Atlas FINNLO Bio Force Extreme

Kod: 274507
Porównaj
Rama: Stalowa
Ćwiczone partie mięśni: Bicepsy, Brzuch, Grzbiet, Klatka piersiowa, Nogi, Triceps
Zobacz atlas ćwiczeń
:
Zobacz ćwiczenia
Wsporniki sztangi: Nie
Wyciąg pionowy: Tak
Ławka Scotta (modlitewnik): Nie
Zobacz opis produktu
Atlas FINNLO Bio Force Extreme
Atlas FINNLO Bio Force Extreme
6 999 00
466,60 zł x 15 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Opis produktu

Force znaczy siła

Efektywne ćwiczenia w domu

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i kondycję, ale nie masz w pobliżu siłowni? Mamy na to rozwiązanie! Atlas FINNLO Bio Force Extreme, który oferuje zaawansowany system treningu siłowego, zaprojektowany w celu dostarczenia skutecznego i wszechstronnego treningu całego ciała. Ten innowacyjny sprzęt łączy w sobie zalety tradycyjnych maszyn siłowych z technologią oporu hydraulicznego, co pozwala użytkownikom na osiągnięcie imponujących wyników w komfortowym i bezpiecznym środowisku.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme zaawansoway system treningu silowego skuteczny wszechstronny tradycyjna maszyna silowa z techologia opor hydraulicznego komfort bezpieczenstwo

Popraw swoją kondycję

Atlas FINNLO Bio Force Extreme został zaprojektowany z myślą o różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych sportowców. Jego opatentowany system oporu hydraulycznego umożliwia płynne i elastyczne dostosowanie obciążenia w zależności od preferencji i celów treningowych. Dzięki temu użytkownicy mogą skupić się na rozwijaniu siły mięśniowej, poprawie wytrzymałości oraz ogólnej kondycji fizycznej.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme rozne poziomy zaawansowania dla poczatkujacych dla doswiadczonych sportowcow opatentowany system oporu hydraulicznego

Wspomóż się technologią

W urządzeniu zamiast konwencjonalnego stosu zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci technologii oporu TNT. Oznacza to, że z tyłu atlasu zostały umieszczone dwa cylindry, które są wypełnione azotem i wytwarzają równomierny opór do 125 kg (2 x 62,5 kg). Cylindry działają całkowicie bezgłośnie, dzięki czemu możesz ćwiczyć podczas oglądania swojego ulubionego program czy serial.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme technologia oporu TNT dwa cylindry wypelnione azotem roznowmierny opor do 125 kg 2 x 62,5 kg bezglosny

Ustawienie oporu

Przyrząd został wyposażany w mechanizm przesuwny, który umożliwia dostosowanie oporu z dokładnością do 2,25 kg na stronę i to bez konieczności wstawania z atlasu. Opór można ustawić jedną ręką. Atlas umożliwia również ustawienie oporu obustronnego, który pozwala na ćwiczenie słabszych mięśni ciała.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme mechanizm przesuwny opor jednostrony z dokladnoscia do 2,25 kg na strone opur dwustronny

Wszechstronny trening

Jednym z głównych atutów atlasu FINNLO Bio Force Extreme jest jego design, który umożliwia skuteczny trening nawet w ograniczonej przestrzeni. Sprzęt wyposażony jest w różnorodne uchwyty i pętle, co pozwala na wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń, takich jak wyciskanie, ćwiczenia izolowane, wiosłowanie i wiele innych. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość angażowania różnych partii mięśniowych w swoim treningu.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme roznorodne uchwyty i petle angazowanie roznych partii ciala

Regulacja

Atlas FINNLO Bio Force Extreme ma regulowane siedzenie i oparcie, co przyczynia się do wygodnego i ergonomicznego treningu. Jest to atrakcyjny wybór dla osób, które pragną osiągnąć imponującą formę fizyczną w komfortowych warunkach.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme regulacja siedzenia i oparcia

Łatwy transport

Atlas ma niewielkie rozmiary 134 x 168 x 208 cm i waży zaledwie 80 kg, co umożliwia łatwe przestawienie przyrządu w komfortowe dla siebie miejsce. Dzięki wbudowanym rolkom transportowym w łatwy sposób możesz ustawić atlas w dowolnym miejscu. Maksymalna waga użytkownika wynosi do 135 kg.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme niewielkie wymiary 134 x 168 x 208 cm waga 80 kg wbudowane rolki transportowe maksymalna waga uzytkownika do 135 kg

Zawartość zestawu

W zestawie wraz z atlasem FINNLO Bio Force Extreme znajduje się płyta DVD z przykładowymi ćwiczeniami, uchwyty do rąk i na nogi oraz niezbędna dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Klasa urządzenia: H - użytek domowy, S - użytek zawodowy lub komercyjny
Rama: Stalowa
Wsporniki sztangi: Nie
Wyciąg pionowy: Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Atlas FINNLO Bio Force Extreme

Inne produkty w kategorii:

Atlas FINNLO Bio Force Extreme
Atlas FINNLO Bio Force Extreme
6 999 00
466,60 zł x 15 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 6999,00 zł
6 999 00