Rodzaj: | Suszone owoce |
---|---|
Bez dodatku cukru: | Tak |
Bez glutenu: | Tak |
Wegańskie: | Tak |
Waga [g]: | 70 g |
Wartość energetyczna: | 485 kJ / 114 kcal |
Suszona żurawina słodzona sokiem jabłkowym z dodatkiem ekstraktów owocowo-warzywnymi Antioxidant od Purella Superfoods to pyszna i zdrowa przekąska, bogata w polifenole. Nie zawiera białego cukru. Stanowi źródło błonnika pokarmowego.
Naturalny kwaśny smak żurawiny i słodycz soku jabłkowego sprawiają, że to idealna przekąska, która łączy funkcjonalność z przyjemnością. Delikatna goryczka wynika z dodatku polifenoli pochodzących z ekstraktów owocowo-warzywnych, takich jak granat, borówka czy zielona herbata.
Dlaczego warto:
- Zawiera ekstrakty owocowo-warzywne wzbogacające dietę o polifenole.
- Naturalnie słodzona: tylko sok jabłkowy, bez dodanego cukru białego.
- Wygoda: idealna przekąska, zawsze pod ręką.
Rodzaj: | Suszone owoce |
---|---|
Wielkość porcji: | 35 g |
Ilość porcji w opakowaniu: | 2 |
Waga [g]: | 70 g |
Bez dodatku cukru: | Tak |
Bez glutenu: | Tak |
Wegańskie: | Tak |
Wartość energetyczna: | 485 kJ / 114 kcal |
Białko: | 0.5 g |
Błonnik: | 1.5 g |
Cukry: | 20 g |
Sól: | 0.02 g |
Tłuszcz: | 0.2 g |
Węglowodany: | 27 g |
Pozostałe składniki: | 50 mg polifenoli, Ekstrakt z białych winogron, Ekstrakt z borówki czarnej, Ekstrakt z czerwonych winogron, Ekstrakt z granatu, Ekstrakt z grejpfruta, Ekstrakt z pestek winogron, Ekstrakt z zielonej herbaty, Ekstrakty owocowo-warzywne 0.3 % (ekstrakt z liści zielonej oliwki), Substancja zagęszczająca (guma akacjowa), Żurawina suszona cięta 99,3 % (żurawina 60 %, zagęszczony sok jabłkowy, olej słonecznikowy) |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.