Produkt archiwalny
Telewizor JVC LT24VAH3000 24" LED Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
49 999 zł
Produkt archiwalny
Telewizor JVC LT24VAH3000 24" LED Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne24-calowy ekran o jakości HD, doskonały dźwięk i minimalistyczne wykończenie czynią z niego urządzenie gotowe na wiele zastosowań - od meczów w gronie znajomych, po wciągające dokumenty.
Pełnia emocji z Android TV
Telewizor JVC z systemem Android TV daje Ci nieograniczony dostęp do rozrywki! Odpalaj Netflixa, YouTube’a i wiele innych aplikacji lub pobieraj nowe prosto z Google Play Store. Wyszukuj interesujące Cię treści przy pomocy Asystenta Google i korzystaj z Google Voice Search, by sterować telewizorem za pomocą głosu (za pomocą aplikacji Android TV na smartfony).
Pokaż to na dużym ekranie
Chcesz pokazać innym filmik ze smartfona? Połącz go z telewizorem za pomocą technologii Chromecast! Wystarczy kilka kliknięć, by udostępnić interesujący Cię materiał – szybko, intuicyjnie i bez kabli.
Perfekcja obrazu na medal
Mecz w telewizorze, który wygląda tak, jakbyś oglądał go z trybun? Z JVC to możliwe! HDR 10 to doskonała głębia obrazu i świetna jasność ekranu, która przenosi w sam środek akcji i idealnie odwzorowuje to na Twoim telewizorze to, co mogą zobaczyć kibice na stadionie. Wsparcie technologii HLG umożliwi natomiast oglądanie programów o szerokiej rozpiętości tonalnej poprzez dostępne transmisje satelitarne.
Niesamowity dźwięk wprost z TV
Czy dźwięk z telewizora może zachwycać bardziej niż kiedykolwiek? Dzięki DAP to możliwe! Dolby Audio Processing Engine to technologia przetwarzania sygnału audio, która sprawia, że dźwięk jest dużo bardziej wyrazisty, realistyczny i przestrzenny. Basy są odpowiednio podbijane, dialogi eksponowane tak, by były słyszane lepiej i wyraźniej, a inteligentne rozwiązania automatycznie wybierają profil dźwięku. Wszystko gra!
Trzy tunery w jednym urządzeniu
Telewizor wyposażony jest w multituner DVBT2/C-S2, który łączy w sobie funkcjonalność aż trzech urządzeń – tunera DVB-T2, tunera DVB-C i DVB-S2. Oznacza to, że na JVC VAH3000 możesz odbierać sygnały telewizji naziemnej, telewizji kablowej i satelitarnej. Nie musisz się ograniczać!
Nagrywanie wprost na USB
Nie musisz czekać przed telewizorem, by obejrzeć ulubiony program lub transmisję. Dzięki funkcji PVR to, co chcesz nagrasz z łatwością na pendrive i obejrzysz w dowolnym momencie.
Odtwarza niemalże wszystko, niezależnie od formatu
Film z pendrive’a? Przegląd zdjęć? Ulubiona muzyka? Z JVC odtworzysz wszystko! Telewizor odtwarza z USB najpopularniejsze formaty wideo, muzyki i zdjęć: MPEG, DAT, VOB, MKV, MP4, MOV, FLV, 3GP, AVI, ASF, WMV, MP3, WMA, WAV, M4A, JPEG, BMP, PNG, GIF. Urządzenie wyposażono też w 2 złącza HDMI - możesz więc odtwarzać obraz również z komputera.
Dane techniczne
| Ekran: | 24" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 60 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | HD Ready |
| Jasność ekranu: | 220 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Technologia odświeżania: | Clear Motion Index 50 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Bezpośrednie podświetlenie Direct LED |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
Dźwięk | |
| System dźwięku: | 2.0 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 5 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Android TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Smart TV: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Tak |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 55.4 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 37.5 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 11.7 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 55.4 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 33.3 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 6.3 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 3.4 / 3.2 |
| Standard VESA: | 75 x 75 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.55 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 22 kWh = 28.38 zł |
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Kabel zasilający, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Nie |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Vestel Holland B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Stationsplein 45 3013AK Rotter |
| Adres elektroniczny: | info@vestel-poland.com |