Telewizor SAMSUNG QE65Q77TATXXH 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 55OLED820 55’ OLED 4K 144Hz Google TV Ambilight 3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor HISENSE 75U7NQ 75" MINILED 4K 144Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePerfekcja Obrazu
Procesor Quantum 4K
Inteligentne Skalowanie do 4K
Funkcja Adaptacji Obrazu
Dual LED
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)
Quantum HDR
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Trójstronnie Bezramkowy Design
Jeden Pilot
Real Game Enhancer +
Dotknij i Wyświetl
Multi View
Panel SmartThings
Remote Access
Zawartość zestawu
ZOBACZ WIĘCEJ
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 163 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 1000 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Picture Quality Index 3400 |
| Procesor: | Quantum 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Mega |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Parametry | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Aktywny wzmacniacz głosu, , Bluetooth Audio, Dolby Audio, |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | , |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Alexa, Amazon Prime Video, Netflix, Rakuten TV, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |