Telewizor GRUNDIG LED 49VLX8682SP
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
TECHNOLOGIA ULTRA HD 4K
HIGH DYNAMIC RANGE
PICTURE PERFECTION RATE
PROCESOR QUAD CORE
3-DROŻNY SYSTEM STEREO
3-drożny system stereo Grundig jest doskonale zintegrowany ze smukłą i elegancką stylistyką telewizorów. Pozwala odwzorować pokaz sztucznych ogni w prawdziwym, przestrzennym brzmieniu. Ten unikalny system rozdziela dźwięk z przodu i z dołu głośników rozbrzmiewając w całym pomieszczeniu. Sercem imponującego 3-drożnego system stereo Grundig są cztery głośniki niskotonowe, dwa średnio i dwa wysokotonowe o mocy całkowitej 60W zapewnią doskonałą jakość dźwięku. Technologia dźwięku Dolby Sound i DTS StudioSound HD dostarczy Ci doskonałych doświadczeń. Efektem całości jest unikatowy dźwięk który zmieni Twoje seanse filmowe w wyjątkową ucztę dla zmysłów.
AUDIO RETURN CHANNEL (ARC)
DVB-T2
PODWÓJNY TUNER DVB-T2/C/S2
SMART INTER@CTIVE TV 4.0 PLUS
TECHNOLOGIA SAT-TO-IP
WSZYSTKO DLA ZIEMI - ENERGOOSZCZĘDNE TV GRUNDIG
GRUNDIG WHERE HOME IS
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 49" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Tuner:
Częstotliwość odświeżania ekranu:
Technologia HDR (High Dynamic Range): Tak
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB
Kolor obudowy: Czarny
Obraz
Przekątna ekranu [cal]:
Przekątna ekranu [cm]: 123
Format ekranu: 16:9
Format HD:
Zakrzywiony ekran: Nie
Podwójny tuner HD: Tak
Tuner:
Rodzaj telewizora:
Technologia odświeżania: Video Perfection Index 1700 Hz