Wieża PANASONIC SC-PMX100EG-S WiFi/Bluetooth
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
JAKOŚĆ DŹWIĘKU
Brak zniekształceń, tylko naturalny dźwięk
Doświadcz muzyki takiej, jaką stworzył artysta
Dzięki połączeniu wysokiej jakości komponentów z dedykowanym oprogramowaniem system SC-PMX100 odtwarza dźwięk w możliwie najbardziej autentyczny sposób. Głośnik wysokotonowy Super Sonic wiernie odtwarza dźwięki o niebywale wysokich częstotliwościach nawet do 100 kHz, które zwykle charakteryzują wysokiej rozdzielczości formaty. W systemie SC-PMX100 zastosowano również udoskonalony algorytm eliminacji zakłóceń sygnału, który zapewnia wyraźne, czyste odtwarzanie dźwięku, nawet przy niskiej głośności.
WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ
Ponownie odkryj muzykę o wysokiej rozdzielczości
MUZYKA W SIECI
Wszystkie usługi muzyczne razem
Dźwięk dostępny w wielu pomieszczeniach dla wielu formatów
KONSTRUKCJA I WYKONANIE
Tylko najlepsze podzespoły
Wysokiej jakości dźwięk |  |
3-drożny system głośnikowy |
USB DAC |  |
AirPlay |
Spotify Connect |  |
Aplikacja Qualcomm® AllPlay™ Radio obsługiwana przez TuneIn |
NFC |  |
Bluetooth |
Wi-Fi |  |
RDS |
Dane techniczne
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Radio: | FM |
| Moc znamionowa RMS: | 120 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | 3-drożny |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
Funkcje | |
| Korektor dźwięku (Equalizer): | Tak |
|---|---|
| Podbicie basu: | Tak |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| System dźwięku przestrzennego: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
Odtwarzacz | |
| Odtwarzanie płyt DVD: | Nie |
| Sposób umieszczania płyty: | Szuflada |
Radio | |
| Radio: | FM |
Techniczne | |
| Typ kolumn: | 3-drożny |
| Zgodność z iPod/iPhone/iPad: | Tak |
Złącza | |
| Cyfrowe złącze optyczne: | Nie |
| Wejście antenowe: | Tak |
| Wejście liniowe audio AUX: | Tak |
| Wyjście AV: | Nie |
| Wyjście do aktywnego subwoofera: | Nie |
| Wyjście komponentowe: | Nie |
| Wyjście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze Ethernet: | Tak |
| Złącze EURO: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wymiary kolumn (szer. x wys. x głęb.): | 161 x 238 x 264 mm |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.): | 211 x 114 x 267 mm |