Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor DREAME 55S100 55" MINILED 4K 144Hz VRR Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor PANASONIC TV-65W85BEZ 65" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor HISENSE 55U78Q 55" MINILED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 55MLED920 55" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Miliard perfekcyjnych kolorów
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Kinowa jakość głębi kontrastu
Quantum HDR
Smukły i elegancki design
Smukły Design
Intuicyjne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub
Udoskonalony Procesor 4K
Procesor AI Quantum 4K Lite
Harmonijne brzmienie
Q-Symphony
* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.
Dźwięk dopasowany do treści
Funkcja Adaptacji Dźwięku
Zasilany energią świetlną
Pilot SolarCell
Regulacja wysokości telewizora
Regulowana Podstawa
Wygodne zarządzanie urządzeniami
SmartThings
Rozmowy na dużym ekranie
Wideorozmowy
Wszystko na jednym ekranie
Multi View
Wykorzystanie TV jako monitora komputera
PC na Ekranie TV
Porównaj modele
Q67B | Q77B | BU80 | |
Przekątna ekranu | 75", 65", 55", 50", 43" | 75", 65", 55" | 85", 75", 65", 55", 50", 43" |
Rozdzielczość | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) |
Częstotliwość odświeżania | 50Hz | 100Hz | 50Hz |
Procesor | Procesor AI Quantum 4K Lite | Procesor AI Quantum 4K | Procesor Crystal 4K |
HDR | Quantum HDR | Quantum HDR | HDR |
Głośniki | 20W 2CH | 20W 2CH | 20W 2CH |
Rodzaj podświetlenia | Dual LED | Dual LED | LED |
Design | Smukły Design | Smukły Design | Smukły Design |
Kąt Widzenia | - | Szeroki Kąt Widzenia | - |
Smart TV | Tak | Tak | Tak |
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 163 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Czas reakcji matrycy: | 8 ms |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | Easy Mirroring |
| Aplikacje Smart TV: | Google Play Store, Netflix, Samsung TV Plus, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , , |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Tak |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | |
| Złącze 12V: | Nie |