji producenta Smartwatcha na urządzeniu klienta
  • Parowanie Smartwatcha ze smartfonem klienta
  • Aktualizacja oprogramowania do najnowszej wersji
  • Krótki instruktaż z obsługi (włączanie/wyłączanie, ponowne parowanie, obsługa aplikacji)
  • Wymiana paska zakupionego wraz z urządzeniem

Montaż szkła/ folii ochronnej ( szkło/folia do kupienia oddzielnie), instalacja karty pamięci zakupionej wraz z urządzeniem w Media Expert, pierwsze uruchomienie Smartwatcha

Dowiedz się więcej
54 99
27,49
Smartwatch HUAWEI Watch D Czarny + Zabezpieczenie ekranu
Smartwatch HUAWEI Watch D Czarny + Zabezpieczenie ekranu
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756