Telewizor PANASONIC LED TX-50CX700E
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65E79Q Pro 65" QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65QNED86A6A 65" MINILED 4K 144Hz VRR WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE65QN77F 65" QD-Mini LED 4K Mini LED 144Hz Tizen TV HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Studio Master Color
Zaawansowana konstrukcja podświetlenia LED, która tworzy szerszy zakres kolorów
* 65-calowy model odwzorowuje 98% przestrzeni kolorów DCI Colour Space.
Funkcja my Home Screen 2.0 działająca w systemie Firefox OS
Szybki i intuicyjny dostęp do treści, które Cię interesują
Local Dimming
Wzmocniona czerń zapewniająca bardziej naturalny obraz
Super Bright Panel
Zwiększa jasność, aby obraz wyglądał ostrzej i bardziej dynamicznie
TV Anywhere / In-House TV Streaming
Łatwo oglądaj telewizję zarówno w domu, jak i poza nim
* W zależności od stanu sieci i transmisji funkcja ta może nie być dostępna.
Dane techniczne
| Ekran: | 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 126 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Clear Motion Rate 800 Hz |