Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Produkt archiwalny
Karta dźwiękowa AUDIOQUEST Dragonfly Red 1.0 USB DAC

Karta dźwiękowa AUDIOQUEST Dragonfly Red 1.0 USB DAC

Ten produkt nie jest już dostepny
w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Karta dźwiękowa AUDIOQUEST Dragonfly Red 1.0 USB DAC

 

DragonFly Red 1.0 USB DAC to zaawansowany przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy, który pokazuje, jak może, a przede wszystkim jak powinna brzmieć muzyka w najlepszej jakości, również z komputera. DragonFly to wyjątkowy przetwornik cyfrowo-analogowy wielkości pendrive’a, który pozwala zapisanemu cyfrowo sygnałowi muzycznemu ominąć standardową kartę dźwiękową komputera, która nie jest w stanie zaoferować dobrej jakości dźwięku. Wystarczy podłączyć Dragonfly do wejścia USB komputera, a do drugiego wyjścia Dragonfly (mini-jack) podłączyć słuchawki lub sprzęt audio za pomocą przewodu mini jack/RCA, by móc cieszyć się muzyką w naprawdę wysokiej jakości! Innymi słowy to małe, uniwersalne urządzenie przetwarza dźwięk zapisany cyfrowo na analogowy, który możemy usłyszeć, działając jednocześnie jako wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz. Teraz możesz cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem gdziekolwiek jesteś, jeśli tylko pod ręką masz swój laptop. Sercem przetwornika DragonFly jest 24-bitowy chipset ESS Sabre stosowany w zaawansowanych odtwarzaczach CD i Blu-ray. Ważka (tłum. dragonfly) akceptuje dużą liczbę formatów plików audio, począwszy od MP3, poprzez standardowy format CD (16-bit/44 kHZ), a na wysokiej rozdzielczości 24-bit/96 kHz kończąc. Rozwiązania zastosowane przy projektowaniu DragonFly sprawiają, że ten wyjątkowy przetwornik C/A dostarcza muzykę w sposób niezwykle naturalny i przejrzysty. DragonFly sprawi, że muzykę zapisaną na dysku komputera lub w innym urządzeniu cyfrowym, usłyszysz w nowym, bardzo dobrym wydaniu.

Dane techniczne

Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Pilot Nie
Dodatkowy panel Nie
Grame port Nie
Interfejs USB
Obsługiwane systemy operacyjne Android, iOS, Mac OS, Windows
Typ karty Zewnętrzna
Wejścia 3.5 mm jack
Wyjścia 3.5 mm jack
Game port Nie
Funkcje dodatkowe Brak
Nazwa producenta/importera Audioquest
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Ludwik
kupił/aKarta dźwiękowa AUDIOQUEST Dragonfly Red 1.0 USB DAC
Wydawałoby się - taki mały drobiazg, ale potrafi naprawdę wpłynąć na odbiór muzyki i być bardzo przydatny. Noszę go ze sobą w zasadzie wszędzie i nie żałuję zakupu.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Powrót na uczelnię - Skomponuj swój zestaw studencki!
Powrót na uczelnię - Skomponuj swój zestaw studencki!
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną