Telewizor SONY KD-55X8505BB UHD 4K + 2 pary okularów 3D
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor LG 65C54LA 65" OLED 4K 144Hz VRR WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65C5ELB 65" OLED 4K 144Hz VRR WebOS Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 65C8K 65" QD-Mini LED 4K 144 Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Telewizor LED o przekątnej 55". Praca z częstotliwością 200 Hz zapewnia niezwykłą płynność obrazu. Telewizor obsługuje rozdzielczość Full HD gwarantującą świetną jakość oglądanych programów. Maksymalna rozdzielczość telewizora to 3840x2160 pikseli. Do dyspozycji użytkownika są 4 tylne złącza HDMI. Do nagłośnienia nawet dużych pomieszczeń w zupełności wystarczą wbudowane głośniki o łącznej mocy 20 W. TV posiada też EPG, czyli cyfrowy elektroniczny przewodnik po programach, który z powodzeniem zastępuje papierowe programy telewizyjne. Ponieważ telewizor wyposażony jest w cyfrowy tuner MPEG-4, w przyszłości nie będzie konieczności kupna dodatkowych urządzeń do odbioru tv cyfrowej na terenie Polski. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |