Polecane produkty podobne

Opis i dane

Już dziś czas zadbać o swoją kondycję

Solidny trening domowy

Dzięki wioślarzowi wodnemu KETTLER Regatta 500 można przenieść popularny sport wodny do swoich własnych czterech ścian i doświadczyć intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Można spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Sprzęt angażuje tak wiele grup mięśni w Twoim ciele. Co ważne możesz trenować, kiedy tylko masz na to ochotę, nie patrząc na pogodę czy porę dnia.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Solidny trening domowy

Regulacja oporu należy do Ciebie

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500, w którym siła oporu generowana jest poprzez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania oraz od ilości wody w zbiorniku. Maksymalnie może być to 12 litrów. Poziom oporu zależy wyłącznie od intensywności treningu, im szybsze są pociągnięcia, tym większy opór stawia wirująca w zbiorniku woda.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Regulacja oporu należy do Ciebie

Komfortowa pozycja podczas treningu

Dzięki wysokiej pozycji siedzącej zachowujesz ergonomiczną postawę podczas całego treningu, a wykonywane przez Ciebie ruchy przypominają prawdziwe wiosłowanie na wodzie. Ergonomiczny uchwyt odciąża nadgarstki, a Ty możesz trenować siłę i wytrzymałość.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Komfortowa pozycja podczas treningu

Stabilność sprzętu

Wioślarz wody KETTLER Regatta 500 wyposażony jest w jednoczęściową, podwójną aluminiową ramę, która jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail zapewnia stabilność i maksymalną wygodę podczas treningu każdemu, nawet osobom o wzroście do 2 metrów.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Stabilność sprzętu

Komputer treningowy

Czytelny, intuicyjny w obsłudze komputer, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. Dodatkowo wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth. Zaawansowany komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najistotniejsze parametry treningu. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth umożliwia łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas do pomiaru tętna (łączność Bluetooth) lub aplikacją treningową Kinomap.

Wyświetlane parametry: czas na dystansie 500 m, czas treningu, tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest dołączony do zestawu), liczba wykonanych ruchów na minutę (SPM), dystans (mile lub km) oraz zużycie energii (w kJ lub w kcal).

Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5 V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Komputer treningowy

Zaangażuj sporą ilość mięśni

Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, umożliwia przeprowadzenie treningu cardio, a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśni naszego ciała. Korzystnie wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie powoduje urazów i kontuzji.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Zaangażuj sporą ilość mięśni

Wygodne przechowywanie

Wioślarz posiada dwie pozycje. Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony w pionie zajmuje niewiele miejsca. Nowoczesny wygląd sprawi, że wioślarz wodny KETTLER RAGATTA 500 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza. Łożyska maszynowe zapewniają cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki temu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 wygodne przechowywanie

Siedzisko

Ergonomiczne, wygodne siedzisko zapewnia wygodę podczas intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Siedzisko

Mobilność

Zintegrowane kółka transportowe umożliwiają przestawianie wioślarza. Dzięki niewielkim rozmiarom wioślarz jest optymalnie przystosowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście do 2 metrów.

Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500 Mobilność

Dołączona dokumentacja

Do sprzętu fitness została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Klasa urządzenia H - użytek domowy
Rodzaj Wioślarz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Ćwiczone partie mięśni Górne partie ciała, Nogi
Funkcje komputera Bluetooth, Czas na 500 m, Pomiar czasu, Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja), Przebyty dystans, Ruchy na minutę, Zużycie energii
Maksymalna waga użytkownika [kg] 130
Regulacja oporu Tak
Waga urządzenia [kg] 55
Wykonanie Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne
Wyposażenie Brak
Wyświetlacz LCD Tak
Linki Tak
Rodzaj oporu Wodny
Możliwość złożenia Tak
Kolumna Nie
Wymiary [cm] 57 x 94 x 219

Producent

 • Nazwa producenta/importera SPORTPOLAND.COM Sp. z o.o.
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Wioślarz wodny KETTLER Regatta 500

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756