Polecane produkty podobne

Opis i dane

Urządzenie umożliwiające prowadzenie treningu biegowego w mieszkaniu lub domowej siłowni

Ćwicz bezpiecznie i z dobrymi efektami

Zachowanie zdrowej i zgrabnej sylwetki w zaciszu domowym jest możliwe dzięki bieżni elektrycznej EB Fit EB W200. Ta kompleksowa domowa maszyna do ćwiczeń sprawia, że szybko i sprawnie przygotujemy nasze ciało na letni sezon. Urządzenie pozwala na przeprowadzenie pełnego treningu biegowego bardzo dobrze wpływającego na wydolność ludzkiego organizmu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zachować dobrą kondycję w okresie zimowym oraz stracić zbędne kilogramy.

Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200 kompleksowa domowa maszyna

Intensywny trening

Bieżnia EB Fit EB W200 to urządzenie przeznaczone do ćwiczeń mięśni nóg. Maksymalna waga użytkownika to 110 kg. Bieżnię o wymiarach 120 × 60 × 120 cm można z łatwością przenieść w dowolne miejsce w domu. Kompaktowa budowa i kształt sprawiają, że model elektryczny popularnej marki Energetic Body pasuje nawet do pomieszczeń o małej powierzchni. Kolorystyka sprzętu zachowana jest w ciemnych barwach, co pozwoli dopasować maszynę do całej przestrzeni domowej.

Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200 Intensywny trening Maksymalna waga użytkownika to 110 kg wymiary

Programy treningowe

Elektryczna bieżnia EB Fit EB W200 umożliwia regularne wykonywanie treningu przy zastosowaniu 12 programów o różnej intensywności. Dzięki temu każdy użytkownik dopasuje ćwiczenia do własnych potrzeb, możliwości zdrowotnych oraz kondycji. Moc silnika 1000 W sprawia, że urządzenie działa bez zarzutu nawet w przypadku najwyższego programu. To właśnie poprawnie działające mechanizmy umożliwiają kształtowanie mięśni bez żadnych przestojów.

Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200 Programy treningowe 12 programów o różnej intensywności

Czytelny wyświetlacz

Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD. Odpowiednio skonstruowany monitor pozwala na szybkie ustawienie wszystkich parametrów tak by, jak najszybciej rozpocząć trening. Na wyświetlaczu podawane są najważniejsze informacje dotyczące treningu: prędkość biegu, pokonany dystans oraz czas. Dodatkowym atutem jest specjalny uchwyt pozwalający na położenie telefonu. Dzięki temu w trakcie ćwiczeń można swobodnie oglądać filmy lub słuchać muzyki.

Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200 Czytelny wyświetlacz LCD prędkość biegu pokonany dystans czas

Prosty montaż

Projektanci bieżni EB Fit EB W200 dołożyli wszelkich starań, by stworzyć urządzenie jak najprostsze w obsłudze. Sprzęt jest nie tylko intuicyjny w użytkowaniu, lecz także łatwy w montażu. Dodatkowo do kompletu dołączona jest pełna instrukcja obsługi w języku polskim. Model EB Fit EB W200 można także szybko złożyć i schować. Dzięki temu, jeśli potrzebujemy miejsca, wystarczy kilka ruchów i przestrzeń jest zwolniona.

Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200 Prosty montaż

Dbałość o bezpieczeństwo

Bieżnia Energetic Body wyróżnia się stabilną konstrukcją, co zapewnia użytkownikom maksymalny stopień bezpieczeństwa. Urządzenie nie chwieje się nawet podczas intensywnego treningu, dzięki czemu można bez obawy wykonywać każdy trening. Jeszcze nigdy osiągnięcie pięknej sylwetki nie było takie proste i to w zaciszu domowym. Kółka transportowe zamontowane w urządzeniu sprawią, że nie trzeba wkładać dużo wysiłku w jego przesunięcie.

Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200 stabilna konstukcja Kółka transportowe

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Klasa urządzenia HC - użytek domowy
Rodzaj Bieżnia
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Ćwiczone partie mięśni Nogi
Kąt nachylenia pasa biegowego [%] 1 - 15
Maksymalna waga użytkownika [kg] 110
Prędkość maksymalna [km/h] 10
Rolki transportowe Nie
Waga urządzenia [kg] 26
Wymiary [cm] 120 x 60 x 120
Wyposażenie Brak
Wyświetlacz LCD Tak
Moc silnika [W] 1000
Wymiar po złożeniu 64 x 63 x 126
Możliwość złożenia Tak
Wymiary pasa bieżnego [cm] 100 x 34
Funkcje dodatkowe Wyświetlacz LCD
Funkcje komputera 12 programów treningowych

Producent

 • Nazwa producenta/importera EB FIT
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Bieżnia elektryczna EB FIT EB W200

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756