Telewizor LG 28LB450B 28" LED Full HD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Porównaj
Produkt archiwalny
Telewizor LG LED 28LB450B
Cechy główne:
Cechy główne:
Procesor
obrazu Triple XD Engine
Wysokowydajny procesor obrazu
Triple XD Engine pozwala cieszyć się obrazem o idealnych barwach,
kontraście i ostrości. Najnowszy i najbardziej zaawansowany procesor
obrazu Triple XD Engine firmy LG zapewnia najwyższy poziom doskonałości
pod względem głębi kolorów, kontrastu i ostrości, co przekłada się na
perfekcyjną jakość obrazu.
| Picture Wizard III Funkcja Picture Wizard III
pozwala na łatwe regulowanie parametrów obrazu, takich jak poziom
czerni, barwa, odcień, ostrość, czy ntensywność podświetlenia.
Clear Voice II Wyraźne i dobrze słyszalne
dialogi dzięki funkcji Clear Voice II. Funkcja Clear Voice II
automatycznie rozpoznaje pasmo częstotliwości głosu ludzkiego i
uwydatnia je, tak aby były lepiej słyszalne na tle innych dźwięków.
| Odtwarzanie filmów z pamięci USB (USB Movie) Aby na ekranie telewizora
oglądać filmy z zewnętrznych nośników, wystarczy podłączyć do portu USB
pamięć lub dysk twardy.
DivX HD Telewizory LG posiadają
certyfikat DivX Certified® i odtwarzają pliki DivX® o rozdzielczości
nawet 1080p. Dzięki zgodności z formatem DivX HD można korzystać z
szerokiego wyboru treści Premium dostępnych w Internecie.
| Inteligentne oszczędzanie energii Ograniczając zużycie energii,
funkcja inteligentnego oszczędzania energii pomaga prowadzić bardziej
pro-ekologiczny tryb życia. Na inteligentne oszczędzanie energii składa
się regulacja podświetlenia ekranu, wyłączanie wyświetlacza podczas
odtwarzania dźwięku, a także funkcja Standby Mode Zero pozwalająca na
przełączenie telewizora w tryb hibernacji, w którym zużycie energii
maleje do zera.
Dane techniczne
| Ekran: | 28" LED, Full HD, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x1, USB x1 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 70 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Motion Clarity Index 100 Hz |