STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Telewizor SAMSUNG QE65LS03A 65" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265

(102)
Kod: 397102

STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Ekran: 65", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung Frame
Kolor obudowy: Czarny
Przylegający uchwyt w zestawie !
Dopasowany do ściany niczym obraz
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 65
32
43
50
65
75
Zobacz wszystkie warianty >
Przekątna ekranu [cal]: 65
Zobacz wszystkie warianty >
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE65LS03A 65" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE65LS03A 65" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
4 999 99
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756
NOWSZY MODEL

Opis i dane

Telewizor w Twoim stylu.

phpVnAtus LS03A OK

* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy. 

Wygląd, design i specyfikacje Graficznego Interfejsu Użytkownika poszczególnych modeli mogą się różnić, a także mogą ulec zmianie. Nie wpływa to jednak na działanie produktu.

Najważniejsze cechy

phpVEWX45 design

Design Obrazu

wymienna-rama-the-frame-2021

Wymienna Ramka

php84PH4Z tryb-sztuka

Tryb Sztuka

php6eFQKd 100-natezenia-kolorow

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Personalizacja dopasowana do potrzeb

Design Obrazu

Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które nie wpasowują się w Twoją przestrzeń. The Frame oferuje elegancki i nowoczesny design, który podkreśli Twoje wnętrze niczym prawdziwy obraz. Wymienne ramki pozwolą Ci na zmianę aranżacji w łatwy sposób.

phpXBKyvn the-frame-2021

Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie

Wymienna Ramka

Klasyka lub nowoczesny design - dopasuj kolor i styl do swojego wnętrza. Dzięki magnetycznym mocowaniom możesz w łatwy i wygodny sposób zmieniać aranżacje kiedy tylko chcesz.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 85", dostępne kolory to: Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65” i 55”, występuje w dwóch kolorach: Ceglany oraz Biel.


phpKrjjF4 kolory-ramek-2021
the-frame-polaczenie-dopasowany-uchwytc

Niedostrzegalny uchwyt dopasowany równolegle do ściany

Dopasowany Uchwyt

Dopasowany Uchwyt sprawia, że The Frame przylega do ściany niczym prawdziwy obraz. Po zamontowaniu obrotowy wspornik daje możliwość regulacji kąta nachylenia telewizora lub skorzystania z opcji trybu portretowego i ustawienia The Frame w pionie.

* Dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame. * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić niewielka szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu. * Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32" lub 43" z Dopasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest możliwy w wersji stojącej.


phpDBPzrw potega-minimalizmu

Potęga minimalizmu


Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Z Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem oraz Modułem One Connect pozbędziesz się plątaniny kabli i zadbasz o estetyczny i schludny wygląd wokół Twojego telewizora. Dzięki tym rozwiązaniom połączysz swoje urządzenia z telewizorem, a wszystkie kable zostaną ukryte. W zestawie występuje wersja o długości 5m, natomiast 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny Przewód można zakupić oddzielnie.

* „Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem” odnosi się do pojedynczego, półprzezroczystego kabla podłączanego do Modułu One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych, ale nie dotyczy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. 

* Urządzenia zewn. muszą być podłączone do Modułu One Connect. * Tylko kompatybilne urządzenia. * Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.


phpxzJaj6 przewody-pod-kontrola

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce

Moduł One Connect

Moduł One Connect pozwala na połączenie wszystkich kabli i ukrycie ich w zgrabnej skrzynce obok telewizora. Bałagan i plątanina przewodów to już przeszłość.

* Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

phpZUnTkh regulacja-wysokosci-theframe2021

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa

Dzięki regulacji wysokości oraz odstępu między podstawą, a ramą telewizora możesz idealnie dopasować The Frame do swoich potrzeb oraz wkomponować soundbar lub inne urządzenia znajdujące się w jego najbliższym otoczeniu.

* Regulowana Podstawa nie jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami soundbarów. Szczegóły sprawdź w specyfikacji soundbarów. * Soundbar sprzedawany jest oddzielnie. * Zakres ruchu pionowego jest szacowany na podstawie wewnętrznych pomiarów i w rzeczywistości może się różnić.


phpynKuGc stylowy-design

Elegancja i styl 

Stojak Studio

Ustaw swój telewizor w dowolnym miejscu w salonie, wykorzystując do tego Stojak Studio. Możesz eksperymentować z aranżacją Twojego wnętrza, a wyjątkowo elegancki i nowoczesny design podkreśli stylowy wygląd Twojego pomieszczenia. Jeden Prawie Niewidocznego Przewód, który ukryjesz w nóżce Stojaka, oraz moduł One Connect pozwolą Ci uporządkować plątaninę kabli oraz przestrzeń wokół telewizora.

* Stojak Studio sprzedawany jest oddzielnie. * Modele LS03A są kompatybilne ze Stojakiem Studio VG-SESA11K. * Stojak Studio jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50"/55"/65".

Wyświetlanie dzieł sztuki, gdy telewizor jest wyłączony

Tryb Sztuka

Ciesz się swoją prywatną galerią obrazów w salonie. The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony. Wszystko za sprawą Trybu Sztuka, który daje możliwość wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki.

php2Ahmml tryb-sztuka

* Tryb Sztuka (Usługa Smart) i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

Bogata kolekcja dzieł sztuki

Art Store

Ponad 1400 światowej sławy dzieł sztuki czeka na Ciebie, abyś stworzył spersonalizowaną kolekcję we własnym salonie. Art Store daje Ci nielimitowany dostęp do obrazów największych mistrzów - znajdziesz tam malarstwo klasyczne, współczesne, a także niezwykłe dzieła fotografów. Wybierz swoje ulubione reprodukcje i zapisz je jako spersonalizowaną kolekcję.

* Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty, wymagana jest subskrypcja Art Store. Subskrypcja wiąże się z opłatami.

php7pibb1 art-store
phpNfBULV czujnik-trybu-sztuka

Aktywna reakcja na ruch i światło w otoczeniu telewizora

Czujnik Trybu Sztuka

The Frame zapewnia najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów dzięki 2 czujnikom. Czujnik ruchu wykrywa Twoją obecność i włącza ekran gdy jesteś w pomieszczeniu, a gdy je opuszczasz - wyłącza go dla oszczędności energii. Czujnik światła automatycznie dostosowuje kolory oraz jasność ekranu do warunków oświetleniowych panujących we wnętrzu po to, aby Twój The Frame zawsze wyglądał jak prawdziwy obraz.

* Czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka. * Czułość czujnika ruchu może się różnić w zależności od warunków oświetlenia. * Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Najlepsze wspomnienia oprawione w ramkę

Moja Kolekcja

Za pomocą telefonu lub kabla USB możesz przesyłać swoje ulubione zdjęcia na telewizor, aby celebrować najlepsze wspomnienia na  The Frame. Przechowywanie zdjęć oraz wybranych dzieł sztuki w wysokiej rozdzielczości możliwe jest dzięki 16 GB pamięci wewnętrznej w Trybie Moja Kolekcja.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. * Pamięć mieszcząca 1200 obrazów jest oparta na wyliczeniu uwzględniającym 5 MB na jedno zapisane zdjęcie. * Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. * Tylko kompatybilne urządzenia.

phpxssALA moja-kolekcja-the-frame-2021

Dopasowanie wyświetlanych obrazów do własnego stylu


php1wqgpd dopasowanie-passepartout-the-frame-samsung-2021

Passe-partout


Wyświetlane dzieła sztuki mogą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie dzięki personalizacji passe-partout. Możesz wybierać spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych, aby obraz idealnie wkomponowywał się w Twoją przestrzeń.

Filtry


Dopasuj swoje fotografie, używając jednego z sześciu dostępnych filtrów (Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela, Fauve). To łatwy i szybki sposób na zmianę zdjęcia w prawdziwe dzieło sztuki.

Ulubione


Znalazłeś obraz, który wyjątkowo Ci się podoba? Możesz zbudować swoją własną kolekcję dzieł, wybierając i oznaczając je jako swoje ulubione. Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz łatwy dostęp do ulubionych obrazów zgromadzonych w jednym miejscu.

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Niesamowite wrażenia z miliardem kolorów wypełniających Twój obraz dzięki technologii Quantum Dot. Odkryj perfekcyjne barwy, które zapierają dech w piersiach, niezależnie od jasności.

php0H8yOX quantum-dot-samsung-theframe

*100% Natężenie Kolorów zmierzone w Trybie Filmowym według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Okryj niezwykle realistyczny obraz dzięki Procesorowi AI z technologią głębokiego uczenia. Ulepsza on oglądane treści i niezwykle precyzyjnie je optymalizuje, dostarczając Ci niesamowitych wrażeń. Inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.*

php8Xz0fn procesor-quantum-dot

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

phpQfeVL1 funkcja-adaptacji-obrazu

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Teraz możesz cały czas cieszyć się perfekcyjnym obrazem bez względu na porę dnia lub warunki oświetlenia w pomieszczeniu. Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność oraz kontrast wyświetlacza dla maksymalnie realistycznego efektu i odwzorowania kolorów.

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Funkcja Adaptacji Dźwięku z inteligentną analizą scen oraz optymalizacją dźwięku w czasie rzeczywistym idealnie dopasowuje jakość brzmienia do tego, co aktualnie oglądasz.

phpR1b3oP funkcja-adaptacji-dzwieku

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Na podstawie analizy otoczenia, telewizor sam wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojego pomieszczenia. Niezależnie od tego, gdzie go umieścisz, możesz cieszyć się perfekcyjnie zoptymalizowanym dźwiękiem w swoim mieszkaniu.

php2aqMzS dzwiek-dopasowany-do-przestrzeni
phpVY9Yrg dual-led-glebia-kolorow-obrazu

Głębia kolorów obrazu

Dual LED

Jeszcze lepszy kontrast i żywe, nasycone kolory z innowacyjną technologią podświetlenia Dual LED, która dopasowuje temperaturę barwy podświetlenia do oglądanej treści, wykorzystując ciepłą i chłodną tonację.

Z The Frame w domu możesz jeszcze więcej

Zdalna praca i nauka dzięki wykorzystaniu telewizora jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Praca zdalna może być jeszcze wygodniejsza na dużym ekranie The Frame, dzięki bezprzewodowemu połączeniu z komputerem, laptopem lub telefonem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

phpgVA9bb praca-zdalna-the-frame-2021

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Więcej sposobów na natychmiastowe połączenie

Udostępnianie Ekranu

Dzięki aplikacji SmartThings możesz odbywać swoje wideo rozmowy na większym ekranie. Posiadając urządzenie z Androidem lub Apple AirPlay na IPhone masz możliwość udostępnienia ekranu ze swojego smartfona na The Frame i korzystania z jeszcze lepszych wrażeń podczas połączeń.

phpLvjgiF udostepnianie-ekranu-the-frame-2021

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. * Funkcja AirPlay 2 jest dostępna we wszystkich telewizorach Smart TV firmy Samsung z roku 2020 i nowszych.

phpZK551U multiview-the-frame-samusng-2021

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie

Multi View

Łącząc swój telefon z telewizorem możesz oglądać na jednym ekranie wszystko, na co masz ochotę. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem, a telewizorem. Teraz masz możliwość korzystania z kilku urządzeń jednocześnie.

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

Domowe centrum rozrywki

Smart TV oparty na systemie TIZEN

Za pomocą inteligentnie połączonych ze sobą urządzeń Samsung Smart TV z systemem TIZEN oferuje Ci Twoje prywatne centrum rozrywki. Planuj, nagrywaj programy, korzystaj z aplikacji VOD, wyszukuj nowe treści i graj w swoje ulubione gry, kiedy tylko zechcesz.

phpCxAuxV smart-tv-tizen

* Inteligentne usługi i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka, urządzeń mobilnych lub telewizora. * Do skonfigurowania telewizora wymagane jest konto Samsung. * Rzeczywiste wrażenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje oferowane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub ograniczone w użyciu. * Obsługa funkcji włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Funkcja Dotknij i Wyświetl pozwoli Ci na jeszcze łatwiejsze i szybsze przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor. Wystarczy, że dotkniesz telefonem The Frame, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli wskazane materiały.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

phpQp3Fvf dotknij-i-wyslij-samsung-the-frame
php65cpZe ladowanie-energia-sloneczna-the-frame

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell

Zadbaj o środowisko z Pilotem SolarCell. Pilot zasilany jest energią słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia. Dodatkowo urządzenie wykonane zostało w 24% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Design

phpqAl3zt design2
phpT7zKlO design1
phptMomhJ design4
phpLvjgiF udostepnianie-ekranu-the-frame-2021
phpXn7zoZ design5

*Rzeczywiste produkty mogą się różnić od tych zaprezentowanych na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych produktów.

*Model 32” LS03T różni się od pozostałych modeli: 1. Posiada w zestawie Uchwyt Przylegający zamiast Dopasowanego Uchwytu 2. Nie posiada czujnika ruchu 3. Posiada procesor Hyper Real zamiast Procesora AI Quantum 4K 4. Nie posiada Funkcji Adaptacji Obrazu, Funkcji Adaptacji Dźwięku, Dual LED, Multi View, Dotknij i Wyświetl oraz Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni 5. Posiada funkcję Remote Access zamiast PC na Ekranie TV 6. Wyposażony jest w Jeden Pilot zamiast Pilota SolarCell.

Specyfikacja

phpynKuGc stylowy-design

The Frame QLED 4K LS03A 2021

Przekątna ekranu

43", 50", 55", 65", 75", 85"

Rozdzielczość

Tuner

4K (3840 x 2160)

DVB-T2CS2/HEVC

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Kąt widzenia

Szeroki Kąt Widzenia*

Kontrast

Mega Contrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Tak

Funkcja Adaptacji Obrazu

Tak

Tryb Ambient

Tryb Ambient+

Czujnik ruchu

Tak

Inteligentne Skalowanie

Tak

Dopasowany Uchwyt

W zestawie

*Modele 43" i 50" z serii LS03A nie posiadają Szerokiego Kąta Widzenia.Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 65", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Tak
Tuner Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) HLG
Złącza HDMI x4, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung Frame
Kolor obudowy Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
102 opinii
102 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
4.9 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (52)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
KLAUDIUSZ 12 lipca 2022
Nie tylko TV
Ten telewizor to rewelacja, Samsung zawsze miał nieziemskie pomysły. To taki inny pomysł na tv wkomponowany w mój dom. Zadowolony.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomasz 28 czerwca 2022
Super Telewizor Samsung
Po zakupie telewizora Samsung Led Q65LS03A Frame zobaczyłem inny wymiar oglądania telewizji. Jakość obrazu mnie pozytywnie zaskoczyła oraz łatwość i intuicyjność obsługi. Mały i zwinny pilot który może być ładowany przez wbudowaną baterię słoneczną bardzo ułatwia życie. Wreszcie nie muszę wymieniać baterii w pilocie. Polecam wszystkim małym i dużym użytkownikom
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
KRYSTIAN 9 kwietnia 2022
Pozytyw
TV super!!! Polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
MK75 3 stycznia 2022
The Frame - dobrze wygląda jeszcze lepiej działa
Kupiłem ponad miesiąc temu. Bardzo łatwa, intuicyjna instalacja, bez większego problemu łączy się z zewnętrznymi urządzeniami (dekoder itp.). Bardzo dobra jakość obrazu. Jeśli chodzi o dźwięk to przy większych pomieszczeniach polecam dołożyć soundbar. Nadzwyczaj proste sterowanie telewizora i podłączonych urządzeń za pomocą jednego pilota i bardzo intuicyjnego menu ze skrótami do najważniejszych pozycji. Telewizor zawieszony na ścianie (bardzo prosty montaż) bardzo fajnie komponuje się z pomieszczeniem i faktycznie sprawia wrażenie powieszonego obrazu. Zdecydowanie polecam #OpinieTheFrame
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 10 marca 2022
Obraz rzeczywistości!
Jeżeli telewizor stanowi centralny punkt waszego salonu to Samsung Frame jest czymś więcej niż tylko telewizorem. Przy jego projektowaniu pomyślano o wszystkim - od wyglądu, po funkcjonalność. Z jeden strony mamy świetny ekran, z drugiej możliwość doboru ramek, z trzeciej moduł One Connect, który całkowicie eliminuje problem wiszących kabli. Jednym zdaniem - idealne rozwiązanie dla osób zwracających uwagę na detale, ceniących estetykę i doceniających nowatorskie rozwiązanie!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
lukasz_wro 2 lutego 2022
Polecam
Świetny telewizor! W końcu wygląda jak element dekoracji, a nie tylko czarna plama, z która nie do końca wiadomo co zrobić. W trybie "sztuka", niemal naprawdę wygląda jak obraz. Sam ekran w zupełności zadowalający, 120Hz i 4K robią robotę, zdecydowanie nadaje się do grania na nowych konsolach. Fajnym elementem jest również pilot z panelem słonecznym. Nie trzeba myśleć o wymianie baterii. Polecam z czystym sumieniem! #OpinieTheFrame.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Edward 4 marca 2022
Znakomity telewizor do salonu
Zakupiłem ten telewizor QE 65LS03A do salonu. Po zamontowaniu i uruchomieniu stwierdzam, że był to celny zakup. Znakomicie prezentuje się na ścianie, obraz bardzo dobry- lepszy niż w moim 55 " Sony, głośniki też niezłe ale planuję zakup sundbara. Ogólnie dobry zakup i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 14 listopada 2021
Niesamowity Samsung The Frame
Nazywanie niesamowitym Samsunga The Frame wydaje się być określeniem nieodpowiednim dla jego opisu. Samsung The Frame wyraża o wiele więcej niż tylko niesamowitość. Po pierwsze, wyrazistość wyświetlacza, głębia jego koloru wręcz przysłowiowo powalają ‘na glebę’. Można się zapomnieć, iż ogląda się film na telewizorze, gdyż ma się wrażenie, że się w nim uczestniczy – i to w dodatku uczestniczy mając na wyposażeniu pełnię głębi doznań, czasami rzeczywistość nawet nie jest w stanie temu sprostać! Jeżeli połączymy w dodatku z tym dźwięk, jaki wydobywa się z wnętrza telewizora, możemy pogrążyć się całkowicie w jego uroku. To wszystko brzmi jak magia, jak reklama rodem z filmu Dinseya, natomiast użyte określenia służą wyrażeniu jego znakomitych walorów, nie zaprezentowaniu fałszywej rzeczywistości. Prosty, a zarazem elegancki interfejs, który prezentuje nam zgrabne menu wyboru, delikatny i poręczny pilot, ale przede wszystkim – zdumiewający i wyjątkowy wygląd zewnętrzny. Umieszczenie telewizora na ścianie pozwala nam wręcz zapomnieć, iż mamy do czynienia ze sprzętem elektronicznym. Telewizor, który wykorzystując zawierającą w sobie magię koloru pozwala nam użyć funkcji wyświetlania obrazów – wbudowanych oraz tych, które sami sobie wybierzemy – do wyświetlania, aby sprawić, że mamy do czynienia z powieszonym faktycznym dziełem sztuki czy zdjęciem rodzinnym – prawdziwa bajka! Jest bardzo wąski, a skrzyneczkę podłączoną delikatnym kablem, który można sprytnie bardzo łatwo schować, można umieścić w dowolnym i wygodnym dla siebie miejscu, i tak naprawdę można pomyśleć, że jest to de facto jakiś dekoder, a nie część telewizora. Jeżeli więc zależy Wam na bardzo dobrym pod względem jakości obrazie i dźwięku, a także przyjemnie łatwym w obsłudze telewizorze, chętnie polecę Wam Samsung The Frame. Ale jeżeli potrzebujecie kupić w dodatku sprzęt, który doda Waszym wnętrzom uroku i zjawiskowego wyglądu, przeniesie Was w świat nowoczesnej sztuki – nie macie innego wyjścia, jak kupić Samsung The Frame. Znacie moją #OpinieTheFrame – teraz kolej na Was. Kupcie, sprawdźcie, bądźcie zadowoleni – tak jak ja, uwierzcie, nie będziecie rozczarowani. #OpinieTheFrame
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 11 listopada 2021
Telewizor czy obraz, obraz czy telewizor...?
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora SAMSUNG QE65LS03A FRAME. O wyborze tego urządzenia zadecydowały dwa ważne argumenty (dla mojej żony :-)) - nie może odstawać od ściany i wisząc musi dobrze komponować się z wnętrzem salonu. Dzięki bardzo zmyślnej konstrukcji urządzenia, poprzez system mocujący na ścianie oraz "Tryb sztuka" telewizor w chwili kiedy się z niego nie korzysta wygląda jak obraz dodając wnętrzu niepowtarzalny klimat. Jeśli chodzi natomiast o funkcje jakie ma spełniać jako telewizor to przed zakupem spotkałem się z różnymi opiniami na temat tego modelu nawet z takimi, że to przeciętne urządzenie pod względem oferowanej jakości obrazu. Trochę minie to zdziwiło bo w dzisiejszych czasach przy tak rozwiniętej technologii będąc normalnym widzem trudno jest znaleźć/zauważyć detale określające jakość obrazu w momencie kiedy np. dwa urządzenia nie stoją obok siebie. Oglądając ten telewizor w salonie podczas prezentacji nie czułem dyskomfortu wizualnego ani jednoznacznie nie mogłem stwierdzić, że urządzenie znacząco odbiega od innych pod względem jakości obrazu. Nie każdy jest przecież znawcą i wytrawnym telemaniakiem… Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od oczekiwań jakie mamy w stosunku do urządzenia, które chcemy nabyć. Natomiast jeśli chodzi o dźwięk to musimy mieć świadomość, że jest to urządzenie bardzo wąskie w swojej konstrukcji co wpływa na umiejscowienie głośników, a tym samym na jakość dźwięku - nie otrzymamy tutaj dynamicznego i przestrzennego dźwięku. Ale nie jest tak źle – urządzenie oferuje wystarczającą ilość i jakość dźwięku do komfortowego użytkowania. Po tych kilku dniach eksploatacji, uważam że jest to urządzenie, który spełnia moje oczekiwania pod każdym względem – jako telewizor (jakość obrazu, łatwość ustawień) i jako wiszący przedmiot na ścianie (idealnie wkomponował się w pomieszczenie). Moja żona też jest zadowolona. To nie pierwszy TV SAMSUNG w moim użytkowaniu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że również na tym modelu się nie zawiodłem. Naprawdę polecam. #OpinieTheFrame
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kasia 25 listopada 2021
Idealnie dopasowany do ściany!
Bardzo długo zastanawialiśmy się nad zakupem telewizora do naszego domu. Kupno telewizora SAMSUNG The Frame 65 był to strzał w 10! O wyborze tego telewizora zadecydował idealnie dopasowany do ściany ekran – perfekcyjny design w bardzo dobrej cenie. Jakość obrazu na bardzo wysokim poziomie. Jakość dźwięku lepsza od konkurencyjnych marek. Dzięki temu otrzymujemy niesamowite wrażenia w trakcie oglądania ulubionych filmów. W zestawie umieszczony został również ekologiczny pilot, czyli pilot bez baterii, który można naładować dzięki promieniom słonecznym lub za pomocą USB. Instrukcja dotycząca montażu telewizora bardzo jasna, a obsługa prosta i intuicyjna. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą aby telewizor prezentował się estetycznie w pomieszczeniu, jak obraz na ścianie! Dodatkowo można dokupić ramkę, dopasowując oprawę telewizora do stylu mieszkania. Najlepszy zakup w tym roku! Bardzo się cieszymy, ze zdecydowaliśmy się na ten zakup. Juz czekamy na święta, czerwona ciężarówka znanej marki jeszcze nigdy nie wjeżdżała do naszego domu w takiej jakości! Kevin jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze sam w domu! Juz nie możemy się doczekać jak zasiądziemy cala rodzina przed telewizorem the Frame i będziemy rozpływać sie nad obrazem i dźwiękiem generowanym przez to istne cudo techniki i designu. Ciężko mówić w tym wypadku o zakupie telewizora, gdyż można go nazwać prezentem od Samsunga dla nas – każdy dzień z The Frame w tym samym pomieszczeniu to uczta dla oka i ucha. Zbrodnia byłoby nie wspomnieć koniec, końców o jakości wykonania The Frame – klasa światowa, byłaby zdecydowanie za małym stwierdzeniem, gdyż The frame nie ma sobie równych. Mieliśmy obawy jak będzie on przylegać do ściany – i jaki finał? The frame zawstydził wszystkie obrazy wokoło! Niejeden obraz chciałby przylegać do ściany jak robi to The Frame! Od teraz spokojnie aby określić „szczęście” będzie można mówić „The Frame”. #OpinieTheFrame
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

  Pakiet STANDARD (Telewizor)


  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

  Więcej

  Pakiet SMART (Telewizor)

  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
  • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
  • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
  • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
  • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
  • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
  • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

  Więcej

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Montaż podstawy
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Profesjonalna optymalizacja obrazu


  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie lub przed dostawą do domu.


  Zobacz więcej >>


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Montaż telewizora na ścianie


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
  • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
  • Przymocowanie uchwytu ściennego
  • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE65LS03A 65" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
  Telewizor SAMSUNG QE65LS03A 65" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
  Telewizor SAMSUNG QE65LS03A 65" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
  4 999 99
  Odbierz
  Zadzwoń i zamów 756 756 756
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 4999,99 zł
  4 999 99