Telewizor SAMSUNG QE75Q64T 75" QLED 4K Tizen TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor LG 75QNED93A6A 75" MINILED 4K 144Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOBRAZ I DŹWIĘK
Miliard odcieni wiernie odwzorowanych kolorów
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
*100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Odkryj pełniejszą gamę kolorów i szczegółów
Quantum HDR
STYL
Stylowy od każdej strony
Udekoruj wnętrze swoimi ulubionymi zdjęciami
Tryb Ambient
USŁUGI
*Jeden Pilot pozwala Ci zarządzać wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora.
Wystarczy zbliżyć smartfon, aby połączyć się z telewizorem
Dotknij i Wyświetl
Oglądaj kilka rodzajów treści jednocześnie
Multi View
*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego.
Zacznij żyć mądrze z telewizorem QLED
Panel SmartThings
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Q95T |
Q90T |
Q80T |
Q70T |
Q64T |
Wyświetlacz |
Przekątna ekranu |
85", 75", 65", 55" |
75", 65", 55" |
85", 75", 65", 55", 49" |
85", 75", 65", 55" |
75”, 65", 55", 50", 43" |
Rozdzielczość |
4K UHD (3840 x 2160) |
4K UHD (3840 x 2160) |
Obraz i dźwięk |
Procesor Obrazu |
Quantum 4K |
Quantum 4K |
Quantum Lite |
Kontrast |
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x |
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x |
Dual LED |
Dual LED |
HDR |
Quantum HDR 2000 |
Quantum HDR 2000 |
Quantum HDR |
Funkcja Adaptacji Obrazu |
Kąt Widzenia |
Ultra szeroki |
Ultra szeroki |
Szeroki** |
Szeroki |
Dźwięk Podążający za Obiektem |
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) |
Real Game Enhancer**** |
Real Game Enhancer+ |
Styl |
Bezramkowy Design |
Trójstronnie |
Trójstronnie |
Tryb Ambient |
Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem |
Usługi |
Połączenie z Telefonem |
Smart TV |
SmartThings |
Jeden Pilot |
*Model Q80T 49" posiada HDR o wartości 1000
**Model Q80T 49" nie posiada funkcji Szeroki Kąt Widzenia.
***Model Q80T 49" nie posiada funkcji Dźwięk Podążający za Obiektem.
*****Model Q80T 49" posiada Trójstronnie Bezramkowy Design
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 500 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | |
| Procesor: | Quantum Lite |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Mega |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Sound Mirroring, TV Sound to Mobile |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje internetowe |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 167.5 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 105.1 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 35.2 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 167.5 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 96 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 6 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 36.3 / 36 |
| Standard VESA: | 400 x 400 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 45.95 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 151 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 210 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 172 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 190 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |