Telewizor SAMSUNG 49KS7000 49" LED SUHD 100Hz
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor LG 75QNED93A6A 75" MINILED 4K 144Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE55QN92F 55" QD-Mini LED 4K 165Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor SAMSUNG LED 49KS7000
ZWYCIĘZCA W RANKINGACH
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Pełna gamanaturalnych kolorów
HDR 1000Jasność i kontrast
4K Ultra HD3840 x 2160
SUHD Remastering
Filmy i seriale VOD
Design 360
JAKOŚĆ OBRAZU
Panel Quantum Dot Naturalne kolory w pełnej gamie
HDR 1000 Zdumiewająca jasność i kontrast
UHD 4K Bardziej szczegółowy obraz
SUHD Remastering Optymalna jakość obrazu
* Rezultaty remasteringu mogą się różnić w zależności od rozdzielczości materiału źródłowego.
UHD Dimming Obraz pełen szczegółów
Ultra Black Zmniejszone odbicie światła
FUNKCJE SMART TV
Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i krajach.
Smart Hub | Twoje centrum rozrywki
Filmy i seriale
Sport
Gry
Quick Connect i Smart View Łatwiejsze odtwarzanie multimediów
Sterowanie głosem Nowoczesny sposób sterowania TV
Samsung Smart Control Łatwiejsze sterowanie jednym pilotem
Smart TV działa lepiej dzięki:
Specjalny system Tizen Szybszy dostęp do ulubionych treści
Procesor Quad Core Wydajność bez kompromisów
#iwieszjak
Ekran Curved - I wiesz, jak działa zakrzywiony ekran. (3:44)
UHD - I wiesz, jak odróżnić HD od Full HD i UHD. (4:05)
Test technologii HDR - 1000 telewizorów. (4:35)
WZORNICTWO
Design 360 Forma elegancka pod każdym kątem
Porty HDMI Stwórz centrum domowej rozrywki
Bezramkowy ekran Obraz zawieszony w powietrzu
REKOMENDOWANE PRODUKTY
*Soundbar sprzedawany jest oddzielnie.
Curved SOUNDBAR
Poczuj bezprzewodową moc dźwięku
Poznaj Soundbary* wzmacniające brzmienie Twojego Samsung Smart TV
- Bezprzewodowe połączenie z telewizorami Samsung za pomocą TV SoundConnect
- Wzornictwo dopasowane do designu telewizora
- Możliwość stworzenia systemu dźwięku przestrzennego z bezprzewodowymi głośnikami Samsung Multiroom
- Odtwarzanie muzyki z innych źródeł, np. smartfona czy tabletu
PORÓWNANIE SERII
Seria SUHD
Kliknij i pobierz porównanie serii SUHD
JAKOŚĆ OBRAZU
SMART TV
DESIGN
*Model 60" posiada bardzo wąską ramkę
DŹWIĘK
INNE
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Dane techniczne
| Ekran: | 49" LED, SUHD, 3840 x 2160px |