Telewizor SAMSUNG QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 75U7NQ 75" MINILED 4K 144Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneAI TV QLED 4K Q67D
Procesor AI Quantum 4K Lite
Procesor z szybkim inteligentnym skalowaniem AI
Skalowanie 4K
Oglądaj swoje ulubione treści w lepszej jakości
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności
Samsung Tizen OS
Wejdź na wyższy poziom rozrywki z Samsung Smart TV Tizen
Zachwycająca jakość obrazu
Skalowanie 4K
Jeszcze lepsza jakość oglądanych treści
Procesor AI Quantum 4K Lite
Miliard idealnych kolorów
Quantum HDR
Kontrast i zwiększona jasność, które zachwycają
Dual LED
Doskonała głębia kolorów
Oszałamiające brzmienie
Funkcja Adaptacji Dźwięku
Dźwięk dopasowany do wyświetlanych treści
Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Dźwięk w kinowej jakości
Doskonały design
Smukły Design
Niezwykle elegancki i smukły
Regulowana Podstawa
Wpasuj telewizor dzięki regulacji
Smart TV
Ponad 500 aplikacji i kontrola urządzeń domowych
Najlepsza rozrywka na wyciągnięcie ręki
SmartThings
Bezpieczeństwo Samsung Knox
AI Energy Mode
Pilot SolarCell
Harmonia brzmienia
Połącz telewizor Samsung z soundbarem⁹, żeby odkryć mistrzowskie brzmienie w kinowym wydaniu.
Soundbar Seria-B
Wzmocnij swoje wrażenia z doskonałym dźwiękiem przestrzennym
Wygodne połączenie bezprzewodowe
Kontrola za pomocą
Jednego Pilota
W opakowaniu znajdziesz
Z telewizorem Samsung Q67D otrzymujesz: Pilot SolarCell, kabel zasilający, instrukcję obsługi.
Poznaj telewizory Samsung
| QLED 4K Q67D¹ | QLED 4K Q74D² | Crystal UHD 4K DU80 | |
| Przekątna ekranu | | | |
| Rozdzielczość | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) |
| Procesor | Procesor AI Quantum 4K Lite | Procesor AI Quantum 4K | Procesor Crystal 4K |
| HDR | Quantum HDR | Quantum HDR | HDR |
| Głośniki | 20W 2CH | 20W 2CH | 20W 2CH |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz | 120Hz | 60Hz³ |
| Rodzaj podświetlenia | Dual LED | Dual LED | LED |
| Złącza HDMI | 4 x HDMI 2.1 | 4 x HDMI 2.1 | 4 x HDMI 2.1 |
| Smart TV | Tak | Tak | Tak |
| Design | Smukły Design | Smukły Design | Smukły design |
| Kąt widzenia | - | Szeroki Kąt Widzenia | - |
¹ Model 85" dostępny jest w ramach serii Q60D
² Model 85" dostępny jest w ramach serii Q70D
³ Model 85" posiada 120Hz
³ 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
⁹ Soundbar do kupienia osobno.
Dane techniczne
| Ekran: | 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | HDR10+ |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Tytanowo-szary |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 60 Hz |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Dual LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Tak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | Dolby Digital Plus |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | eARC, |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Netflix, SkyShowtime, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Tak |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
| TITAN OS: | Nie |
| TiVo OS: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |