Telewizor SKYMASTER 78SUA2500 78" LED 4K Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
Cena przed kodem
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor PHILIPS 65OLED770 65" OLED 4K 120Hz VRR Titan OS Ambilight 3 Dolby Vision Dolby Atmos, HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Telewizor SKYMASTER LED 78SUA2500
Nowoczesny i łatwy w obsłudze
telewizor 4K marki SKYMASTER posiada imponujący 78-calowy ekran LED,
zapewniający wyjątkowo ostry obraz i żywe kolory. Telewizor 78” to
doskonałe rozwiązanie do pokoju dziennego, sypialni, czy tez większej
poczekalni, sali spotkań, kawiarni lub pokoju hotelowego.
Wygodny pilot zdalnego
sterowania z doskonale rozmieszczonymi, dużymi klawiszami daje
bezpośredni dostęp do usług SMART. Wbudowany system Android umożliwia
korzystanie z szerokiej gamy programów i kanałów dostępnych w formacie
on-demand.
Dane techniczne
| Ekran: | 78" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |