Telewizor SAMSUNG UE75AU7192 75" LED 4K Tizen TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 55U78Q Pro 55" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 65MLED920 65" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor LG 55B56LA 55" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 65C7K 65" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNajważniejsze cechy
Precyzyjne i Żywe Kolory
Skalowanie do rozdzielczości 4K
Procesor Crystal 4K
* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.
Większa dynamika ruchu
Upłynniacz Ruchu
Ostry i wyrazisty obraz
Autentyczna Rozdzielczość 4K
Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
Q-Symphony
Jeszcze bardziej smukły, jeszcze bardziej elegancki
Trójstronnie Bezramkowy Design
Koniec z plątaniną kabli
System Maskowania Kabli
* Funkcja dostępna dla modeli 50” i większych.
Wykorzystanie TV jako monitora komputera
PC na Ekranie TV
* Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty.
* Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego.
* Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
* Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.
Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia
Dotknij i Wyświetl
* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone.
Design
Porównaj modele
Q67A | AU8002 | AU7192 | |
Przekątna ekranu | 75", 65", 55", 50", 43" | 85", 75", 70", 65", 55", 50", 43" | 85", 75", 65", 55", 50", 43" |
Rozdzielczość | 3 840 x 2 160 | 3 840 x 2 160 | 3 840 x 2 160 |
Procesor | Procesor Quantum 4K Lite | Procesor Crystal 4K | Procesor Crystal 4K |
Wzmacniacz Kontrastu | • | • | • |
HDR | Quantum HDR | • | • |
Dźwięk Podążający za Obiektem | Dźwięk Podążający za Obiektem Lite | - | - |
Design | Smukły Design | Smukły Design | Trójstronnie Bezramkowy Design |
Tryb Ambient | • | • | - |
Multi View | • | - | - |
Smart TV | • | • | • |
Wsparcie SmartThings | • | • | • |
Jeden pilot | • | • | • |
Q-Symphony | • | • | • |
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | |
| Złącza: | HDMI x3, USB x1 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor obudowy: | Tytanowy |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | |
| Procesor: | Crystal 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , Filmmaker Mode, HDR10+, Mega Contrast, |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Duży |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Adaptacja Dźwięku+, Bluetooth Audio, , Q-Symphony |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | LAN, |
| Aplikacje Smart TV: | Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |