Telewizor SONY KD55XG7005BAEP 55" LED 4K
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PANASONIC TV-55W85BEZ 55" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor PHILIPS 55PUS9060 55" QLED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor LG 50QNED86A6C 50" MINILED 4K WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor TCL 50C7K 50" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Technologia TRILUMINOS
Rozdzielczość 4K
Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły
High Dynamic Range
Wyraźniejszy obraz nawet w dynamicznych scenach
Stworzony do słuchania
Android TV
Wyszukiwanie głosowe
Wbudowany Chromecast
Prosty wygląd
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |