Produkt archiwalny
Telewizor PANASONIC LED TX-49DXU601E
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor AIWA 55GO70804UHD 55'" LED 4K Google TV Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE32LS03C 32" QLED Tizen TV Frame
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Telewizor SONY KD-32W800P1 32" LED Android TV
Sugerowana cena producenta:
1 749 zł
Produkt archiwalny
Telewizor PANASONIC LED TX-49DXU601E
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor PANASONIC LED TX-49DXU601E
4K Ultra HD
Pozwala wyświetlić obraz o rozdzielczości czterokrotnie większej niż w przypadku zwykłego telewizora HD
Dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 obraz na ekranie telewizora 4K Ultra HD jest tak szczegółowy i krystalicznie czysty, że widzowie czują się, jakby patrzyli na prawdziwy świat przez okno zamiast oglądania telewizji. Zwłaszcza, że dostępne funkcje, takie jak panele o wysokiej jasności i dużej przestrzeni barw oraz wydajna technologia Quad Core Pro Engine, umożliwiają wydobycie najmniejszego szczegółu oferowanego przez jakość 4K.

my Home Screen 2.0
Szybki i intuicyjny dostęp do treści, które Cię interesują
Nowy ekran główny bazujący na systemie Firefox OS ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie intuicyjną obsługę.

Quad Core Pro
Wygodna obsługa funkcji inteligentnych z szybkim przetwarzaniem
Czterordzeniowy procesor służy do analizy i przetwarzania funkcji Beyond Smart. Ten najwyższej klasy w branży TV procesor szybko wykonuje wiele procesów jednocześnie, co radykalnie zwiększa wydajność przetwarzania. Umożliwia to też płynne odtwarzanie filmów z Internetu oraz uruchamianie i użytkowanie aplikacji.

Przeglądarka internetowa korzysta z systemu Firefox OS
Przeglądaj Internet razem z rodziną i przyjaciółmi
Przeglądarki internetowe w najnowszych telewizorach firmy Panasonic są obsługiwane przez system operacyjny Firefox OS. Oznacza to, że możesz intuicyjnie przeglądać Internet na ogromnym ekranie telewizora, co znacznie ułatwia dzielenie się jego wynikami z innymi osobami.

Aplikacje internetowe
Korzystaj z wielu różnych aplikacji na dużym ekranie telewizora
Telewizory obsługujące aplikacje internetowe mogą połączyć się z Internetem i uzyskać dostęp do wielu różnych aplikacji, usług wideo na żądanie i gier przechowywanych w chmurze.
*Usługi sieciowe są obsługiwane przez odpowiednich dostawców, mogą one zostać chwilowo lub na stałe wyłączone bez powiadomienia. Niektóre treści mogą być niedostępne w poszczególnych krajach.

Sztuka i wnętrza — wzornictwo na miarę
Materiały inspirowane przez wzornictwo mebli zaowocowały prostymi i eleganckimi formami
Proste, lecz eleganckie wzornictwo, które pasuje do każdego wnętrza, oraz elastyczność zapewniana przez regulowaną podstawę.

|
Telewizor 4K Ultra HD my Home Screen 2.0 Quad Core Pro |
|
![]() | Telewizor 4K Ultra HD |
![]() | my Home Screen 2.0 |
![]() | Quad Core Pro |
![]() | Przeglądarka internetowa korzysta z systemu Firefox OS |
![]() | Aplikacje internetowe |
![]() | Wzornictwo na miarę |
![]() | Swipe & Share |
Dane techniczne
| Ekran: | 49" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 123 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Technologia odświeżania: | Backlight Motion Rate 1000 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , Adaptive Backlight Dimming, Bright Panel, Custom, Dynamiczny |
| Kontrast (dynamiczny): | High |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | VR-Audio Master Surround |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Ambience, |
| Korektor dźwięku: | Nie |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje internetowe |
| Smart TV: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 110.6 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 69.9 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 36.4 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 110.6 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 64.4 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 6.6 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 18 / 16 |
| Standard VESA: | 400 x 400 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 21.00 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 115 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 160 kWh = 97.6 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 160 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Nie |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 0 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Panasonic Marketing Europe GmbH |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 9 |
| Kod pocztowy: | 02-583 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | sklep@eu.panasonic.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.






