Telewizor SAMSUNG QE55Q90T 55" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor LG 75QNED93A6A 75" MINILED 4K 144Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTrwałe kolory i wyraźne detale
Bezpośrednie strefowe podświetlenie 16x
Ultra szeroki kąt widzenia
Procesor Quantum 4K
Inteligentne skalowanie do 4K
Funkcja adaptacji obrazu
Quantum HDR 2000
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA)
100% natężenie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Bezramkowy Design
Jeden Pilot
Real Game Enhancer+
Dotknij i Wyświetl
Multi View
Panel SmartThings
Remote Access
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Ekran: | 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 138 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 4200 |
| Procesor: | Quantum 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Adaptacja obrazu, HDR10+, , Tryb Gry |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Dolby 5.1 Decoder, |
| System dźwięku: | 4.2.2 CH |
| Wbudowane głośniki: | 6 |
| Moc głośników [W]: | 60 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje internetowe, Aplikacje społecznościowe |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | |
| Złącze 12V: | Nie |