Telewizor SAMSUNG QE65LS03B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1

(46)
Kod: 465974
Porównaj
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Nie
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung Frame
Kolor obudowy: Czarny
Przylegający uchwyt w zestawie
Dopasowany do ściany niczym obraz
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE65LS03B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65LS03B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
NOWSZY MODEL
Telewizor SAMSUNG QE65LS03BG 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65LS03BG 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Nie
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung Frame
Kolor obudowy: Czarny
8 159 00
407,95 zł x 20 rat 0%

Opis produktu

Telewizor w Twoim stylu

The Frame wisi na ścianie w salonie wyświetlając zachód słońca nad miastem. LS03BBUXXH

Najważniejsze cechy

Matowa Powłoka Ekranu. LS03BBUXXH

Matowa Powłoka Ekranu 

Design Obrazu. LS03BBUXXH

Design Obrazu 

Wymienna Ramka. LS03BBUXXH

Wymienna Ramka 

Tryb Sztuka. LS03BBUXXH

Tryb Sztuka 

Obraz bez refleksów

Matowa Powłoka Ekranu 


Odbijające się od ekranu promienie słońca i światło sztucznego oświetlenia nie będą psuły Ci przyjemności z oglądania Twoich ulubionych treści. Sprawdź, jak działa Matowa Powłoka Ekranu. Oglądaj filmy i seriale z pełnią kolorów oraz tekstur nawet w bardzo słoneczne dni.

* Pierwsza Matowa Powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories). 

Po lewej stronie ekran standardowego telewizora ukazujący dzieło sztuki z refleksami światła. Po prawej stronie ten sam obraz na The Frame z Matową Powłoką Ekranu, bez odbić. W dolnym lewym rogu znajduje się certyfikowane logo Matowej Powłoki Ekranu. LS03BBUXXH

Telewizor oprawiony w ramkę

Design Obrazu 


Telewizor wyglądający po wyłączeniu jak prawdziwy obraz to coś, co udoskonali wystrój Twojego salonu. Ciesz się nowoczesnym designem urządzenia również wtedy, gdy nie jest włączone.

The Frame wisi na ścianie pomiędzy grafikami w ramkach, co sprawia, że jeszcze bardziej przypomina prawdziwy obraz. LS03BBUXXH

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom

Wymienna Ramka 


Poznaj magnetyczne ramki The Frame i zmieniaj wygląd swojego telewizora za każdym razem, gdy masz na to ochotę. Telewizor z białą ramką do salonu w stylu skandynawskim? A może w kolorze ceglanym, gdy zechcesz zmienić aranżację na nowoczesną? Błyskawicznie zmień The Frame, kiedy tylko zapragniesz dopasować wygląd telewizora do danego wnętrza.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.
* Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 85", dostępne kolory to Biel, Jasne Drewno. Ciemne Drewno oraz Beżowy, Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany oraz Biel.

Różne rodzaje ramek do The Frame. LS03BBUXXH

Wyświetlanie dzieł sztuki

Tryb Sztuka


Delektuj się kolekcją dzieł sztuki w zaciszu własnego domu. Twój wyłączony telewizor, zamiast emanować czarną powierzchnią, wyświetli wyselekcjonowane reprodukcje znanych obrazów. Tryb Sztuki sprawi, że będziesz chętnie na niego zerkać, widząc w nim gustowną dekorację salonu.

* Aby uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
* Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd. 

W środku znajduje się strona ze sklepem Art Store do telewizora The Frame. Dookoła znajdują się róże dzieła, które można znaleźć w Art Store. LS03BBUXXH
Na stojaku w środku stoi The Frame wyświetlający Mona Lisę. Po jego lewej i prawej stronie znajdują się różne inne dzieła dostępne w Art Store.  LS03BBUXXH

Kolekcja dzieł sztuki ze światowych galerii

Art Store 


Czy wiesz, że możesz stworzyć swoją prywatną kolekcję dzieł sztuki? Wybierz to, co podoba Ci się najbardziej spośród 1600 najcenniejszych obrazów znajdujących się w galeriach na całym świecie. W Art Store dostępne są perełki sztuki klasycznej, nowoczesnej oraz zachwycające fotografie i grafiki. Podziwiaj codziennie swój spersonalizowany zbiór!

* Aby cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę

Moja kolekcja 


Twój telewizor może stać się świetnym albumem na rodzinne zdjęcia. Wrzuć fotografie na The Frame prosto z telefonu lub za pomocą USB. Nie musisz się ograniczać: urządzenie posiada aż 16 GB wbudowanej pamięci, dzięki której możesz zapisać w nim aż 5000 zdjęć!

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości.
* Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą.
* Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi.
* Tylko kompatybilne urządzenia.

The Frame wisi na ścianie wyświetlając 3 różne zdjęcia na białym, matowym tle. LS03BBUXXH

Dopasowanie do własnego stylu

Passe-partout 


Możesz sprawić, by wyświetlane obrazy i zdjęcia jeszcze lepiej komponowały się z Twoją aranżacją wnętrza. Wybieraj passe-partout spośród 5 wzorów i 16 kolorów. Personalizuj wyświetlaną kolekcję tak, jak chcesz.

Aktywna reakcja na otoczenie

Czujniki Trybu Sztuka 


Sprawdź, jak Czujniki Trybu Sztuka dbają o najlepsze warunki wyświetlania obrazów. Czujnik ruchu sprawdza, czy ktoś jest w pomieszczeniu. Jeśli nie wykryje niczyjej obecności, wygasza ekran i oszczędza energię. Gdy namierzy ruch, natychmiast wyświetli dzieła, które wybrałeś. Drugi czujnik reaguje na zmieniające się wokół telewizora oświetlenie. Dzięki niemu The Frame może ustawić jasność i kolory ekranu tak, by obraz miał najwyższą jakość.

* Czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka.

* Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Zamontowany równolegle do ściany

Dopasowany Uchwyt  


Telewizor zaprojektowano tak, by dobrze dopasowywał się do ściany. To sprawia, że jego sylwetka przypomina przyciągający wzrok obraz.

* Przestrzeń między tyłem telewizora a ścianą może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa 


Skorzystaj z regulacji wysokości telewizora i ustaw ją tak, aby oglądnie było dla Ciebie komfortowe. Jeśli korzystasz z soundbara, umieść go pomiędzy dolną ramą ekranu a podstawą TV i ciesz się ich harmonijnym, nowoczesnym designem.

* Soundbar jest sprzedawany osobno.
* Zakres regulacji wysokości podstawy wynosi 25 mm. Szczegółowe wymiary produktu można znaleźć w specyfikacji.

Obrót TV o 90˚

Obrotowy Uchwyt


Spraw, by Twój telewizor błyskawicznie zmienił się w nowoczesną galerię pionowych zdjęć. Włącz tryb Ambient i przekręć ekran dzięki obrotowemu uchwytowi. Rozkoszuj się każdym obrazem w takim położeniu, w jakim stworzył go artysta.

* Sprawdź wypukłości w ścianach: Wypukłości lub nierówności będą przeszkadzać w obrocie.

* Kable ścienne nie są obsługiwane: kable ścienne powodują opór i problem z obrotem - Nie należy montować innych akcesoriów niż ramka The Frame (np. Moduł OC, kamera, itp.).

* Uchwyt kompatybilny z modelami 43" 50", 55", 65". 

* Uchwyt sprzedawany osobno.

Więcej sposobów na ustawienie telewizora

Stojak Studio


Nie wieszaj The Frame na ścianie – ustaw go na stylowym Stojaku Studio! Spraw, by wyświetlając dzieła sztuki, telewizor wyglądał tak, jak jedno z nich. Nie musisz zastanawiać się, co zrobisz z plątaniną kabli. Wszystkie uda Ci się schować w nóżkach stojaka.

* Stojak Studio jest sprzedawany osobno. Stojak Studio jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50"/55"/65".

The Frame wyświetla wiele balonów w różnych kolorach. LS03BBUXXH

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)* 


Ciesz się idealnymi, wyrazistymi i intensywnymi barwami obrazu nawet wtedy, gdy jasność ekranu ustawiona jest na maksimum. Daj się zaskoczyć technologii Quantum Dot, dostarczającej miliard kolorów.

* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K


Chcesz doświadczać wrażeń związanych z oglądaniem filmów w wysokiej jakości? Zapewni Ci to Procesor AI z technologią głębokiego uczenia się. Dba on, by wszystkie obrazy zostały wyskalowane do rozdzielczości zbliżonej do 4K.* Procesor odpowiada za nieustające optymalizowanie i ulepszanie obrazu, abyś mógł prawdziwie delektować się domowymi seansami filmowymi.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Po lewej stronie jest ikona słońca. Pomieszczenie i obraz na The Frame są jasne. Po prawej stronie jest ikona księżyca. Pomieszczenie i obraz na ekranie The Frame są ciemne. LS03BBUXXH

Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla Oczu 


The Frame został wyposażony w funkcję Tryb Komfort dla Oczu. Oznacza to, że telewizor automatycznie dopasuje jasność obrazu i temperaturę kolorów do warunków oświetleniowych, jakie panują w pomieszczeniu. Oglądany obraz staje się dzięki temu bardziej przyjazny dla oka i mniej męczy wzrok podczas oglądania.

* Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Wyszukiwanie interesujących Cię treści stało się jeszcze bardziej intuicyjne dzięki udoskonalonemu układowi Smart Hub. Daj się zaskoczyć technologii, która optymalizuje wyświetlany kontent pod kątem Twoich wcześniejszych wyszukiwań, odpowiednio go sortuje i sprawia, że masz go na wyciągniecie ręki!

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Dziewczynka kieruje pilota na The Frame, który pokazuje ekran startowy Smart Hub. LS03BBUXXH
Dłoń trzymająca smartfona, który wyświetla kontent również na The Frame. LS03BBUXXH

Wyświetlaj treści z urządzenia mobilnego

Klonowanie obrazu 


Udostępnianie ekranu smartfona na ekranie telewizora jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystaj z klonowania obrazu, instalując aplikację SmartThings na swoim smartfonie z systemem Android lub Apple AirPlay 2 na iPhone i odkrywaj nowe wrażenia z dzielenia się ulubionymi treściami z bliskimi.

* Dostępne technologie, funkcje i cechy mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, sieci lub modelu produktu i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i telefon komórkowy są włączone.
* Wymaga pobrania i zainstalowania aplikacji SmartThings bądź użycia AirPlay 2 w systemie iOS.
* Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego.
* System Apple AirPlay może nie być obsługiwany w zależności od modelu lub obszaru geograficznego. 

Wszystko na jednym ekranie

Multi View 


Wygodnie wyświetlaj kilka interesujących Cię treści na ekranie swojego telewizora. Poznaj funkcję Multi View! Rzut okiem na statystyki sportowe podczas oglądania meczu? Sprawdzenie daty urodzenia aktora z oglądanego właśnie filmu? Zrób to wszystko na dużym ekranie, bez konieczności spoglądania na wyświetlacz smartfona.

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Kobieta ćwicząca z piłką na podłodze, ze swoim smartfonem leżącym obok. The Frame wyświetla to, co jest na jej smartfonie oraz wideo z trenerem. LS03BBUXXH

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem (Dolby Atmos®)  


Odkryj oglądanie filmów na nowo z funkcją Dźwięku podążającego za obiektem. Rozkoszuj się wrażeniem, że akcja filmu dzieje się tuż obok Ciebie. Technologia Dolby Atmos® i wbudowany system głośników (2.0.2) sprawią, że odgłosy filmowe będą wydawały się niewiarygodnie realne.

 

* Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.
* Modele 43" i 50" posiadają Dźwięk Podążający za Obiektem lite oraz wirtualne górne głośniki.

Harmonijne brzmienie

Q-Symphony  


Połącz bezprzewodowo swój soundbar z The Frame i rozkoszuj się harmonijnym współbrzmieniem obu urządzeń. Przekonaj się, jak funkcja Q-Symphony kontroluje ich współpracę i odkryj nowe wrażenia z oglądania dzięki kinowemu brzmieniu!

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

 The Frame wyświetla orkiestrę. Soundbar pod The Frame otoczony jest falami dźwiękowymi takimi jak głośniki telewizora, by pokazać, że pracują w perfekcyjnej harmonii. LS03BBUXXH
The Frame umieszczony na Stojaku Studio w ortoczeniu obrazów. LS03BBUXXH
Stojący The Frame wyświetla zdjęcie dzikich kotów. LS03BBUXXH
The Frame doskonale prezentujący się na ścianie. LS03BBUXXH
The Frame wiszący na ścianie i wyświetlający obraz z kotem. LS03BBUXXH
The Frame wiszący na ścianie i wyświetlający dzieło sztuki. LS03BBUXXH

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. 

Porównaj modele

LS03B
QN85B
Q77B

LS03B

QN85B

Q77B

Przekątna ekranu

85", 75", 65", 55", 50", 43"

85", 75", 65", 55"

75", 65", 55"

Rozdzielczość

4K (3,840 x 2,160)

4K (3,840 x 2,160)

4K (3,840 x 2,160)

Częstotliwość odświeżania

100Hz1

100Hz

100Hz

Matowa Powłoka Ekranu 

Tak

Nie

Nie

Tuner

DVB-T2CS2/HEVC

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

Procesor AI Neo Quantum 4K

Procesor AI Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Neo Quantum HDR 1500

Quantum HDR

Głośniki

40W 2.0.2CH2

60W 2.2.2CH

20W 2CH

Rodzaj podświetlenia

Dual LED

Quantum Mini LED

Dual LED

Design

Design Obrazu

Neo Slim Design

Smukły Design

Kąt Widzenia

Szeroki Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Szeroki Kąt Widzenia

Smart TV

Tak

Tak

Tak

Moduł One Connect

Tak

Nie

Nie

Tryb Sztuka & Art Store

Tak

Nie

Nie

1 50Hz dla modeli 43" oraz 50" z serii LS03B .

2 20W 2.0CH dla modeli 43" oraz 50" z serii LS03B .
Filmy:


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Nie
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung Frame
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

5/5
46 opinii
46 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (12)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 25 sierpnia 2023
TV for Me
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2. Długo szukaliśmy telewizora do naszego słonecznego salonu. ten model Samsunga wygląda jak obraz i ma całkowicie matowy ekran nieodbijający światła. W zestawie z telewizorem został dołączony uchwyt, dzięki któremu po powieszeniu telewizor idealnie przylega do ściany i wygląda bardzo elegancko i gustownie niczym dzieło sztuki na naszej ścianie. Super pilot, który potrafi sterować wieloma urządzeniami nawet obcych marek i uwaga - rewelacja - ładowany jest światłem, więc nie potrzebujemy baterii. Bardzo polecam super sprzęt. Jestem zadowolona z tego zakupu jak i z wielu poprzednich produktów marki samsung i polecam każdemu. Pilot, który potrafi sterować wieloma urządzeniami. Jestem zadowolona z tego zakupu i polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Ewa2306 19 sierpnia 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2. Długo z mężem poszukiwaliśmy telewizora do naszego bardzo nasłonecznionego salonu. Znaleźliśmy ten super model Samsunga, który wygląda jak obraz i ma całkowicie matowy ekran nieodbijający światła. W zestawie z telewizorem został dołączony uchwyt, dzięki któremu po powieszeniu telewizor idealnie przylega do ściany i wygląda bardzo elegancko i gustownie niczym dzieło sztuki na naszej ścianie. Super pilot, który potrafi sterować wieloma urządzeniami nawet obcych marek i uwaga - rewelacja - ładowany jest światłem, więc nie potrzebujemy baterii. Bardzo polecam super sprzęt. Jestem mega zadowolona z tego zakupu i polecam każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anna 25 sierpnia 2023
TV ART
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2. TV ART Świetny wybór – polecam tym, którzy chcą połączyć świetny obraz z wysokiej jakości dźwiękiem. The Frame podobał mi się już jakiś czas temu, jesteśmy użytkownikami TV Samsung od ponad 11 lat, Instrukcja instalacji i konfiguracji oraz montażu jest przejrzysta i jasno napisana. Z matowego ekranu cieszą się też dzieciaki - sprawia, że nie trzeba zasłaniać okien czy przestawiać kąta ustawienia TV. The Frame w trybie „obrazu” rzeczywiście wygląda jak obraz na ścianie i stanowi ozdobę wnętrza. Jak najbardziej rekomenduję każdemu, kto choćby czasami korzysta z telewizora.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Kasia 13 lipca 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Zanim dokonaliśmy zakupu nie szukaliśmy niczego konkretnego, ale odwiedzając sklep ten model od razu przykuł naszą uwagę, nie tylko jakością obrazu, ale fajnym, nowoczesnym rozwiązaniem jakim jest możliwość zamiany zwykłego ekranu w obraz na ścianie. Oprócz tego spodobała nam się możliwość schowania wszystkich elementów oraz to, że przylega idealnie do ściany. Telewizora wart swojej ceny. Teraz wieczorne oglądanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Polecam serdecznie. Na stronie producenta, stronie sprzedawcy lub porównywarce cenowej| oznacza #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 #uzytkownikSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anna 17 sierpnia 2023
TV ART
Świetny wybór – polecam tym, którzy chcą połączyć świetny obraz z wysokiej jakości dźwiękiem. The Frame podobał mi się już jakiś czas temu, jesteśmy użytkownikami TV Samsung od ponad 11 lat, Instrukcja instalacji i konfiguracji oraz montażu jest przejrzysta i jasno napisana. Z matowego ekranu cieszą się też dzieciaki - sprawia, że nie trzeba zasłaniać okien czy przestawiać kąta ustawienia TV. The Frame w trybie „obrazu” rzeczywiście wygląda jak obraz na ścianie i stanowi ozdobę wnętrza. Jak najbardziej rekomenduję każdemu, kto choćby czasami korzysta z telewizora. #PromocjaTheFrameSamsung jest OK.
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
wkraj 30 sierpnia 2023
Super wygląd!
Mówiąc szczerze wybraliśmy z żoną ten telewizor z uwagi na jakość obrazu (i to, że nie odbija światła), ale też z uwagi na jego wygląd. Ważne było dla nas, żeby telewizor dobrze się prezentował na ścianie w salonie z obrazami i zdjęciami rodzinnymi. Ten model nie rzuca się w oczy i super wkomponowuje się w przestrzeń. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Kasia 13 lipca 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Telewizor spełnia nasze oczekiwania. Oprócz wszystkich funkcji świetnie się prezentuje na ścianie dzięki temu, że przymocowany jest jak obraz, idealnie przylega do ściany. Wybór ramek to strzał w dziesiątkę, każdy może wybrać coś dla siebie. To nasz nowy nabytek, mam nadzieję, że posłuży nam przez kilka najbliższy lat bez usterek.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
KATARZYNA 12 lipca 2023
Pozytywna opinia
Telewizor od razu przykuł naszą uwagę. Pięknie się prezentuje, ciekawym urozmaiceniem jest wybór ramki, dzięki której zamienia się w obraz. W praktyce jeszcze nie zdążyliśmy wykorzystać wszystkich funkcji ponieważ jest naszym nowym nabytkiem, ale posiada wszystko czego potrzebujemy.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adrian 7 maja 2023
Telewizor The Frame Jest Okej :)
Dość długo przymierzałem się do zakupu nowego telewizora, porównywałem modele różnych marek. Na wybór modelu Samsung QE65LS03BAU The Frame największy wpływ miało posiadanie matowej matrycy. Sprzęt miał trafić do pomieszczenia, gdzie promienie słoneczne padają bezpośrednio na ekran przez większość dnia. Ten zakup to była świetna decyzja, teraz już nie trzeba zasłaniać okien - nic się nie odbija. Wśród zalet sprzętu należy szczególnie podkreślić jego wygląd, pomimo dużego rozmiaru doskonale prezentuje się na ścianie, nie przytłacza wielkością. Dużym walorem estetycznym jest możliwość wyboru koloru ramki, co pozwoliło dopasować telewizor do wystroju wnętrza. Przyleganie do ściany i skrzynka one connect oznaczająca brak zwisających kabli poprawiły ogólną estetykę. Wybór spośród kilku opcji koloru oraz łatwy montaż ramki daje w przyszłości możliwość zakupu kolejnej i zmiany wyglądu. Model Samsung QE65LS03BAU The Frame wyróżnia także świetna jakość obrazu i dźwięku. Odświeżanie 100 Hz powoduje, że obraz jest płynny, bez smug. Jakość 4K sprawia, że kolory są nasycone ale naturalne i nie drażnią oczu. Świetnie ogląda się na nim mecze piłki nożnej. Zauważyłem zdecydowaną poprawę jakości grafiki w grach na konsoli. Wbudowane głośniki spełniają swoja rolę, są wystarczające więc nie ma konieczności dokupienia soundbara. Na uznanie zasługuje również pilot, przede wszystkim rozwiązanie zasilania czyli możliwość ładowania przez USB bądź ekologicznie - ładowanie solarne (można zapomnieć o bateriach), również jego nowoczesny design oraz funkcjonalność: przyciski szybkiego dostępu do aplikacji streamingowych i wybieranie głosowe oraz możliwość sparowania z dekoderem. Pierwsze uruchomienie i konfiguracja są intuicyjne i proste. Co do montażu, to dużym ułatwieniem jest dołączony do telewizora szablon pozwalający precyzyjnie wyznaczyć punkty wiercenia. Mocowanie typu wall-mount sprawia, że zawieszenie telewizora na uchwycie i jego ewentualne zdjęcie są bezproblemowe. Mogę szczerze polecić ten telewizor, jest stylowy i funkcjonalny. Moim zdaniem nadaje się zarówno do wnętrz urządzonych nowocześnie, jak i klasycznie. Sprzęt zasługuje na mocne „pięć”. #PromocjaTheFrameSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marek 8 maja 2023
Obraz na ścianie
Planowaliśmy zakup nowego telewizora, i choć mierzyliśmy w niższy model, promocja Samsunga na The Frame to po prostu kosmos Wybraliśmy model 65’ – wygląda po prostu cudownie. Montaż na ścianie, dosłownie milimetry od ściany, czyni z niego element dekoracji pokoju, a nie wielki czarny prostokąt. Oprócz możliwości ustawienia dowolnej grafiki, istnieje możliwość np. skopiowania wzoru ze ściany, a TV go powieli, wtapiając się w nią! W komplecie, do wyboru dostaliśmy zestaw ramek na TV – my wybraliśmy w kolorze jasnego drewna, ale są także inne opcje, pasujące do innych wnętrz (np. czerwone, na ceglaną ścianę). Dodatkowo sam TV jest zasilany jednym kablem z One Connect, co zapewnia świetną estetykę. Samo One Connect (taki tuner z całą elektroniką) można schować w szufladzie, ponieważ pilot działa na Bluetooth a my nie potrzebujemy gimnastykować się w celowaniu w urządzenie Dla mnie nowinką był także brak baterii w pilocie – ładowanie solarne albo zwykłą ładowarką od telefonu ze złączem USB-C. Proste i genialne. Sam montaż TV na ścianie jest świetnie rozwiązany – w komplecie znajduje się miarka do przyłożenia na ścianę, aby zaznaczyć miejsca na otwory. Same uchwyty na TV są tak przygotowane, że z łatwością możemy go powiesić. No i w komplecie jest też uchwyt – nie trzeba szukać i sprawdzać czy będzie pasował. Po uruchomieniu – świetne wrażenia. Obraz 4k żyleta. Oglądanie filmu czy bajek z dziećmi daje wrażenia przebywania w kinie. Dzięki matowej matrycy nie ma żadnych odblasków na ekranie, ani od słońca, ani od lamp w pokoju podczas wieczornego oglądania. Inne przydatne funkcje to sterowanie głosowe z pilota – znacznie ułatwia wyszukiwanie konkretnych treści. I jeszcze jedna ważna sprawa – apka Xbox, umożliwiająca granie w najnowsze gry na konsoli Xbox, bez posiadania konsoli! Wszystko działa w chmurze, więc nie potrzebuję konsoli. Jak dla mnie, 10/10 #PromocjaTheFrameSamsung
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)
Montaż telewizora na ścianie
Wniesienie
Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego
Kalibracja ekranu

Dodatkowe usługi przy odbiorze w sklepie:

Profesjonalna optymalizacja obrazu
Pakiety produktowe dla telewizorów
Kalibracja ekranu

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE65LS03B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65LS03B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65LS03B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5499,00 zł
5 499 00