Telewizor SAMSUNG QE75Q77B 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePodkręć obraz podczas gry
Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji
Procesor AI Quantum 4K
Płynność i pełna kontrola
Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+
Intuicyjne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub
Głębia kontrastu
Quantum HDR
Optymalizacja jasności
Tryb Komfort dla Oczu
* Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.
Miliard perfekcyjnych kolorów
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Harmonijne brzmienie
Q-Symphony
* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.
Optymalizacja dźwięku
Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni
Smukły i elegancki design
Smukły Design
Wygodne zarządzanie urządzeniami
SmartThings
Rozmowy na dużym ekranie
Wideorozmowy
Wszystko na jednym ekranie
Multi View
Wykorzystanie TV jako monitora komputera
PC na Ekranie TV
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Tytanowy |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 3400 |
| Procesor: | Quantum 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Panel Quantum Dot, Quantum HDR, Ultimate UHD Dimming |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Dual LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Bluetooth Audio, , Q-Symphony |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | , , |
| Aplikacje Smart TV: | Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , , |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |