Telewizor LG 55NANO903NA 55" LED 4K 120Hz WebOS Full Array HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 55U78Q Pro 55" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 65MLED920 65" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor TCL 65C7K 65" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor LG 27ART10AKPL 27" StanbyME WebOS
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneCzyste kolory
Prawdziwa jakość 4K i czyste kolory
Postaw na bezkompromisową jakość obrazu
Funkcja Pure Colors zamieni Twój dom w kino
Wierność wizji twórcy
Oglądaj treść dokładnie tak, jak została stworzona
Ulepszone najważniejsze formaty HDR
Dom Apple TV+ i wiele więcej
Reaguj i namierzaj jeszcze szybciej
Standard gier nowej generacji
Idealny drift
Nie przegap żadnego szczegółu w ruchu
Zadbaj o swoją wygodę
Filmy:
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG NanoCell |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 140 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 200 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Tak |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Full Array Dimming Pro, Pure Color, Variable Refresh Rate |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Brak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Easy Mirroring |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje internetowe, Google Assistant, Netflix |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |