Telewizor SKYMASTER 32SH2010 32" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Świetne parametry
Świetne parametry
Doskonały obraz
Doskonały obraz
Ostra i pełna rozdzielczość HD Ready z technologią odświeżania 50 Hz, obsługą MPEG4 (h.264), multimedialne złącze USB z nagrywaniem, wysoki kontrast dynamiczny 3000000:1 i szerokie kąty widzenia to mocne strony tego modelu.
Dobra jakość dźwięku
Dobra jakość dźwięku
Matryca LED to gwarancja jasnego obrazu o szerokim zakresie kolorów. Jasność ekranu na poziomie 180 cd/m2 oraz kontrast 3000:1 sprawi, że obraz będzie bardziej wyrazisty i będzie idealnie odtwarzał wszystkie dynamiczne sceny akcji. Wysoką jakość dźwięku zapewni system dźwięku przestrzennego Dolby Digital i dwa głośniki o mocy 8 W każdy.
Mnogość wygodnych funkcji
Mnogość wygodnych funkcji
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px
Smart TV: Nie
Android TV: Nie
Dla graczy: Nie
Tuner:
Częstotliwość odświeżania ekranu:
Technologia HDR (High Dynamic Range): Nie
Złącza: HDMI x3, USB x1
Funkcje: Nagrywanie na USB
Kolor obudowy: Czarny
Obraz
Przekątna ekranu [cal]:
Przekątna ekranu [cm]: 80
Format ekranu: 16:9, 4:3
Format HD: HD Ready
Jasność ekranu: 180 cd/m2
Zakrzywiony ekran: Nie
Podwójny tuner HD: Nie
Tuner:
Rodzaj telewizora:
Procesor: Jednordzeniowy
NanoCell: Nie
Ambilight: Nie
Funkcje poprawy obrazu: Brak
Kąt widzenia pionowy: 176
Kontrast (dynamiczny): 3000000:1
Kontrast: 3000:1
Kąt widzenia poziomy: 176
Telewizor turystyczny: Nie
Rodzaj podświetlenia: Direct LED
TV jak obraz: Nie
Rodzaj matrycy:
Dźwięk
System dźwięku przestrzennego:
System dźwięku: B/G, D/K, I
Wbudowane głośniki: 2
Moc głośników [W]: 16
Subwoofer: Nie
Funkcje dodatkowe dźwięku: Brak
Korektor dźwięku: Tak
Funkcje multimedialne i sieciowe
Smart TV: Nie
Android TV: Nie
webOS TV: Nie
Tizen TV: Nie
VIDAA: Nie
Ambilight TV: Nie
Full Array: Nie
Wi-Fi: Nie
DLNA: Nie
HbbTV: Nie
Bluetooth: Nie
Przeglądarka internetowa: Nie
Nagrywanie na USB: Tak
Komunikacja dodatkowa: Brak
Akcesoria opcjonalne: Nie
Dla graczy: Nie
Złącza
Liczba złączy HDMI: 3
Złącze HDMI 2.1: Nie
Liczba złączy USB: 1
Złącze Ethernet (LAN): Nie
Cyfrowe wyjście optyczne: Nie
Czytnik kart pamięci: Nie
Cyfrowe wyjście koaksjalne: Nie
Wejście kompozytowe: Tak
Wejście komponentowe: Tak
Wyjście słuchawkowe: Tak
Złącze DisplayPort: Nie
Pozostałe wejścia/wyjścia: PC Audio, Wyjście RF
Złącze 12V: Nie