Telewizor LG LED 55LF652V
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65E79Q Pro 65" QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65QNED86A6A 65" MINILED 4K 144Hz VRR WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE65QN77F 65" QD-Mini LED 4K Mini LED 144Hz Tizen TV HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Telewizor LG LED 55LF652V
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne55LF652V
Główne cechy
- System webOS 2.0
System webOS 2.0
Fun Setup - zabawne konfigurowanie
Menu Launcher (przełączanie usług)
Witryna LG Content Store
Input Assist (automatyczne rozpoznawanie urządzeń)
Funkcja SmartShare
Pilot Magic Remote
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, Full HD, 1920 x 1080px |