Opis produktu

Usłysz więcej

Studyjna jakość dźwięku współtworzona z DYNAUDIO

Poznaj słuchawki ze współosiowym systemem podwójnego przetwornika SuperDBEE, opracowanym wspólnie przez OPPO i Dynaudio. OPPO Enco X2 są wyposażone w zintegrowane ultralekkie membrany, dzięki czemu zarówno basy, jak i średnie oraz wysokie tony brzmią dużo lepiej, niż to było możliwe za pośrednictwem sprzętów poprzedniej generacji.

Dodatkowo wyjątkowy płaski głośnik wysokotonowy z czterema magnesami sprawia, że słuchawki zapewniają 100% poprawę w zakresie wysokich częstotliwości aż do 40 kHz i znacznie wyższą rozdzielczość. OPPO Enco X2 obsługują kodeki audio LHDC 4.0 i oferują ultraszybką bezprzewodową transmisję dźwięku aż do poziomu 900 kb/s/24 bity/96 kHz – potwierdza to certyfikat Hi-Res Wireless.

Warto wspomnieć też o technologii Złote brzmienie od OPPO, która wykorzystuje dane dotyczące budowy kanału słuchowego i na ich podstawie oferuje spersonalizowane wzmocnienie dźwięku. Miłośnicy gier z pewnością ucieszą się, że połączenie Bluetooth 5.2 w trybie LHDC jest średnio trzy razy bardziej stabilne, a latencja obniżona do 94 ms.


Imponujący system redukcji szumów

Słuchaj muzyki bez przeszkód za pomocą OPPO Enco X2! Każda wkładka douszna jest wyposażona w dwa mikrofony z redukcją szumów o ultraszerokiej częstotliwości oraz trzyrdzeniowy układ, zapewniający wydajność większą o 50%. Twórcy słuchawek przeprogramowali algorytm redukcji szumów aż do wartości 45 dB, dzięki czemu hałaśliwe otoczenie nie będzie Ci już zakłócać spokoju.

Co więcej, słuchawki mogą automatycznie je identyfikować, by zaoferować najbardziej odpowiedni tryb redukcji szumów. Dzięki specjalnej siatce blokującej wlot powietrza oraz inteligentnemu algorytmowi przeciwdziałającemu hałasowi, wkładki douszne aktywnie chronią też przed szumem wiatru. Dodatkowo mikrofon AI przewodnictwa kostnego idealnie wychwyci wibracje dźwięku i wyeksponuje głos w hałaśliwym otoczeniu. Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon z użyciem słuchawek, polubisz również automatyczne przełączanie w tryb przezroczystości. To funkcja, dzięki której głośność zmniejszy się automatycznie od razu, gdy zaczniesz mówić. Z kolei funkcja nagrywania binauralnego Dolby pozwala za pomocą słuchawek nagrywać dźwięk przestrzenny.


Doskonała konstrukcja i bezgraniczna wygoda

Zobacz zintegrowaną konstrukcję i opływowe kształty OPPO Enco X2, które są ucztą nie tylko dla ucha, ale i dla oka. Wkładki douszne przeszły ponad sto modyfikacji w oparciu o bazę danych uszu ludzkich i ankiety ponad tysiąca użytkowników. W ten sposób powstała ergonomiczna słuchawka, która waży tylko 4,7 g i jest idealnie dostosowana do każdego ucha. Posiada antybakteryjne końcówki, ułatwiające czyszczenie i hamujące rozwój bakterii. OPPO Enco X2 są odporne na kurz i wodę na wysokim poziomie IP54.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 konstrukcja wygoda waga wkładki

Długi czas działania

Słuchaj muzyki nawet do 40 godzin po pełnym naładowaniu etui.

Do dyspozycji masz dwie metody szybkiego ładowania, które zapewniają do 2 godzin działania po zaledwie pięciominutowym ładowaniu indukcyjnym – umieść etui ładujące na podstawce lub ładuj metodą odwrotną za pomocą telefonu.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 czas działania czas pracy

Funkcjonalne sterowanie dotykowe

Wybierz swoje ulubione urządzenie, aby oglądać seriale, słuchać piosenek lub rozmawiać przez telefon. Słuchawki od razu po otwarciu obudowy mogą łączyć się z dwoma sprzętami jednocześnie – telefonem komórkowym, tabletem, smartwatchem lub komputerem. Równie bezproblemowa jest obsługa dotykowa OPPO Enco X2.

Obsługują one pojedyncze naciśnięcie w celu odtwarzania, wstrzymania lub rozłączenia połączenia, podwójne naciśnięcie w celu przejścia do następnego utworu lub odrzucenia połączenia, naciśnięcie i przytrzymanie w celu włączenia lub wyłączenia redukcji szumów, a także trzykrotne naciśnięcie w celu powrotu do poprzedniego utworu. Możesz również przesuwać palcem w górę lub w dół po wkładkach dousznych, aby dostosować głośność bez wyjmowania telefonu.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 sterowanie dotykowe obsługa

O OPPO

Marka, która odpowiada na rzeczywiste potrzeby użytkowników.

Firma OPPO jest jednym z czołowych producentów smartfonów i urządzeń IoT – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Słynie z jakości, estetyki i niezawodności swoich produktów. Wyróżnia ją także bezproblemowa obsługa. Dla każdego modelu urządzenia jest oferowany serwis door-to-door.

W plebiscycie serwisów Onet i „Komputer Świat” firma OPPO zdobyła tytuł: Marka Roku Tech Awards.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 marka roku tech awards

Co znajdziesz w środku?

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco X2, etui ładujące, kabel USB-C/USB-A, wymienne wkładki douszne i dokumentację.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 zestaw

Nagroda EISA

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 w roku 2022 zostały wyróżnione prestiżową nagrodą EISA.

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 nagroda eisa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek: Dokanałowe
Przeznaczenie: Do telefonów
Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 40000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak
Funkcje dodatkowe: Dedykowana aplikacja, IP54, Kończenie rozmów, Ładowanie bezprzewodowe, Odbieranie połączeń, Przełączanie między utworami, Sparowanie z 2 smartfonami jednocześnie, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką, Zasięg: 10 m
Kolor: Biały

Opinie

4.4/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Jakość dźwięku
4.5 /5
Wygląd
4.5 /5
Komfort użytkowania
4.5 /5
Jakość wykonania
4 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Szymon 26 sierpnia 2022
Dobre
Nie są ani najgorsze ani jakieś najlepsze. Dźwięk fajny, ale spodziewałem się czegoś lepszego.
Czy ta opinia była pomocna?
4.5/5
Nikoś 8 sierpnia 2022
Dobre słuchawki z anc
Jakość dźwięku na dobrym poziomie. Anc daję radę. Niestety etui zbiera rysy
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Słuchawki dokanałowe OPPO Enco X2 W72 Biały

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756