Polecane produkty podobne

Opis i dane

Odtwarzaj różną muzykę w różnych pokojach - lub pozwól, aby jedna piosenka była odtwarzana na wszystkich głośnikach w całym domu. Beoplay A9 to głośnik multiroom, który bezproblemowo obsługuje zarówno wbudowany Chromecast, AirPlay 2, Bluetooth, jak i łączy się z dowolnymi głośnikami obsługującymi te formaty.

 

Zrób więcej, używając tylko swojego głosu
Beoplay A9 z Asystentem Google. Możesz łatwo słuchać muzyki w domu, używając tylko swojego głosu; możesz odtwarzać ulubioną muzykę, regulować głośność i znajdować informacje o słuchanej piosence bez użycia rąk. Możesz także planować dzień, ustawiać alarmy i sterować inteligentnymi urządzeniami w całym domu - za pomocą głosu.

 

Wiele sposobów umieszczania muzyki
Zaprojektowany, aby zmieniać się wraz z Twoim stylem życia. Możesz umieścić Beoplay A9 w rogu, na zewnątrz w pokoju lub zawiesić na ścianie za pomocą opcjonalnego wspornika ściennego. Oczywiście wbudowany system adaptacji pomieszczenia zapewnia, że ​​głośnik zawsze brzmi tak dobrze, jak wygląda.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj transmisji dźwięku Bezprzewodowa, Strumieniowanie
System dźwięku Monofoniczny
Zgodność z urządzeniami Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi Fi
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Mikrofon Tak
Informacje dodatkowe Chromecast, Deezer, DLNA, Google Assistant, Możliwość sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu, TuneIn
Złącza Ethernet, Jack 3.5 mm, Optyczne
Zasilanie Sieciowe
Kolor Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Głośnik multiroom BANG & OLUFSEN Beoplay A9 Czarny

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756