Produkt archiwalny
Zestaw głośników WILSON CINEMATIC 5.0 Wenge
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Zestaw głośników WILSON CINEMATIC 5.0 Wenge
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZestaw głośników WILSON CINEMATIC 5.0 Wenge
Zestaw głośnikowy Cinematic 5.0 stworzony został przez doświadczony zespół inżynierów w oparciu o sprawdzone technologie i oferuje pełnię brzmienia odtwarzanej muzyki, jak i ścieżki dźwiękowej oglądanych filmów. Podstawowymi elementami tego zestawu są dwie kolumny podłogowe o konstrukcji 2-drożnej z bass-reflex. W konstrukcji zastosowano dwa przetworniki średnio-niskotonowe 6,5" typu Poly Hybrid o wydajności, która zaspokoi oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Konstrukcję uzupełnia przetwornik wysokotonowy 1" z miękką kopułką, umieszczony w górnej części kolumny. Zapewnia on bogactwo detali muzycznych powodując, że dźwięki zyskują klarowność i jasność brzmienia.
Dane techniczne
| Moc znamionowa RMS [W]: | 560 |
|---|---|
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Typ kolumn przednich: | 2-drożny, Podłogowe |
| Typ kolumn tylnych: | 2-drożny, Półkowe |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Typ kolumny centralnej: | 2-drożny, Półkowe |
| Kolor: | Wenge |
Fizyczne | |
| Waga kolumny centralnej: | 3 kg |
|---|---|
| Waga kolumny przedniej: | 10.8 kg |
| Waga kolumny tylnej: | 1.8 kg |
| Wymiary kolumny centralnej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 400 x 135 x 206 |
| Wymiary kolumny przedniej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 195 x 1000 x 306 |
| Wymiary kolumny tylnej* (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 135 x 240 x 206 |
Techniczne | |
| Impedancja znamionowa kolumn przednich [Ohm]: | 8 |
| Impedancja znamionowa kolumn tylnych [Ohm]: | 8 |
| Impedancja znamionowa kolumny centralnej [Ohm]: | 4 |
| Kolor: | Wenge |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Moc muzyczna [W]: | 560 |
| Moc muzyczna kolumn przednich: | 260 W |
| Moc muzyczna kolumn tylnych: | 200 W |
| Moc muzyczna kolumny centralnej: | 100 W |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 560 |
| Moc znamionowa RMS kolumn przednich [W]: | 260 |
| Moc znamionowa RMS kolumn tylnych [W]: | 200 |
| Moc znamionowa RMS kolumny centralnej [W]: | 100 |
| Pasmo przenoszenia kolumn przednich [Hz]: | 45 - 20000 |
| Pasmo przenoszenia kolumn tylnych [Hz]: | 60 - 20000 |
| Pasmo przenoszenia kolumny centralnej [Hz]: | 55 - 20000 |
| Skuteczność kolumn przednich [dB]: | 90 |
| Skuteczność kolumn tylnych [dB]: | 89 |
| Skuteczność kolumny centralnej [dB]: | 88 |
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Typ kolumn przednich: | 2-drożny, Podłogowe |
| Typ kolumn tylnych: | 2-drożny, Półkowe |
| Typ kolumny centralnej: | 2-drożny, Półkowe |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Wenge |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Charakterystyka | |
| Moc maksymalna [W]: | 560 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Horn Distribution S.A. |
| Ulica i numer budynku: | KURANTÓW 34 |
| Kod pocztowy: | 02-873 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | horn@horn.eu |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.