Opis produktu

Stylowy i Solidny

Głośnik PLATINET Trial to idealny kompan w podróży. Wyposażony w pojemną baterię, która po pełnym naładowaniu pozwala na pracę urządzenia nawet do 15 godzin. Spacer na plaży czy wyprawa w góry nie stanowią problemu, ponieważ głośnik posiada certyfikat IPX5, dzięki któremu urządzenie jest odporne na zachlapania.

Projektując ten model głośnika celem było stworzenie stylowego i odpornego urządzenia. Udało się to uzyskać dzięki wykorzystaniu solidnego plecionego materiału, którym została pokryta obudowa. Każdy głośnik posiada specjalne mocowanie, dzięki czemu łatwo można je przyczepić do plecaka lub spodni.

Głośnik Mobilny PLATINET Trail PMG12 Niebieski - Ogólny Wygląd

Najważniejszy jest dźwięk

W głośnikach mobilnych najważniejsze jest wnętrze, dlatego w modelu PLATINET Trial zastosowane zostały 10 watowe głośniki o 360-stopniowym zakresie emisji dźwięku. Dzięki takiej funkcji odtwarzany dźwięk jest mocniejszy i wyraźniejszy, a głębokie basy ożywią każdą piosenkę.

W modelu Trial zastosowane zostały duże i wypukłe przyciski, dzięki czemu nie musisz patrzeć na urządzenie żeby zmienić odtwarzany utwór czy też zmienić poziom głośności.

Głośnik Mobilny PLATINET Trail PMG12 Niebieski - Dźwięk

Muzyka Bez Ograniczeń

W głośniku PLATINET Trial zastosowana została łączność Bluetooth z technologia EDR, dzięki czemu możesz w szybki sposób połączyć urządzenie ze swoim smartfonem lub tabletem. Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów.

Dodatkowo głośnik został wyposażony w slot kart pamięci oraz złącze AUX, dzięki którym możesz w prosty sposób słuchać muzyki bezpośrednio z nośnika pamięci lub urządzenia, również takiego bez wsparcia standardu Bluetooth.

Głośnik Mobilny PLATINET Trail PMG12 Niebieski - Funkcje

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W]: 10
Czas pracy na akumulatorze [h]: 15
Odporność na zachlapanie: Tak
Zgodność z urządzeniami: Urządzenia z Bluetooth
Zasilanie: Akumulatorowe
Złącza: AUX, Czytnik kart pamięci
Wyposażenie: Brak
Kolor: Niebieski

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Głośnik mobilny PLATINET Trail PMG12 Niebieski

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756