Produkt archiwalny
Telewizor METZ 42MOD9500Z 42" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 55U78Q Pro 55" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 65MLED920 65" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor LG 55B56LA 55" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
4 499 zł
Telewizor TCL 65C7K 65" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
4 499 zł
Telewizor LG 27ART10AKPL 27" StanbyME WebOS
Sugerowana cena producenta:
4 299 zł
Produkt archiwalny
Telewizor METZ 42MOD9500Z 42" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Nieograniczone możliwości w domowym zaciszu
Solidne wykonanie
Grupa BMW zaprojektowała serię MOD9500, dlatego wygląd i korzystanie z tego modelu stanowi wyjątkowe doświadczenie. Ekspercka wiedza grupy BMW wznosi ten telewizor na wyższy poziom, zapewniając nowoczesną estetykę i precyzyjne wykonanie. Luksus i precyzję dostrzeżesz w unikalnej, skórzanej metce znajdującej się z boku telewizora, obrotowej bazie, paskowi świetlnemu LED na dole TV, eleganckim tylnym panelu wykonanym we wzorze basse-taille i obudowie o grubości tylko 3,9 mm.
Stylowe wykończenie
Telewizor MOD9500 idzie o krok dalej w projektowaniu stylu. Skórzana metka dodaje telewizorowi elegancji i luksusu od grupy BMW. Wykonana z wyjątkową dbałością o szczegóły skórzany element doskonale komponuje się z wysokiej jakości designem telewizora. To wyraz wyrafinowania i indywidualności, zamieniający telewizor w spersonalizowany element luksusu w twojej przestrzeni życiowej. Obrotowa podstawa pozwala przekręcić telewizor o 10 stopni w lewo lub prawo, abyś zawsze czuł komfort oglądając swoje ulubione treści.
Pasek LED pod ekranem
Kolorowy pasek świetlny to rozwiązanie eliminujące nudne diody wskaźnikowe i wprowadzające do Twojego domu nowy ceremoniał - włączania i wyłączania telewizora. Dynamiczna paleta kolorów tworzy ekscytujące i wizualnie atrakcyjne doświadczenie podczas uruchamiania lub wyłączania telewizora. Ta innowacyjna funkcja zamienia rutynowe czynności w przyjemny spektakl, sprawiając, że twoje interakcje z telewizorem stają się bardziej przyjemne i niezapomniane.
Ultra cienka obudowa
Tylny panel telewizora METZ MOD9500 z wzorem basse-taille to ukryty element, który dodaje elegancji i unikalności do wnętrza. Starannie zaprojektowany panel stanowi subtelny, ale ważny element designu telewizora. Dzięki temu, strategicznie ustawiony telewizor staje się ważnym elementem dekoracji mieszkania. Ultra cienka obudowa METZ TV o grubości 3,9 mm to prawdziwy cud projektowy, łącząca najnowszą technologię z eleganckim, smukłym profilem, który doskonale wpisuje się w każde pomieszczenie.
Spersonalizowana rozrywka
Google TV to następny krok w ewolucji Android TV. Ciesz się ujednoliconym przeglądaniem i odkrywaniem treści w usługach streamingowych, ze spersonalizowanymi rekomendacjami dostosowanymi do Twoich preferencji oglądania. Spersonalizuj swój telewizor i odkryj najlepszy system operacyjny na rynku!
Idealna czerń OLED
METZ MOD9500Z ma ponad 8 milionów samoświecących pikseli, kontrolowanych indywidualnie, osiągając wartości blisko absolutnej czerni 0 nitów. Pozwala to idealnie oddawać zróżnicowane cienie i światła w naturze i sprawia, że gwiazdy błyszczą jeszcze bardziej. Żaden ekran LED nie dorówna tym wrażeniom!
Niezrównane kolory
OLED METZ nie potrzebuje dodatkowego podświetlenia i nie traci kolorów. Ten produkt osiąga kinowy standard gamy kolorów, znacznie wyższy niż profesjonalne panele i zapewnia żywe, naturalne kolory na ekranie. Oznacza to, że możesz cieszyć ulubionymi filmami, programami i grami z kolorami, które dosłownie wychodzą z ekranu, tworząc prawdziwie immersyjne wrażenia wizualne.
Ochrona zdrowia rodziny
Seria MOD9500 posiada wiele wbudowanych technologii chroniących zdrowie Twojej rodziny. Redukcja błękitnego światła, Flicker Free, Dolby Vision IQ i Radarowy czujnik ruchu dbają o to, żeby Wasze oczy miały pełen, zdrowy komfort oglądania. Długotrwałe narażenie na światło niebieskie emitowane przez panele może prowadzić do zmęczenia oczu i zakłócać rytm snu. Aby temu przeciwdziałać, MOD9500 jest wyposażony w zaawansowane mechanizmy redukcji światła niebieskiego.
Motion Sensor
Czujnik radarowy Motion Sensor wykrywa odległość dziecka od telewizora i pilnuje, aby nie siedziały zbyt blisko telewizora. Telewizor automatycznie włącza tryb czuwania i uniemożliwia oglądanie, kiedy ktoś zajmie miejsce za blisko ekranu. Nie musisz się martwić o oczy Twoich dzieci, METZ zatroszczy się o to za Ciebie!
Złącze CI – co to takiego?
Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.
Zawartość zestawu
W opakowaniu znajduje się: 42-calowy telewizor METZ MOD9500Z, pilot, baterie, podstawa, dokumentacja.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Dane techniczne
| Ekran: | 42" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 106 |
| Format HD: | |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 120Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | HEVC, |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | OLED |
| TV jak obraz: | Nie |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.1 |
| Moc głośników [W]: | 49 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | , |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | Dolby Digital Plus |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
| Smart TV: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Złącze 12V: | Nie |
| Inne złącza: | Antena |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 94.2 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 59.1 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 26 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 94.2 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 54.5 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 6.2 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 15.3 / 14 |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.3, 18 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 49 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.4 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 49 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 55 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 49 kWh = 63.21 zł |
| Zasilanie: | AC 100 - 240 V; 50/60 Hz |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Pilot, Podstawa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 0 |
Techniczne | |
| Typ baterii pilota: | 2 x AAA |
| Baterie na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj USB: | USB-A 2.0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Union Distribution s.r.o. |
| Ulica i numer budynku: | Strzi 1702/65 |
| Kod pocztowy: | 140 00 |
| Miasto: | Prague 4 |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.