Telewizor LG 60UJ6517 60" LED 4K WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 55U78Q Pro 55" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 65MLED920 65" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor LG 55B56LA 55" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 65C7K 65" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Lepszy kontrast pod każdym kątem
True Color Accuracy
Dostrzeż każdy szczegół
Większa jasność
Zwiększ rozdzielczość do 4K
Dźwięk przestrzenny
Wzmocniony kontrast
Elegancki design
Świat w zasięgu ręki
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 60" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 151 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 100 Hz |