Produkt archiwalny
Głośnik mobilny AKAI ABTS-S4 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośnik mobilny INNOVAGOODS Souwis
Produkt archiwalny
Głośnik mobilny AKAI ABTS-S4 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Z muzyką w każdym miejscu
Moc dźwięku
Głośnik AKAI ABTS-S4 pozwoli na stworzenie najlepszego klimatu w każdym miejscu. Rozkręć każdą imprezę w rytm ulubionych utworów za sprawą 5 watowego przetwornika.
Łączność bezprzewodowa
Głośnik został wyposażony w technologię Bluetooth, aby umożliwić użytkownikowi wygodne korzystanie z bezprzewodowego łączenia się z innym urządzeniem, np. komputerem czy smartfonem. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, tak byś mógł jak najszybciej cieszyć się ulubionymi utworami.
Karta pamięci
Głośnik mobilny AKAI ABTS-S4 posiada wbudowany slot na kartę pamięci SD, umożliwiający odtwarzanie muzyki z pamięci przenośnych. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej z różnych źródeł.
Wytrzymała bateria
Bateria litowa o pojemności 1000 mAh zapewnia około 5-6 godzin odtwarzania przy maksymalnej głośności. Słuchaj ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś.
Zawartość zestawu
Zakupując głośnik AKAI ABTS-S4, otrzymujesz urządzenie podstawowe, kabel micro-USB/USB-A, przewód audio oraz dokumentację.
Dane techniczne
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, Micro USB |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel do ładowania |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Czas ładowania [h]: | 3 |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja odtwarzania/wstrzymania/zamiany utworu, Odtwarzanie z zewnętrznych nośników pamięci, Wbudowane podświetlenie, Zasięg: 10m |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Wodoszczelność: | Nie |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 76 |
| Szerokość [mm]: | 76 |
| Waga [g]: | 390 |
| Wysokość [mm]: | 108 |
Dźwięk | |
| Mikrofon: | Nie |
| Radio FM: | Nie |
| System dźwięku: | |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Asystent głosowy: | Nie |
| Złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, Micro USB |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel do ładowania |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INTERVISION TRADING RO SRL |
| Ulica i numer budynku: | I.C Bratianu street, 48-52 |
| Kod pocztowy: | 110112 |
| Miasto: | Pitesti |
| Adres elektroniczny: | office@akai.com.ro |