Polecane produkty podobne

Opis i dane

Ekran do wielu zadań

Potrzebujesz wysokiej jakości projektora do wyświetlania profesjonalnych prezentacji multimedialnych? Oprócz wykorzystania biznesowego chcesz, aby posłużył Ci do stworzenia kina domowego? Jednym z rozsądnych rozwiązań będzie dla Ciebie zainwestowanie w projektor EPSON EB-W51. Możesz wyświetlać materiały na ekranie o niemal dowolnej wielkości. W dodatku sprzęt poradzi sobie nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

PROJEKTOR EPSON EB-W51

Wysoka jasność

Typ zastosowanej matrycy w oferowanym projektorze to 3LCD. Jasność urządzenia sięga 4000 lumenów. Możesz uzyskać ekran o wielkości od 33 do 320 cali. Współczynnik kontrastu przyjmuje wartość 16 000:1. Rozdzielczość podstawowa oraz maksymalna jest taka sama, czyli 1280 x 800 pikseli (format WXGA). Możliwa jest korekcja - Auto, w pionie +/- 30 stopni. Format obrazu standardowego to 16:10, a skompresowanego - 4:3. Możesz spodziewać się HD Ready oraz zooma cyfrowego i optycznego (1.2).

PROJEKTOR EPSON EB-W51 zoom rozdzielczość projektor lumeny wielkość

Głośniki

Z pewnością ucieszy Cię fakt, że producent wyposażył proponowany projektor w głośniki. W trybie econo możesz spodziewać się poziomu hałasu 28 dB, natomiast w trybie normal - 37 dB. Moc lampy wynosi 210 W. Żywotność tego elementu projektora sięga 6000 godzin (normal) lub 12 000 godzin (econo). Obudowa sprzętu ma biało-czarny kolor. W konstrukcji możesz znaleźć takie porty, jak wejście HDMI, wejście D-Sub 15pin, wejście kompozytowe, wejście liniowe audio oraz dwa złącza USB.

PROJEKTOR EPSON EB-W51 złącza głośniki HDMI D-SUB

Pilot w komplecie

Zmieniaj ustawienia projektora lub włączaj/wyłączaj go szybko z dowolnego miejsca za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Dzięki niemu wygoda korzystania z tego urządzenia będzie o wiele większa. Nie musisz specjalnie wstawać, aby zmienić sposób wyświetlania. Zrobisz to, nie zbliżając się w ogóle do projektora. To duża korzyść, zwłaszcza gdy sprzęt jest umieszczony na uchwycie sufitowym.

PROJEKTOR EPSON EB-W51 pilot

Zestaw zawiera

Projektor EPSON EB-W51, instrukcja obsługi CD-ROM, baterie do pilota, kabel VGA, kabel zasilający.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy 3LCD
Jasność [ANSI lumen] 4000
Współczynnik kontrastu 16000:1
Rozdzielczość podstawowa WXGA (1280 x 800)
Moc lampy [W] 210
3D ready Nie
Prezentacja bez komputera Nie
Głośniki Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Produkt archiwalny

  Projektor EPSON EB-W51

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756